GALAVEČER 2019/20 JEDEN VEČER VE DVOU DIVADLECH!
29.6.2019
Divadelní sezónu 2019/20 otevřeme a do druhého století historie NDM vstoupíme tradičním GALAVEČEREM, který se opět uskuteční po dva večery – 7. a 8. září 2019, ale nově ve dvou divadlech!
 
Jedná se o jedinečný a jediný program NDM, ve kterém se najednou setkají všechny 4 umělecké soubory Národního divadla moravskoslezského – umělci opery, činohry, baletu i operety/muzikálu, aby v žánrově pestrých ukázkách představili právě začínající sezónu, a to především prostřednictvím ukázek z připravovaných nových titulů.
 
GALAVEČER k OTEVŘENÍ 101. DIVADELNÍ SEZÓNY bude mimořádný tím, že ho poprvé můžete strávit ve dvou divadlech během jednoho večera. První část večera se odehraje v Divadle Antonína Dvořáka, ve druhé části večera vás pak přivítáme v Divadle Jiřího Myrona, a to vše za jednu cenu a v jedné vstupence!
 

Galavečer uvádíme pouze ve dvou termínech: 7. a 8. září 2019 se začátkem v Divadle Antonína Dvořáka v 18.30 hodin, o přestávce se společně přesuneme do Divadla Jiřího Myrona.
 
Vstupenky pro OBA termíny galavečera do OBOU divadel budou z technických důvodů při osobním i on-line prodeji nabízeny jako vstupenky do Divadla Antonína Dvořáka (zaručují vám však vstup i do Divadla Jiřího Myrona). Přestávku plánujeme asi hodinovou – přesun do Divadla Jiřího Myrona zvládnete pohodlně a včas! Vstupenky se prodávají na celý večer, nelze je zakoupit pouze do jednoho z divadel.