Divadlo Jiřího Myrona   Předprodej Národního divadla moravskoslezského  

Slevy a bonusy 

PŘEDPLATNÉ
Předplatné je balíčkem vstupenek na několik představení v divadelní sezóně za cenu až o 60% nižší než je běžná prodejní cena vstupenek.
Předplatitelských balíčků nabízíme celou řadu a váže se k nim mnoho dalších výhod.
Nabídku předplatného na divadelní sezónu 2017/2018 naleznete ZDE.

ZLATÁ KARTA NDM
Zlatá karta znamená celoroční slevu pro diváky Národního divadla moravskoslezského.
Zlatá karta platí celý rok od data zakoupení a je přenosná – mohou ji tedy využít vaši přátelé nebo ji můžete darovat.
Se Zlatou kartou lze koupit 2 vstupenky na 1 představení.
Zlatá karta stojí jen 60,- Kč. 

Čím víc chodíte, tím víc šetříte:


 
1. představení - sleva 5%
2. - 4. představení - sleva 15%
5. - 7. představení - sleva 30%
8. - 10. představení - sleva 40%
11. - 13. představení - sleva 50%
14. a další představení - sleva 60% 

  
 
Slevy lze uplatnit pouze v předprodeji NDM na ulici Čs. legií vedle Divadla Jiřího Myrona, tel.: (+420) 596 276 203, (+420) 596 276 142, či ve večerních pokladnách v Divadle Antonína Dvořáka a v Divadle Jiřího Myrona.

VYUŽIJTE SVÉ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
Při nákupu vstupenek či předplatného můžete využít tyto typy poukázek: Ticket Benefits: Ticket Dárkový, Ticket Multi, Ticket Sport a kultura, Cheque Déjeuner: Unišek plus, Dárkový poukaz Cadhot, Sodexo – Flexi Pass, Dárkový Pass, Relax Pass a Fokus Pass.
Na uvedené poukazy již nelze uplatnit jinou další slevu. Slevy se nesčítají.

RODINNÉ VSTUPNÉ – SLEVA 50%

Speciální sleva na vybraná představení NDM pro rodiny s dětmi do 15 let.
Uvádíme v programu.

STUDENTSKÁ SLEVA – 50%
Pro studenty středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného studentského průkazu ISIC, slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu lze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.

SLEVA PRO PEDAGOGY – 50%
Pro pedagogy základních, středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného průkazu ITIC slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.

SLEVA PRO SENIORY NAD 65 LET  – 40%
Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení).
Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.

SLEVA PRO ZTP a ZTP/P – 50%
Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení).
Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.

Pro vozíčkáře jsou vyhrazená místa v Divadle Antonína Dvořáka 12. řada přízemí (krajní místa) a v Divadle Jiřího Myrona 14. nebo 15.řada přízemí (krajní místa). Vstupenky lze zakoupit pouze na tato místa v hledištích, která k tomuto účelu slouží.

HAMLETOVSKÁ SLEVA - 60%
Zlevněná vstupenka na poslední chvíli. Platí na vybraná představení takto označená. Uvádíme v programu. Lze uplatnit v předprodeji vstupenek NDM a ve večerních pokladnách Divadla Antonína Dvořáka a Divadla Jiřího Myrona.

DÁRKOVÉ POUKAZY A VOUCHERY
Vstupenky vyměněné za DÁRKOVÉ POUKAZY a VOUCHERY nelze stornovat ani dále měnit za vstupenky na jiná představení/termíny. Nelze nárokovat zpět vyplacení peněžité hodnoty.

MIMOŘÁDNÉ SLEVY A NABÍDKY
NDM nabízí v průběhu sezóny i mimořádné výhodné nabídky, o kterých můžete být průběžně informováni na Váš e-mail. Objednávka newsletteru.

ZAKOUPENÉ E-VSTUPENKY, DÁRKOVÉ POUKAZY A VSTUPENKY NELZE VYMĚNIT ANI VRÁTIT.


Slevy s našimi partnery

Hotel Imperial
20% sleva na konzumaci v hotelu Imperial pro diváky NDM v den představení při předložení vstupenky z NDM.

Sphere card + CARTE / Sphere card VIP
10% sleva na vstupenky do NDM při předložení karty s logem Sphere card / CARTE (nelze uplatnit na premiérová a mimořádná představení typu galapředstavení) + Sphere card VIP na všechna představení NDM -  možnost uplatnit na večerní pokladně, předprodeji NDM. Slevy se nesčítají.

GVUO poskytne  slevu  ve  výši  50  %  z ceny  vstupenky  na  všechny  výstavy  pořádané v Domě umění a to po předložení vstupenky z NDM.  Na jednu  vstupenku  z  NDM  lze využít slevu 50 % na jednu  vstupenku  do GVUO. Slevu lze nárokovat v pokladně Domu umění (Jurečkova 9, Ostrava).
NDM poskytne slevu ve výši 20 % z ceny vstupenky na všechna představení, kromě silvestrovských, premiérových, mimořádných a hostujících představení, těm, kdo se prokáže vstupenkou z GVUO. Na jednu vstupenku z GVUO lze využít slevu 20 % na jednu vstupenku do NDM. Slevu po předložení vstupenky lze nárokovat v předprodeji NDM (Čs. legií 148/14, Ostrava). 


* Slevy se nesčítají.

 

Audio-video ukázky