DUBNOVÉ NOVINKY V NDM
15.3.2019

Měsíc duben se v NDM ponese v duchu muzikálových a operních melodií. Čtěte více v dubnovém zpravodaji NDM!

Ve dnech 4. a 6. dubna uvedeme tancem nabitou premiéru muzikálu Colea Portera DĚJ SE CO DĚJ (Anything Goes) v překladu Michaela Prostějovského. Příběh se odehrává na luxusní zaoceánské lodi na cestě z Ameriky do Anglie. Na palubě se vedle vdavekchtivých žen a zamilovaných párů objevují i sňatkoví podvodníci a hochštapleři všeho druhu, včetně falešného faráře, a pochopitelně nechybí ani černý pasažér a agent FBI.
 
Druhou dubnovou premiérou je nádherně poetická opera JULIETTA aneb SNÁŘ Bohuslava Martinů. Inscenace vznikne v režii progresivního režijního tandemu SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský) a premiéry proběhnou 11. a 13. dubna v Divadle Antonína Dvořáka.
 
Derniéra pak čeká letošní novinku, drama Naše třída. S nedávnou historií ve čtrnácti lekcích se rozloučíme 30. dubna.
 
Součástí dubnového zpravodaje je i přehled premiér na příští – 101. sezónu. Už 24. dubna si budete moci zakoupit předplatné na příští divadelní sezónu, prodej předplatného zahajujeme v nové pasáži Divadla Jiřího Myrona. Přehled předplatného na sezónu 2019/2020, ale i soutěžní otázku o premiérové předplatné najdete na našem webu zde.
 
Přejeme Vám hezké čtení!