ČTĚTE ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ NDM!
22.1.2019

Co je ve Vašem divadle nového a jaké premiéry jsme si přichystali tentokrát, to si můžete přečíst v únorovém zpravodaji Národního divadla moravskoslezského.

Únorové premiéry budou dvě, jednu si přichystal soubor činohry a druhou soubor opery. Dne 7. února uvedeme komedii Dokonalá svatba aneb Když nešílí nevěsta, ale ženich. A dne 14. února se těšte na unikátní Čtyřnotovou operu Toma Johnsona, která bude zároveň první operou uváděnou na prknech komorního Divadla „12“.
 
V rámci akcí NDM Extra Vás 6. února srdečně zveme na Operní sirény, diskuzní pořad dramaturgyně souboru opery Evy Mikuláškové, či předpremiérovou besedu k Čtyřnotové opeře, která se uskuteční ve čtvrtek 7. února.
 
Od středy 22. ledna pro Vás otevřeme výstavu obrazů Lukáše Horkého: Moje město v Galerii Opera v Divadle Jiřího Myrona a až do 8. března můžete v Galerii současné malby v Divadle Antonína Dvořáka vidět díla Václava Buchtelíka: Lež 1986.
 
A úplnou novinkou je otevření divadelní Kavárny Národní dům, baru Ve Dvanáctce a opětovné otevření Divadelního klubu. Veškeré informace k otevírací době i kontaktům, najdete po kliknutí na odkazy.
 
Těšíme se na Vás v našich divadlech!