POSLEDNÍ ČTYŘI REPRÍZY KOMEDIE ŠŤASTNI VE TŘECH!
ČINOHRA / 9.4.2019

Šťastni ve třech je mistrovská fraška francouzského dramatika Eugèna Labiche, u které se zaručeně nebudete nudit. Uvedeme ji však už pouze čtyřikrát, a to 17. dubna, 2., 4. a 22. května v Divadle Antonína Dvořáka. 

Inscenace představuje hru v přitažlivé době i prostředí, do nichž ji umístil sám autor. Ocitáme se tedy v době druhého francouzského císařství v honosném domě bohatého pařížského měšťana, který se po smrti své ženy teprve nedávno oženil s novou manželkou. Pro zpestření dlouhých chvil volného času si do domu přivádí také mladého přítele Ernesta, milého, důvtipného a oddaného mladého muže, který se ovšem pro soužití manželů brzy ukáže nebezpečnějším, než se na první pohled zdálo...
 
„Ten fiakr objednejte, drahá, ale nějaký větší, vyjedeme si ve třech!" Může partnerský vztah fungovat ve třech? Pan Marjavel a jeho žena Hermance zjistí, že jejich manželství je mnohem spokojenější, když je u nich doma jejich rodinný přítel Ernest.
 
Těšte se na skvělé výkony Vladimíra Poláka, Lady Bělaškové, Roberta Finty, Petra Housky, Petry Lorencové, Davida Viktory, Izabely Firlové a Miroslavy Georgievové.