Nyní máte možnost, zakoupit si předprodeji NDM (ulice Čs. legií 148/14 v Ostravě) předplatné na 99. divadelní sezónu Národního divadla moravskoslezského. 

 

Připravili jsem pro Vás jedinečnou nabídku premiér a předplatného. Stačí si jen vybrat jednu z předplatitelských skupin, která zcela odpovídá Vašim představám, ať už budete vybírat podle žánru, divadla, hracích dnů, hodiny začátku představení. 

 

Předplatné může být také milý dárkem pro Vaši rodinu či obchodní partnery.

 

Soubory NDM si pro Vás připravily na 16 premiér!

 

Opera v nové sezóně představí neobvyklý titul inspirovaný antickou mytologií Ifigenie v Aulidě Christopha Wilibalda Glucka v úpravě Richarda Wagnera, ale také fascinující operní hit 20. století Lady Macbeth Mcenského újezdu Dmitrije Dmitrijeviče Šostakoviče! Těšit se můžete i na uvedení dvou oper Giuseppa Verdiho na začátku a ke konci sezóny – Otella a novou inscenaci La traviaty!

 
Baletní soubor vsadil na dva protipóly. Na jedné straně bude stát klasika v podání Dona Quijota Ludwiga Minkuse a na straně druhé All that jazz, rocks, blues od autorů Pereze Prady a Toma Waitse.
 
 
Na romantiku Vás zláká opereta/muzikál ve výpravném romantickém muzikálu o lásce Romeo a Julie, na kterém se autorsky podílí i Jaromír Nohavica. Představíme Vám i další lahůdku – poprvé v Ostravě uvádíme světový muzikál Cats (Kočky) Andrewa Loyda Webbera.
 
 
V premiérách samozřejmě nezahálí ani činohra, například se známou Paní Bovayrovou či Peerem Gyntem. Novinkou je i hra Šťastni ve třech od Eugène Labiche. Jásat můžou i fanoušci Terryho Pratchetta, který je spolu s Stephenem Briggsem autorem MAŠKARÁDY čili Fantoma opery, britské humoristické fantasy v operním duchu (a s operním duchem).