VYDALI JSME LISTOPADOVÝ ZPRAVODAJ
16.10.2018

I v listopadovém zpravodaji se dočtete o novinkách, premiérách, derniérách i chystaných výstavách v našich divadlech. Kromě zpravodaje vyšel i nejnovější plakát, díky kterému máte přehled o všech listopadových představeních na jednom místě.

Spolu se zahájením jubilejní 100. sezóny se Národní divadlo moravskoslezské rozrostlo o komorní scénu Divadla „12“, na které uvádíme všechny inscenace duposud uváděné ve Zkušebně DAD. V listopadu zde uvidíte několik činoherních představení, Sex, drogy a hafo prachů, Teror a Řeči léčí. Také se můžete těšit na hru O pejskovi a kočičce, kterou připravuje Operní studio NDM či Zápas o generála, jež je druhým z cyklu scénických čtení Půl století historie ve třech večerech.
 
Vstupenky na všechny inscenace v Divadle „12“ zakoupíte i online na našem webu.
 
V listopadu Vám představíme i dvě nové inscenace, baletní premiéru Vzlety a pády a činoherní premiéru Naše třída. Kromě divadelních představení uvedeme ve dvou večerech Prvorepublikové gala a koncert plný slavných melodií a skvělých zpěváků z názvem Fantom a gentleman muzikálu.
 
Čerstvou novinkou, kterou Vám nabízíme je možnost zakoupení dárkového voucheru v hodnotě od 400 do 2000 Kč také online na našem webu. Poukázka je určena na nákup vstupenek na jakékoliv představení v NDM. 
 
Přejeme Vám příjemné čtení a těšíme se na Vás v našich divadlech.