THRILL ME (Vzruš mě!) SUKCESEM DIVADELNÍCH NOVIN
OPERETA / MUZIKÁL / 28.5.2019
„Skvělý dramaturgický nápad pro malinké jeviště, kde se hraje na dotek diváků.“ Píší Divadelní noviny o inscenaci THRILL ME (Vzruš mě!), která byla označena jako „divadelní SUKCES"!
 
„Režisér schopný v mikroprostoru skloubit nadsázku s detaily, v sugestivní minimalistické scéně i v hereckých prostředcích. Výtečná klavíristka Michaela Kadlecová zahrála obtížný klavírní part sugestivně, přes klávesy spoluvyprávěla ponurý kriminální příběh a monotematickou hudbou spoluvytvářela kontrastní situace. No a hlavně dva skvělí mladí herci Lukáš Adam (Nathan Leopold) a Richard Pekárek (Richard Loeb), kteří, bezvadně dobově oblečeni, sehráli gaye z lepších rodin, kteří se vzájemně osudově potřebují i trápí, intelektuály hledající meze zážitku, až je to dovede k brutální vraždě čtrnáctiletého chlapce a do vězení. Příběh na základě skutečnosti má sílu člověkem pěkně zatřást." (DN)
 
Foto Martin Straka
 
Inscenace THRILL ME (Vzruš Mě!) je dnes sice již vyprodána, ale na termíny 1. a 5. června zbývají ještě poslední vstupenky! ► KOUPIT VSTUPENKY