DRUHÉ STOLETÍ HISTORIE NDM ZAHÁJÍ GALAVEČER
16.7.2019

Sezónu s číslem 101 zahájíme dvěma GALAVEČERY (7. a 8. září 2019) – tentokrát poprvé v obou divadlech. Začneme v Divadle Antonína Dvořáka a po programu zde se přesuneme do Divadla Jiřího Myrona!

GALAVEČER K OTEVŘENÍ 101. DIVADELNÍ SEZÓNY bude mimořádný tím, že ho poprvé můžete strávit ve dvou divadlech během jednoho večera, tradičně ovšem opět s našimi čtyřmi soubory. Program? To nejlepší z repertoáru a novinky pro sezónu 2019/2020!
 
První část večera se odehraje v Divadle Antonína Dvořáka, kde jsou „doma“ především opera a činohra. Ve druhé části večera vás přivítáme v Divadle Jiřího Myrona – tam se představí domovská opereta/muzikál, ale také balet nebo opět činohra. To vše za jednu cenu a v jedné vstupence.
 
 
Součástí galavečera bude jako každoročně losování výherce leteckého zájezdu, který poskytl partner předplatného CK Radynacestu.cz. Letos poletí výherce do Florencie! Všichni, kdo si zakoupí předplatné na divadelní sezónu 2019/2020 do 3. září 2019, budou automaticky zařazeni do tohoto losování.
 
Galavečer uvádíme pouze ve dvou termínech: 7. a 8. září 2019 se začátkem v Divadle Antonína Dvořáka v 18.30 hodin, o přestávce se společně přesuneme do Divadla Jiřího Myrona. ► KOUPIT VSTUPENKY
 
Vstupenky pro OBA termíny galavečera do OBOU divadel budou z technických důvodů při osobním i on-line prodeji nabízeny jako vstupenky do Divadla Antonína Dvořáka (zaručují Vám však vstup i do Divadla Jiřího Myrona). Přestávku plánujeme asi hodinovou – přesun do Divadla Jiřího Myrona zvládnete pohodlně a včas! Vstupenky se prodávají na celý večer, nelze je zakoupit pouze do jednoho z divadel.