ROCKOVÁ OPERA JESUS CHRIST SUPERSTAR V OSTRAVĚ I LITOMYŠLI
OPERETA / MUZIKÁL / 13.6.2019
Legendární rocková opera JESUS CHRIST SUPERSTAR ve zcela novém ostravské nastudování zazní 20. a 21. června na jevišti Divadla Jiřího Myrona a 25. a 26. června na hlavní scéně Národního festivalu Smetanova Litomyšl.
 
„Tato inscenace je svým způsobem výjimečná. Všechna dosavadní uvedení totiž více či méně vycházela z ozvěn původní verze v pražském Divadle Spirála. Ostravský Ježíš představuje zcela novou generaci herců a zpěváků, a to nejen z Česka, ale i ze Slovenska,” říká Michael Prostějovský, autor původního českého přebásnění.
 
 
Nejslavnější rocková opera 20. století JESUS CHRIST SUPERSTAR se stala během více než 40 let od svého uvedení legendární klasikou ve světě i u nás. Moderní dílo Tima Rice a Andrewa Lloyda Webbera, jež líčí osud Ježíše Nazaretského pohledem Jidáše Iškariotského, stále láká...

V Ostravě se na vás budeme těšit 20. a 21. června, vždy od 18.30 hodin v Divadle Jiřího Myrona. Již podruhé za sebou se vypraví soubor operety/muzikálu ale také na prestižní hudební festival Smetanova Litomyšl. Letos se uskuteční 25. a 26. června dvě exkluzivní představení poprvé na hlavní scéně!