AKTUÁLNÍ INFORMACE – NEHRAJEME
8.10.2020
Vážení diváci, z důvodu vládního nařízení jsme nuceni zrušit všechna představení a další akce do 12. 12. 2020. Sledujte náš web a sociální sítě, budeme Vás průběžně informovat.
 
 
INFORMACE O VSTUPNÉM
 
● Informační telefonní čísla do divadla fungují bez omezení v pracovních dnech 8.00–15.30 hodin, tel.: 596 276 189; další linky s koncovkami 260, 172, 242, 203 a 122. Informace vyřídíme e-mailem na adrese predprodej@ndm.cz.
 
Vaše požadavky zaslané e-mailem vyřizujeme postupně a prosíme o Vaši trpělivost.
 
Vstupenky zakoupené v NDM nyní nelze osobně vrátit. Zavřeny jsou všechny pokladny i naše kontaktní místa.
 
● Velmi nás potěší, pokud si vstupenky zakoupené v pokladnách NDM vyměníte za jiný termín, popřípadě Vám nabídneme VOUCHER, na který si budete moci vybrat libovolné představení z repertoáru NDM, a to až do konce divadelní sezóny, tj. do 30. června 2021, případně Vám vrátíme vstupné.
 
● Máte-li zakoupené e-vstupenky, zašlete nám na e-mail predprodej@ndm.cz číslo objednávky nebo kopii zakoupených e-vstupenek spolu s číslem bankovního účtu. V případě, že netrváte na vrácení vstupného, nabídneme Vám VOUCHER.
 
Předplatné vyřizujeme telefonicky (596 276 202) či e-mailem (alena.burdova@ndm.cz) nebo si je můžete zakoupit on-line.
 
● Jestliže jste si zakoupili vstupenky u prodejců Colosseum Ticket a TicketPortal, kontaktujte je na: www.colosseumticket.cz a www.ticketportal.cz.
 
Další informace najdete na našich webových stránkách www.ndm.cz a www.facebook.com/narodnidivadlomoravskoslezske.
 
 
Děkujeme Vám za pochopení a za Vaši přízeň
Vaše NDM