IFIGENIE V AULIDĚ

IFIGENIE V AULIDĚ

Christoph Willibald Gluck

16.12.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

Další termíny
18.12.2017 v 18:30
14.1.2018 v 15:00
26.1.2018 v 18:30

HODINA PŘED SVATBOU

HODINA PŘED SVATBOU

Pere Riera

15.12.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

POPELKA

POPELKA

Sergej Prokofjev

19.12.2017 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka

Další termíny
26.12.2017 v 16:00
27.12.2017 v 18:30

REBECCA

REBECCA

Michael Kunze , Sylvester Levay

15.12.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
27.12.2017 v 18:30
15.1.2018 v 18:30
19.1.2018 v 18:30

Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona

Činohra

Gustave Flaubert

II.

PANÍ BOVARYOVÁ

18:30 - 21:00

st

03

Činohra

Marius von Mayenburg

MIMO

MUČEDNÍK

ZKUŠEBNA

rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

 

19:00 - 21:10

čt

04

Opereta / Muzikál

Cole Porter

MIMO

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

DERNIÉRA

 

18:30 - 21:30

05

Balet

Petr Iljič Čajkovskij

MIMO

LABUTÍ JEZERO

18:30 - 21:00

Opereta / Muzikál

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

MIMO

EVITA

18:30 - 20:45

so

06

Opera

Edvard Schiffauer

MIMO

ZOB, ZOB, ZOBAN!!!

FOYER DAD

10:00 - 11:10

Balet

Petr Iljič Čajkovskij

MIMO

LABUTÍ JEZERO

16:00 - 18:30

ne

07

Balet

Petr Iljič Čajkovskij

MIMO

LABUTÍ JEZERO

18:30 - 21:00

út

09

Opera

Bedřich Smetana

F

TAJEMSTVÍ

18:30 - 21:15

Opereta / Muzikál

Éva Pataki

MIMO

EDITH A MARLENE

18:30 - 21:20

st

10

Opera

Gioacchino Rossini

C

LAZEBNÍK SEVILLSKÝ!!!

18:30 - 21:30

Činohra

Henrik Ibsen

PP

PEER GYNT

PREMIÉRA

 

18:30 - 21:00

čt

11

Činohra

Brad Fraser

MIMO

TEĎ MĚ ZABIJ

ZKUŠEBNA

 

 

19:00 - 21:10

Opereta / Muzikál

Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban

D

ROMEO A JULIE, poselství lásky

rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:15

12

Opera

Giuseppe Verdi

PS2

OTELLO

18:30 - 21:30

Činohra

Henrik Ibsen

MP

PEER GYNT

PRVNÍ REPRÍZA

 

18:30 - 21:00

so

13

Opera

Edvard Schiffauer

MIMO

ZOB, ZOB, ZOBAN!!!

FOYER DAD

10:00 - 11:10

Opera

Christoph Willibald Gluck

N

IFIGENIE V AULIDĚ

15:00 - 18:00

ne

14

Činohra

Christian Lollike

MIMO

OBYČEJNÝ ŽIVOT neboli Tělo a bitevní pole

Divadlo loutek Ostrava - alternativní scéna

19:00 - 21:00

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:40

po

15

Opereta / Muzikál

Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban

V.

ROMEO A JULIE, poselství lásky

rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:15

út

16

Činohra

Henrik Ibsen

II.

PEER GYNT

18:30 - 21:00

st

17

Opera

Bedřich Smetana

VII.

TAJEMSTVÍ

18:30 - 21:15

Činohra

Terrence McNally, David Yazbek

MIMO

DONAHA! (Hole dupy)

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 22:00

čt

18

RODINNÉ VSTUPNÉ

Opera

Bedřich Smetana

MIMO

PRODANÁ NEVĚSTA

18:30 - 21:30

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 21:30

19

Opera

Giuseppe Verdi

PS

OTELLO

18:30 - 21:30

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

18:30 - 21:50

so

20

Balet

Maurice Ravel, Steve Reich, Michael Gordon

E

DVA SVĚTY / JEDEN SVĚT

18:30 - 19:40

út

23

Opera

Gioacchino Rossini

MIMO

LAZEBNÍK SEVILLSKÝ!!!

18:30 - 21:30

Balet

Maurice Ravel, Steve Reich, Michael Gordon

F

DVA SVĚTY / JEDEN SVĚT

18:30 - 19:40

st

24

Činohra

Eugène Labiche

PP

ŠŤASTNI VE TŘECH

PREMIÉRA

 

18:30 - 21:00

Balet

Maurice Ravel, Steve Reich, Michael Gordon

C

DVA SVĚTY / JEDEN SVĚT

18:30 - 19:40

čt

25

Opera

Christoph Willibald Gluck

D

IFIGENIE V AULIDĚ

18:30 - 21:30

Činohra

Henrik Ibsen

IV.

PEER GYNT

18:30 - 21:00

26

Činohra

Eugène Labiche

MP

ŠŤASTNI VE TŘECH

PRVNÍ REPRÍZA

 

18:30 - 21:00

Balet

Maurice Ravel, Steve Reich, Michael Gordon

X.

DVA SVĚTY / JEDEN SVĚT

18:30 - 19:40

so

27

Opereta / Muzikál

Michael Kunze, Sylvester Levay

MIMO

REBECCA

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

16:00 - 19:10

ne

28

Činohra

Eugène Labiche

ČP

ŠŤASTNI VE TŘECH

18:30 - 21:00

po

29

RODINNÉ VSTUPNÉ

Opera

Bedřich Smetana

MIMO

PRODANÁ NEVĚSTA

18:30 - 21:30

Činohra

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

E

ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

18:30 - 21:20

út

30

Opera

Christoph Willibald Gluck

II.

IFIGENIE V AULIDĚ

18:30 - 21:30

Opereta / Muzikál

Andrew Lloyd Webber, Tim Rice

MIMO

JESUS CHRIST SUPERSTAR

Rezervace vstupenek propadá 30 minut před začátkem představení.

Vstupenky jsou poté dány do prodeje pro další zájemce.

18:30 - 20:50

st

31

Audio-video ukázky