ČERVEN – HRAJEME | PRODEJ VSTUPENEK SRPEN–ZÁŘÍ
21.5.2021
Vážení a milí diváci! Máme velkou radost! V červnu Vás totiž konečně zveme do našich divadel – na dvě předpremiéry opery Hubička, komedie Češky krásné, Češky mé! a Habaďúra a také na taneční performanci!
 
Nové nastudování opery HUBIČKA Bedřicha Smetany připravuje tým režiséra Jiřího Nekvasila a dirigenta Marka Šedivého. Původně jste ji měli vidět poprvé 1. července večer na TV Noe, ale zveme už na předpremiérová uvedení v Divadle Antonína Dvořáka 10. a 12. června 2021.

Oblíbenou komedii HABAĎÚRA Michaela Cooneyho Vám nemusíme představovat vůbec. Stále vyprodaná už od své premiéry v dubnu 2010! A vlastně pokaždé lehce jiná hříčka opepřená novými fórky. Těšit se na ni můžete 8. a 12. června 2021 v Divadle Jiřího Myrona. Jiří Sedláček a Vladimír Polák se už nemohou dočkat!

ČEŠKY KRÁSNÉ, ČEŠKY MÉ! jsou stále novinka. Po světové premiéře v září 2020 jsme ji směli reprízovat jen jednou. Piotr Rowicki zabrousil do dějin 20. století skrz osudy slavných Češek: Lídy Baarové, Marty Kubišové, Martiny Navrátilové, Ivany Trumpové a Věry Čáslavské. Hrajeme v Divadle Antonína Dvořáka 11. a 16. června 2021.
 

Všechna představení začínají v 18.30 hodin a vstupenky si budete moci koupit od pondělka 24. května 2021 od 8.00 hodin. Můžete si je také rezervovat. Samozřejmě jsou v platnosti všechny běžné slevy a vouchery, které jistě máte! Zatím je otevřeno pouze v prodejní pasáži Divadla Jiřího Myrona od pondělka do pátku od 8.00 do 17.00. V den představení pak otevřeme pokladnu také v příslušném divadle hodinu před začátkem.

Soubory baletu a operety/muzikálu NDM připravují na 4. a 5. června velký tanečně-hudební happening v centru Ostravy. Vždy od 16.00 hodin roztančí členové baletu stezky, mosty i plochy na nábřeží Ostravice od Hradní lávky ve Slezské Ostravě až po lávku v Komenského sadech. Doprovázet je budou muzikáloví hudebníci a pevně doufáme, že se po trase TANČÍCÍCH MOSTŮ přidáte také!
 
Opravdu se na Vás moc a moc těšíme!

Aktuální podmínky platné pro vstup do divadla