Od 12. října do 3. listopadu N E H R A J E M E
8.10.2020
Vážení diváci, z důvodu nařízení vlády jsme nuceni zrušit všechna představení a další akce v období od 12. 10. do 3. 11. 2020. Sledujte náš web a sociální sítě, budeme Vás průběžně informovat.
 
 
INFORMACE O VSTUPNÉM
 
Budeme velmi potěšeni, pokud si vstupenky zakoupené na pokladnách NDM vyměníte za jiný termín, případně Vám nabídneme VOUCHER, na který si budete moci vybrat libovolné představení z repertoáru NDM, a to až do konce divadelní sezóny, tj. do 30. června 2021, popř. Vám vrátíme vstupné.
 
Vstupenky je možno vyměnit nebo vrátit v místě zakoupení do 31. 12. 2020 následovně:
Pokud máte zakoupené e-vstupenky, zašlete nám na e-mail predprodej@ndm.cz číslo objednávky nebo kopii zakoupených e-vstupenek spolu s číslem bankovního účtu a vstupné Vám zašleme zpět na účet.
V případě, že netrváte na vrácení vstupného, nabídneme Vám VOUCHER, na který si budete moci vybrat libovolné představení z repertoáru NDM, a to až do konce divadelní sezóny, tj. do 30. června 2021.
Předplatitele budeme postupně kontaktovat a zasílat VOUCHERY za neodehraná představení.
 
Vstupenky zakoupené u jiných prodejců:
Colosseum Ticket
Vrácení vstupného za vstupenky zakoupené v prodejní sítí Colosseum Ticket se vrací elektronicky prostřednictvím formuláře: https://www.colosseumticket.cz/cs/formular-pro-vraceni-vstupneho
TicketPortal
Postup k vrácení vstupenek zakoupených v síti TicketPortal naleznete zde: https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2
 
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za Vaši přízeň.
Vaše NDM