IFIGENIE V AULIDĚ

IFIGENIE V AULIDĚ

Christoph Willibald Gluck

14.12.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

Další termíny
16.12.2017 v 18:30
18.12.2017 v 18:30
14.1.2018 v 15:00

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

Marc Norman , Tom Stoppard , Lee Hall

13.12.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
14.12.2017 v 18:30
26.12.2017 v 16:00
30.1.2018 v 18:30

POPELKA

POPELKA

Sergej Prokofjev

19.12.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

Další termíny
26.12.2017 v 16:00
27.12.2017 v 18:30

REBECCA

REBECCA

Michael Kunze , Sylvester Levay

15.12.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
27.12.2017 v 18:30
15.1.2018 v 18:30
19.1.2018 v 18:30

Program

Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona

Činohra

Franz Arnold, Ernst Bach

MIMO

ŠPANĚLSKÁ MUŠKA

18:30 - 20:10

Opereta / Muzikál

Éva Pataki

MIMO

EDITH A MARLENE

18:30 - 21:20

st

01

Opera

Giuseppe Verdi

C

OTELLO

18:30 - 21:30

Balet

PP

All That Jazz, Rock, Blues

PREMIÉRA

18:30 - 20:30

čt

02

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

D

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

18:30 - 21:20

03

Balet

MP

All That Jazz, Rock, Blues

18:30 - 20:30

so

04

Činohra

Adolf Nowaczyński

N

CAR SAMOZVANEC

15:00 - 17:30

ne

05

Činohra

Marius von Mayenburg

MIMO

MUČEDNÍK

ZKUŠEBNA

 

19:00 - 21:20

po

06

Činohra

Peter Quilter

VII.

JE ÚCHVATNÁ!

18:30 - 21:00

čt

09

Opera

Giuseppe Verdi

IV.

OTELLO

18:30 - 21:30

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

18:30 - 21:40

10

Hosté

Pavel Helebrand

MIMO

O PEJSKOVI A KOČIČCE

ZKUŠEBNA DAD

16:30 - 17:40

Opera

Ambroise Thomas

PS2

HAMLET

18:30 - 21:30

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

X.

REBECCA

18:30 - 21:40

so

11

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

16:00 - 19:10

Činohra

Venedikt Jerofejev

MIMO

MOSKVA --> PETUŠKY

DIVADELNÍ KLUB

 

 

 

19:00 - 20:40

ne

12

Opereta / Muzikál

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

MIMO

EVITA

18:30 - 20:50

út

14

Opera

Gioacchino Rossini

MIMO

LAZEBNÍK SEVILLSKÝ!!!

18:30 - 21:30

Balet

II.

All That Jazz, Rock, Blues

18:30 - 20:30

st

15

Činohra

Gustave Flaubert

PP

PANÍ BOVARYOVÁ

PREMIÉRA

 

18:30 - 21:00

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:50

čt

16

Opera

Bedřich Smetana

MIMO

TAJEMSTVÍ

18:30 - 21:15

Činohra

Christian Lollike

MIMO

OBYČEJNÝ ŽIVOT neboli Tělo a bitevní pole

Divadlo loutek Ostrava - alternativní scéna

19:00 - 21:00

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

16:00 - 18:50

17

Opereta / Muzikál

Andrew Lloyd Webber, Tim Rice

MIMO

JESUS CHRIST SUPERSTAR

18:30 - 20:50

so

18

Činohra

Christian Lollike

MIMO

OBYČEJNÝ ŽIVOT neboli Tělo a bitevní pole

Divadlo loutek Ostrava - alternativní scéna

19:00 - 21:00

po

20

Činohra

Gustave Flaubert

V.

PANÍ BOVARYOVÁ

19:00 - 21:00

út

21

RODINNÉ VSTUPNÉ

Balet

Sergej Prokofjev

MIMO

POPELKA

18:30 - 20:50

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

II.

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

18:30 - 21:20

st

22

Opera

Giuseppe Verdi

VII.

OTELLO

18:30 - 21:30

Činohra

Terrence McNally, David Yazbek

MIMO

DONAHA! (Hole dupy)

18:30 - 22:00

čt

23

Opera

Bedřich Smetana

IV.

TAJEMSTVÍ

18:30 - 21:15

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

ZADÁNO

REBECCA

18:30 - 21:40

24

Hosté

Pavel Helebrand

MIMO

O PEJSKOVI A KOČIČCE

Zkušebna DAD

16:00 - 17:10

Opera

Gioacchino Rossini

X.

LAZEBNÍK SEVILLSKÝ!!!

18:30 - 21:30

Činohra

William Shakespeare

PS

VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ

18:30 - 21:00

so

25

Opereta / Muzikál

Éva Pataki

MIMO

EDITH A MARLENE

16:00 - 18:50

ne

26

hrajeme pro školy

Hosté

Pavel Helebrand

O PEJSKOVI A KOČIČCE

Zkušebna DAD

09:30 - 10:40

Činohra

Terrence McNally, David Yazbek

MIMO

DONAHA! (Hole dupy)

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 22:00

út

28

RODINNÉ VSTUPNÉ

Balet

Sergej Prokofjev

MIMO

POPELKA

18:30 - 20:50

hrajeme pro školy

Činohra

Viliam Klimáček

SISSI (ÚTĚKY ALŽBĚTY RAKOUSKÉ)

10:00 - 12:30

st

29

Činohra

Brad Fraser

ZADÁNO

TEĎ MĚ ZABIJ

ZKUŠEBNA

 

13:00 - 15:40

Činohra

Christian Lollike

ZADÁNO

OBYČEJNÝ ŽIVOT neboli Tělo a bitevní pole

Divadlo loutek Ostrava - alternativní scéna

13:30 - 15:30

Činohra

Pere Riera

HODINA PŘED SVATBOU

18:30 - 20:10

čt

30

Audio-video ukázky