VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI REDAKTOR/KA JUNIOR/KA PRO SOUBOR BALETU NDM
1.7.2024
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici REDAKTOR/KA JUNIOR/KA PRO SOUBOR BALETU NDM.
 
Jste kreativní, máte chuť učit se novým věcem v novinařině a psát své vlastní články? Nabízíme Vám příležitost započít Vaši žurnalistickou kariéru v baletu Národního divadla moravskoslezského na pozici redaktor/ka junior/ka.
 
Ideální příležitost pro studenty/absolventy středních a vysokých škol, kteří mají všeobecný přehled a zájem o balet, tanec a divadlo. Vaše studia/vzdělání nemusí být žurnalistického zaměření či v oboru tance (i když obojí je výhodou). Jsme otevřeni všem, kdo mají zájem a chuť podílet se na práci týmu Národního divadla moravskoslezského.
Mezi hlavní přednosti práce pro balet NDM patří časová flexibilita, možnost pracovat částečně na dálku (např. při stipendiích, rezidenčních pobytech v zahraničí atp.) a vstřícnost vzhledem k osobnímu a rodinnému životu. Nabízíme možnost realizovat vlastní texty na zajímavá témata a posouvat se v kreativním směru i profesně. VÍCE INFORMACÍ ZDE.
 
Místo výkonu práce:
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Čs. legií 148/14, 701 04 Ostrava – Moravská Ostrava
Datum nástupu: 1. října 2024 (příp. dle dohody)
Pracovněprávní vztah: DPČ/OSVČ (s perspektivou možného budoucího pracovního poměru s úvazkem 0,5)
Plat/odměna: 15.000,- Kč – 18.000,- Kč/měsíčně
 
Zájemce/zájemkyně prosíme o zaslání:
- životopisu s relevantními zkušenostmi, vč. kontaktů (e-mail, telefon)
- 2–3 autorských textů
- vize přiblížení baletu NDM směrem k veřejnosti; popis vlastního přístupu k práci a formulování oblastí zájmu v rámci tanečního a současného umění
na e-mail: personal@ndm.cz.
Po ukončení VŘ bude Vaše přihláška dle nařízení GDPR skartována.