TRAILER BALETU NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI
BALET / 26.5.2019
„Taneční fajnšmekr si může vychutnat skvěle ovládnutou techniku klasického tance,“ uvádí v recenzi Josef Bartoš. Přesvědčte se zhlédnutím videa a vydejte se na jedno ze dvou posledních uvedení v sezóně!
 
„Nejnovější inscenace souboru NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI navazuje na své slavné předchůdce jak na divadelních prknech, tak na filmových plátnech. Choreograf Krzysztof Pastor sám přiznává bezprostřední inspiraci filmovým zpracováním z roku 1988.
 
(…) Interpretačně působivé jsou zejména kvartety a kvintety hlavních postav, protkané významotvornými gesty. Pastorova choreografická kompozice klade důraz zejména na čistotu a přehlednost jednotlivých kroků; autor nevrství složité prvky za sebou, ale spíše je nechává doznít do konečků prstů. Taneční fajnšmekr si tak vskutku může vychutnat skvěle ovládnutou techniku klasického tance.”(Josef Bartoš; tanecniaktuality.cz)
 
 
Vydejte se na jedno z posledních dvou uvedení v sezóně! Tančíme pro vás 29. května a 1. června v 18.30 hodin v Divadle Antonína Dvořáka. V představeních budou mít premiéru Réka Kiss jako Madame de Tourvel a Takafumi Tamagawa jako Rytíř Danceny. ► KOUPIT VSTUPENKY