VÁNOCE A ADVENT V NDM
17.11.2019
Národní divadlo moravskoslezské nabídne během Vánoc tradiční nadílku kulturních zážitků! Hrajeme všechny adventní neděle, během vánočních svátků i na Silvestra! Ideální dárek? Vstupenka pod stromeček!
 
S přicházející zimou divadlo dokazuje, že je skutečným místem klidu a výjimečných zážitků, které můžete sdílet se svými blízkými.
Čas adventu je proto pro vás naplněn řadou představení. Také vánoční svátky budete moci oslavit divadlem. Letošní nabídka přinese divácky oblíbené tituly i představení s vánoční tematikou. Je již dobrým zvykem, že se u nás hraje i na Silvestra. V Divadle Antonína Dvořáka se můžete těšit na rodinný balet DON QUIJOTE, v Divadle Jiřího Myrona pak na výpravný muzikál DĚJ SE CO DĚJ (Anything Goes). O silvestrovská představení bývá mimořádný zájem, proto s nákupem vstupenek neotálejte!
Svým blízkým můžete rozradostnit Vánoce tím, že darujete divadelní zážitek – a to v podobě dárkových voucherů NDM nebo vstupenek na konkrétní představení. Přinášíme vám níže několik tipů!
 
Náš tip pro rodiny s dětmi? JEZULÁTKO ostravského skladatele Pavla Helebranda je rodinným vánočním představením pro diváky od pěti do sta let. Hravou formou humorného lidového divadla rozvíjí tradiční motivy valašských vánočních her: zvěstování, narození Jezulátka, putování pastýřů a tří králů do Betléma, Herodovy vražedné úklady. Věčný souboj dobra a zla je zosobněn v postavách veselého Anděla a prohnaného Ďábla. V radostné a zpěvné hudbě Jezulátka nechává autor zaznít také známým koledám, v nichž se může ke zpěvu přidat i obecenstvo. Události kolem narození Ježíška uvádí prolog o stvoření Adama a Evy, jejich prvním hříchu a jejich vyhnání z ráje.
 
Uvedeme 15. 12. (14.00 a 17.00), 22. 12. (14.00 a 17.00) a 25. 12. (16.00) v Divadle Antonína Dvořáka
 
VÁNOČNÍ RADOST PRO VAŠE BLÍZKÉ & DÁREK PRO VÁS
Darujte předplatné a získáte dárek v podobě 2 vstupenek na představení dle vlastního výběru za velmi zvýhodněnou cenu!
• Operetní/muzikálové a baletní předplatné – cena již od 804 Kč
• Činoherní předplatné – cena již od 960 Kč (senioři již od 576 Kč)
Pokud nemáte čas přijít k nám, do prodeje předplatného, můžete si namíchat své vlastní předplatné i on-line.
Předplatné s bonusem je možné zakoupit pouze do 23. prosince 2019!
Více informací v kanceláři předplatného: tel.: 596 276 202, e-mail: alena.burdova@ndm.cz
 
NA VÁNOCE DARUJTE DIVADLO
Darujte divadelní zážitek v podobě DÁRKOVÉHO VOUCHERU nebo VSTUPENEK na konkrétní představení.
Vstupenky na konkrétní představení s 30% slevou můžete získat také v rámci skupiny MOJE ABO – namíchejte si výhodné předplatné na míru (určíte si termín, žánr, čas i místo). A mimichodem, MOJE ABO je jediný typ předplatného, které můžete získat i pro Divadlo „12“.
S nákupem vám rádi poradíme v našem prodeji vstupenek.