LA CLEMENZA DI TITO

LA CLEMENZA DI TITO

Wolfgang Amadeus Mozart

29.3.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

Další termíny
1.4.2017 v 18:30
7.4.2017 v 18:30
12.5.2017 v 18:30

KRÁL UBU

KRÁL UBU

Alfred Jarry

24.3.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

TŘI MUŠKETÝŘI

TŘI MUŠKETÝŘI

25.3.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

Další termíny
31.3.2017 v 18:30
4.4.2017 v 18:30
4.5.2017 v 18:30

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

Cole Porter

24.3.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
31.3.2017 v 18:30
9.4.2017 v 15:00
20.4.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona

Opera

Wolfgang Amadeus Mozart

X.

LA CLEMENZA DI TITO

18:30 - 21:30

Opereta / Muzikál

Éva Pataki

MIMO

EDITH A MARLENE

18:30 - 21:20

so

01

Hosté

Pavel Helebrand

MIMO

O PEJSKOVI A KOČIČCE

10:00 - 11:30

Hosté

Pavel Helebrand

O PEJSKOVI A KOČIČCE

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

12:00 - 13:30

Opera

Bedřich Smetana

N

BRANIBOŘI V ČECHÁCH

15:00 - 17:40

ne

02

Balet

E

TŘI MUŠKETÝŘI

18:30 - 21:00

Opereta / Muzikál

Éva Pataki

MIMO

EDITH A MARLENE

18:30 - 21:20

út

04

Opera

Zdeněk Fibich

F

BOUŘE

18:30 - 21:30

st

05

Opera

Benjamin Britten

C

ZNEUCTĚNÍ LUKRÉCIE

18:30 - 20:45

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

PP

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

PREMIÉRA

 

18:30 - 21:00

čt

06

hrajeme pro školy

Hosté

Pavel Helebrand

O PEJSKOVI A KOČIČCE

09:30 - 10:40

Opera

Wolfgang Amadeus Mozart

D

LA CLEMENZA DI TITO

18:30 - 21:00

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

P2

REBECCA

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:40

07

Opera

Umberto Giordano

PS

ANDREA CHÉNIER

18:30 - 21:30

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

MP

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

18:30 - 21:00

so

08

Opereta / Muzikál

Cole Porter

N

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

15:00 - 17:45

Činohra

Venedikt Jerofejev

MIMO

MOSKVA --> PETUŠKY

DIVADELNÍ KLUB

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

 

19:00 - 20:40

ne

09

Činohra

Karel Poláček, Arnošt Goldflam

V.

HOSTINEC U KAMENNÉHO STOLU

18:30 - 21:00

út

11

Činohra

William Shakespeare

II.

VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ

18:30 - 21:00

st

12

RODINNÉ VSTUPNÉ

Balet

Sergej Prokofjev

MIMO

POPELKA

18:30 - 20:45

Opereta / Muzikál

Andrew Lloyd Webber, Tim Rice

MIMO

JESUS CHRIST SUPERSTAR

18:30 - 20:50

čt

13

RODINNÉ VSTUPNÉ

Balet

Sergej Prokofjev

MIMO

POPELKA

16:00 - 18:15

Opereta / Muzikál

Andrew Lloyd Webber, Tim Rice

MIMO

JESUS CHRIST SUPERSTAR

18:30 - 20:50

14

Opereta / Muzikál

Andrew Lloyd Webber, Tim Rice

MIMO

JESUS CHRIST SUPERSTAR

18:30 - 20:50

so

15

Opera

Giuseppe Verdi

MIMO

LA TRAVIATA

18:30 - 21:30

Činohra

Terrence McNally, David Yazbek

MIMO

DONAHA! (Hole dupy)

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:40

út

18

Opera

Benjamin Britten

VOP

ZNEUCTĚNÍ LUKRÉCIE

DERNIÉRA

18:30 - 20:45

Činohra

William Shakespeare

MIMO

VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ

18:30 - 21:00

st

19

hrajeme pro školy

Činohra

William Shakespeare

VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ

10:00 - 12:30

Opereta / Muzikál

Cole Porter

C

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

18:30 - 21:15

čt

20

Činohra

Molière

MIMO

ŠKOLA PRO ŽENY

18:30 - 20:30

Balet

Maurice Ravel, Steve Reich, Michael Gordon

P

DVA SVĚTY / JEDEN SVĚT

18:30 - 19:40

21

Opereta / Muzikál

Cole Porter

PS2

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

18:30 - 21:15

so

22

Činohra

Peter Quilter

N

JE ÚCHVATNÁ!

15:00 - 17:30

ne

23

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

ČP

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

18:30 - 21:00

po

24

Činohra

Pere Riera

V.

HODINA PŘED SVATBOU

18:30 - 20:10

Balet

Mario Schröder

E

CHAPLIN

18:30 - 20:30

út

25

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

II.

REBECCA

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:40

st

26

Opera

Bedřich Smetana

PP

TAJEMSTVÍ

PREMIÉRA

 

18:30 - 21:30

Činohra

Karel Poláček, Arnošt Goldflam

VII.

HOSTINEC U KAMENNÉHO STOLU

18:30 - 21:00

čt

27

hrajeme pro školy

Opereta / Muzikál

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

JOSEF A JEHO ÚŽASNÝ PESTROBAREVNÝ PLÁŠŤ

10:30 - 12:40

Balet

Maurice Ravel, Steve Reich, Michael Gordon

D

DVA SVĚTY / JEDEN SVĚT

18:30 - 19:40

28

Opera

Bedřich Smetana

MP

TAJEMSTVÍ

DRUHÁ PREMIÉRA

 

18:30 - 21:30

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

X.

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

18:30 - 21:00

so

29

Činohra

Anna Saavedra

MIMO

KUŘAČKY

ZKUŠEBNA

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

 

19:00 - 21:20

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

SP

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

10:30 - 13:00

Opereta / Muzikál

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

MIMO

EVITA

18:30 - 20:45

ne

30

Audio-video ukázky