MUZIKÁL EXPRES ŽIVĚ Z DIVADLA „12“ A S PUBLIKEM!
OPERETA / MUZIKÁL / 12.6.2019
Hudební magazín MUZIKÁL EXPRES Michaela Prostějovského a Pavla Bára se bude poprvé živě vysílat z Divadla „12“! Hosty budou např. Martina Šnytová a skupina 5PAK. Buďte u toho, máme poslední místa!
 

Již od roku 1990 se pravidelně na vlnách Českého rozhlasu vysílá muzikálový magazín Muzikál expres. Autorem a moderátorem je od počátku Michael Prostějovský, který je téměř deset let také stálým spolupracovníkem našeho souboru opereta/muzikál. Muzikál expres je pak i mediálním partnerem tohoto souboru. Proto se tentokrát pořad poprvé vysílá živě z nového Divadla „12“ na vlnách Českého rozhlasu Ostrava, a to za přítomnosti diváků.
 
Hosty večera jsou samozřejmě tváře, které diváci znají ze současných muzikálových inscenací. Jmenovitě sólistka souboru Martina Šnytová a skupina 5PAK, kterou tvoří Juraj Čiernik, Radek Melša, Jaroslav Rusnák, Adam Živnůstka a Tomáš Krpec. Všichni budou vyprávět a samozřejmě i živě zpívat nejen písně ze současných muzikálových hitů tohoto souboru za klavírního doprovodu hudebního ředitele souboru Jakuba Žídka. Za kulisy divadla pak posluchače a diváky zavede šéfka souboru Gabriela Petráková.
 
Muzikál expres z Ostravy s Michaelem Prostějovským uvádí Pavel Bár, který je málem deset let rovněž jeho spoluautorem. Pokud ještě nemáte lístky, neváhejte, zbývají poslední místa! ► KOUPIT VSTUPENKY