ONE MAN SHOW PRO DVA MUŽE V DIVADLE „12“
ČINOHRA / 18.4.2019

Inscenace o zkaženosti světa arménsko-amerického herce Erica Bogosiana, to je one man show pro dva herce, Davida Viktoru a Františka Večeřu, v Divadle „12“. Nenechte si ujít dubnová představení Sex, drogy a hafo prachů!

„Inscenace je poskládána z jednotlivých výstupů dvou herců vedoucích monolog, který směřují na náhodného diváka v publiku. Příběhy nebo spíše situace vychází z různých sociálních vrstev a témat z běžného života, se kterými se i běžný divák dokáže ztotožnit nebo přijít do kontaktu: Například při návštěvě u doktora, který vám předepíše zaručeně účinný lék, jenž vám spíš přitíží, pořádání rozlučky se svobodou pro kamaráda, komunikace s arogantním nadřízeným nebo televizní interview s rockovou hvězdou,“ píše v recenzi webu divabaze.cz Žofie Lamerová.
 
„Jde o herecké divadlo nejvyšších kvalit a výkony obou herců zcela jistě neujdou pozornosti odborné kritiky. To však není to hlavní. Samo představení je velmi poutavé a zcela jistě zaujme diváky toho nejrůznějšího vkusu i nejrůznějších nároků. A o to jde v divadle ze všeho nejvíce,“ hodnotí Ladislav Vrchovský na webu deníku ostravan.cz.
 
Přijďte si poslechnout, co že je to s dnešním světem tak moc špatně a co s ním v současné době hýbe. Inscenaci Sex, drogy a hafo prachů, hrajeme v Divadle „12“ 24. a 30. dubna, a pak také 17. května a 12. června.