HANA FIALOVÁ TŘETÍ V ANKETĚ CEN MAGAZÍNU MUSICAL-OPERETA
OPERETA / MUZIKÁL / 10.6.2019
Vyhlášení výsledků IV. ročníku Cen magazínu Musical-opereta proběhlo 7. června 2019 v Městském divadle Brno. V kategorii Muzikálová herečka roku 2018 obsadila 3. místo sólistka operety/muzikálu Hana Fialová!
 
Na jevišti Hudební scény stanul za asistence herečky a moderátorky Jany Musilové šéfredaktor Vítězslav Sladký spolu s kritikem a pedagogem Petrem Stoličným.
 
Redakce internetového portálu oslovila muzikálové a divadelní publicisty z celé republiky. Namátkou Josefa Hermana, Lenku Šaldovou, Michala Nováka, Petera Stoličného, Jolanu Novákovou, Lubomíra Marečka nebo Gabrielu Špalkovou. Lidi z tištěných novin i v uvozovkách konkurenčních portálů. Z Prahy, Plzně, Brna i Ostravy, aby byly výsledky co nejobjektivnější.
 
Muzikálovou herečkou roku 2018 zvolili kritici Viktórii Matušovovou, v kategorii Muzikálový herec zvítězil Tomáš Vaněk a jako inscenace roku byl vyhlášen muzikál Představ si…, za jehož režií stojí Petr Gazdík. Výroční Cenu Bard hudebního divadla převzal brněnský herec a pedagog Ladislav Kolář. Blahopřejeme!
 
Za povšimnutí stojí také jména na dalších místech, když zabojovali inscenace a herci zejména z Divadla J.K. Tyla v Plzni, Národního divadla moravskoslezského v Ostravě a Hudebního divadla Karlín.
 
Sólistka souboru opereta/muzikál Hana Fialová obsadila v kategorii Muzikálová herečka 3. místo! Hance srdečně gratulujeme a vás zveme na inscenace, ve kterých ji můžete vidět – Edith a Marlene, Jesus Christ Superstar, Kočky, Romeo a Julie, Děj se co děj (Anything Goes) a další...