Pokladna v nové pasáži Divadla Jiřího Myrona na ul. Čs. legií
Vchod do pasáže Divadla Jiřího Myrona na ul. Čs. legií
Pasáž s pokladnou vstupenek v Divadle Jiřího Myrona na ul. Čs. legií

SLEVY A BONUSY

PŘEDPLATNÉ
Předplatné je balíčkem vstupenek na vybraná představení v divadelní sezóně a to za zvýhodněnou cenu oproti běžné prodejní ceně vstupenek. Předplatitelských balíčků nabízíme celou řadu, váže se k nim mnoho dalších výhod. Nabídku předplatného na divadelní sezónu 2019/2020 naleznete ZDE.
 
MOJE ABO
Namíchejte si své vlastní předplatné MOJE ABO. Můžete si zvolit počet představení, termíny, sedadla i počty vstupenek. Na vybraná představení Vám bude poskytnuto zvýhodnění -30 % z celkové částky. Podmínkou je zakoupení 1 nebo více vstupenek na minimálně 5 různých představení. MOJE ABO lze zakoupit on-line nebo v prodeji předplatného. MOJE ABO je přenosné, lze ho darovat a není limitováno divadelní sezónou. Více informací naleznete ZDE.
  
Slevy lze uplatnit pouze v prodeji vstupenek NDM – v NOVÉ pasáži Divadla Jiřího Myrona (ul. Čs. legií 148/14, Ostrava, tel.: (+420) 596 276 242), či před představením ve večerní pokladně v Divadle Antonína Dvořáka a v pasáži v Divadle Jiřího Myrona. 

VYUŽIJTE SVÉ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
Při nákupu vstupenek či předplatného můžete využít tyto typy poukázek: Sodexo – Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass, Edenred – Compliments, Benefits, Unišek – Benefitní poukázka, Dárková poukázka.
Na uvedené poukazy již nelze uplatnit jinou další slevu. Slevy se nesčítají.

RODINNÉ VSTUPNÉ – SLEVA 50%

Speciální sleva na vybraná představení NDM pro rodiny s dětmi do 15 let.
Uvádíme v programu.

STUDENTSKÁ SLEVA – 50%
Pro studenty středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného studentského průkazu či průkazu ISIC, slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu lze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.
 
Zvýhodnění 100Kč / představení poskytneme pouze studentům ústavu Bohemistiky Slezské univerzity v Opavě, uměleckého oboru "Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo"– po předložení studentského průkazu, ostatní studenti mohou uplatnit studentskou slevu -50% z ceny vstupenky.
 
SLEVA PRO PEDAGOGY – 50%
Pro pedagogy základních, středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného průkazu ITIC slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.
 
SLEVA PRO SENIORY NAD 65 LET  – 40%
Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení).
Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.
 
SLEVA PRO ZTP a ZTP/P – 50%

Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.

Pro vozíčkáře jsou vyhrazená místa v Divadle Antonína Dvořáka 12. řada přízemí (krajní místa) a v Divadle Jiřího Myrona 14. nebo 15. řada přízemí (krajní místa). Vstupenky lze zakoupit pouze na tato místa v hledištích, která k tomuto účelu slouží.

HAMLETOVSKÁ SLEVA - 60%
Zlevněná vstupenka na poslední chvíli. Platí na vybraná představení takto označená. Uvádíme v programu. Lze uplatnit v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD.
 
MIMOŘÁDNÉ SLEVY A NABÍDKY
NDM nabízí v průběhu sezóny i mimořádné výhodné nabídky, o kterých můžete být průběžně informováni na Váš e-mail. Objednávka newsletteru.
 
ZAKOUPENÉ E-VSTUPENKY A VSTUPENKY NELZE VYMĚNIT ANI VRÁTIT.
 
SLEVY S PARTNERY DIVADLA
 
Spolupráce s Janáčkovou Filharmonií Ostrava – zvýhodněné vstupné
Posluchači Janáčkovy filharmonie Ostrava mohou získat zvýhodnění 20 % na všechny operní tituly NDM s výjimkou premiér, silvestrovských, gala představení a představení hostujících souborů, a to po předložení vstupenky z koncertu JFO (s datem konání koncertu od 1. 1. 2019) nebo abonentky JFO na aktuální koncertní sezónu. Slevu lze uplatnit v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD.
Diváci Národního divadla moravskoslezského mohou získat zvýhodnění 20 % na všechny koncerty JFO s výjimkou cyklu G a mimořádných koncertů, a to po předložení vstupenky z operních představení NDM (s datem konání představení po 1. 1. 2019) nebo abonentky NDM na aktuální sezónu. Slevu lze uplatnit pouze v Janáček pointu – tedy v prodejním místě JFO, které se nachází v Domě kultury města Ostravy.
 
Ostravská univerzita – Fakulta umění - speciální sleva pro studenty v hodnotě 100 Kč / vstupenku – sleva může být uplatněna pouze 1 hodinu před představením – v den daného představení – v pokladnách obou divadel – nutnost předložit studentský průkaz.
 
Hotel Imperial
20% sleva na konzumaci v hotelu Imperial pro diváky NDM v den představení při předložení vstupenky z NDM.
 
Sphere card + CARTE / Sphere card VIP
10% sleva na vstupenky do NDM při předložení karty s logem Sphere card / CARTE (nelze uplatnit na premiérová a mimořádná představení typu galapředstavení) + Sphere card VIP na všechna představení NDM -  možnost uplatnit v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy se nesčítají.
 
Galerie výtvarného umění v Ostravě - GVUO
GVUO poskytne  slevu  ve  výši  50 %  z ceny  vstupenky  na  všechny  výstavy  pořádané v Domě umění a to po předložení vstupenky z NDM.  Na jednu  vstupenku  z  NDM  lze využít slevu 50 % na jednu  vstupenku  do GVUO. Slevu lze nárokovat v pokladně Domu umění (Jurečkova 9, Ostrava).
NDM poskytne slevu ve výši 20 % z ceny vstupenky na všechna představení, kromě silvestrovských, premiérových, mimořádných a hostujících představení, těm, kdo se prokáže vstupenkou z GVUO. Na jednu vstupenku z GVUO lze využít slevu 20 % na jednu vstupenku do NDM. Slevu po předložení vstupenky lze nárokovat v prodeji vstupenek NDM (Čs. legií 148/14, Ostrava). 
 
Ušetřete u nás 20 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!
 
Sleva 5 % pro předplatitele a návštěvníky Národního divadla moravskoslezského u CK Radynacestu.cz – zájezdy pro cestovatele. Sleva 5 % platí na jakýkoliv čtyř- a vícedenní zájezd z nabídky CK Radynacestu.cz a lze ji uplatnit do 31. 12. 2019.
Při rezervaci Vámi vybraného zájezdu stačí zadat do poznámky kód NDM2019 a sleva 5 % Vám bude automaticky odečtena z konečné ceny zájezdu. Konečnou cenou se rozumí cena samotného zájezdu uvedená na www.radynacestu.cz. Sleva se nesčítá s jinými slevami a nevztahuje se na příplatky.
 
Tak kam se vypravíte? Z našich více než 250 vyladěných zájezdů pro Vás vybíráme: 
Lisabon, Porto, Madeira, Azory… Klikaté uličky, malebné pobřeží, divoká příroda. → Dopřejte si dokonalý relax v Portugalsku
Skalnatá, větry bičovaná, neklidná a tajuplná. Krajina plná řek, termálních jezer a vodopádů. → Poznejte všechny podoby vulkanického Islandu
Edinburský hrad, zámek Holyrood, půvabné staré město, tajemné jezero Loch Ness… → Objevte Skotsko v celé jeho mlhavé kráse. 
 
Tipy, rady a inspirativní články čtěte v magazínu Inspirace na cestu

Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu radynacestucz. 

* Slevy se nesčítají.