KULTOVNÍ TERRY PRATCHETT NAPOSLEDY NA JEVIŠTI
ČINOHRA / 2.6.2019
Fantasy příběhy britského spisovatele Terryho Pratchetta čtou miliony fanoušků po celém světě. Pokud patříte mezi ně, přijďte na poslední MAŠKARÁDU v sezóně!
 
Úžasná Zeměplocha s výsostnou divadelností – prvky fantasy, břitký humor a zábava pro celou rodinu! Nebudou chybět ani operní abaletní výstupy a vůbec vše, co si dovedete i nedovedete představit... Nenechte si ujít poslední představení v sezóně inscenace MAŠKARÁDA čili Fantom Opery, kterou uvedeme 12. června v 18.30 hodin v Divadle Antotnína Dvořáka. ►KOUPIT VSTUPENKY
 
Co nekalého se děje v Ankh-Morporské opeře můžete zjistit v režii Zdeňka Bartoše a dramaturgii Sylvie Rubenové v dramatizaci Stephena Briggse, kterou nepřeložil nikdo jiný než Jan Kantůrek. V hlavních rolích se představí Lada Bělašková, Anna Cónová, Alexandra Gasnárková, Robert Finta, Jan Fišar, Tomáš Jirman a další.
 
 
Maškaráda vědomě se světoznámým Fantomem opery. „Opera není jen divadlo, kde se zpívá a tančí. Opera je Opera. Zpěváci se na sebe nemohou ani podívat, sbor nemůže ani cítit sólisty, sólisté i sboristé nenávidí orchestr a všichni dohromady se bojí dirigenta, technický personál z levého portálu nemluví s personálem z pravého portálu, tanečnice jsou téměř šílené hladem... a to všechno je teprve začátek...“ Přijďte se podívat, jak si umíme sami ze sebe udělat legraci!