Předprodej Národního divadla moravskoslezského  

Slevy a bonusy

PŘEDPLATNÉ
Předplatné je balíčkem vstupenek na vybraná představení v divadelní sezóně a to za zvýhodněnou cenu oproti běžné prodejní ceně vstupenek. Předplatitelských balíčků nabízíme celou řadu, váže se k nim mnoho dalších výhod. Nabídku předplatného na divadelní sezónu 2018/2019 naleznete ZDE.
  
Slevy lze uplatnit pouze v předprodeji NDM -  za Divadlem Antonína Dvořáka (předprodej na ulici Čs. legií vedle Divadla Jiřího Myrona je od 28. 11. 2017 ZRUŠEN), tel.: (+420) 596 276 420, (+420) 596 276 242, či před představením ve večerních pokladnách v Divadle Antonína Dvořáka a v Divadle Jiřího Myrona. 

VYUŽIJTE SVÉ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
Při nákupu vstupenek či předplatného můžete využít tyto typy poukázek: Ticket Benefits: Ticket Dárkový, Ticket Multi, Ticket Sport a kultura, Cheque Déjeuner: Unišek plus, Dárkový poukaz Cadhot, Sodexo – Flexi Pass, Dárkový Pass, Relax Pass a Fokus Pass.
Na uvedené poukazy již nelze uplatnit jinou další slevu. Slevy se nesčítají.

RODINNÉ VSTUPNÉ – SLEVA 50%

Speciální sleva na vybraná představení NDM pro rodiny s dětmi do 15 let.
Uvádíme v programu.

STUDENTSKÁ SLEVA – 50%
Pro studenty středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného studentského průkazu či průkazu ISIC, slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu lze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.
 
Zvýhodnění 100Kč / představení poskytneme pouze studentům ústavu Bohemistiky Slezské univerzity v Opavě, uměleckého oboru "Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo"– po předložení studentského průkazu, ostatní studenti mohou uplatnit studentskou slevu -50% z ceny vstupenky.
 
SLEVA PRO PEDAGOGY – 50%
Pro pedagogy základních, středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného průkazu ITIC slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.
 
SLEVA PRO SENIORY NAD 65 LET  – 40%
Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení).
Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.
 
SLEVA PRO ZTP a ZTP/P – 50%

Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách v DAD a DJM. Slevy nelze sčítat.

Pro vozíčkáře jsou vyhrazená místa v Divadle Antonína Dvořáka 12. řada přízemí (krajní místa) a v Divadle Jiřího Myrona 14. nebo 15.řada přízemí (krajní místa). Vstupenky lze zakoupit pouze na tato místa v hledištích, která k tomuto účelu slouží.

HAMLETOVSKÁ SLEVA - 60%
Zlevněná vstupenka na poslední chvíli. Platí na vybraná představení takto označená. Uvádíme v programu. Lze uplatnit v předprodeji vstupenek NDM a ve večerních pokladnách Divadla Antonína Dvořáka a Divadla Jiřího Myrona.
 
MIMOŘÁDNÉ SLEVY A NABÍDKY
NDM nabízí v průběhu sezóny i mimořádné výhodné nabídky, o kterých můžete být průběžně informováni na Váš e-mail. Objednávka newsletteru.
 
ZAKOUPENÉ E-VSTUPENKY A VSTUPENKY NELZE VYMĚNIT ANI VRÁTIT.

Slevy s našimi partnery

Spolupráce s JFO – zvýhodněné vstupné
Diváci Národního divadla moravskoslezského mohou od 1. 1. 2018 získat zvýhodnění 20 % na všechny koncerty JFO s výjimkou cyklu G a mimořádných koncertů a to po předložení vstupenky z operních představení NDM (s datem konání představení od 1. 1. 2018) nebo abonentky NDM na aktuální sezónu 2017/2018. Slevu lze uplatnit pouze v Janáček pointu – tedy v prodejním místě JFO, které se nachází v Domě kultury města Ostravy. 
 
Janáčkova konzervatoř a Ostravská univerzita – Fakulta umění - speciální sleva pro studenty v hodnotě 100 Kč / vstupenku – sleva může být uplatněna pouze 1 hodinu před představením -  v den daného představení - v pokladnách obou divadel – nutnost předložit studentský průkaz.
Posluchači Janáčkovy filharmonie Ostrava mohou od 1. 1. 2018 získat zvýhodnění 20 % na všechny operní tituly NDM s výjimkou premiér, silvestrovských, gala představení a představení hostujících souborůto po předložení vstupenky z koncertu JFO (s datem konání koncertu od 1. 1. 2018) nebo abonentky JFO na aktuální sezónu 2017/2018. Slevu lze uplatnit v předprodeji NDM a ve večerních pokladnách obou divadel.

Hotel Imperial
20% sleva na konzumaci v hotelu Imperial pro diváky NDM v den představení při předložení vstupenky z NDM.

Sphere card + CARTE / Sphere card VIP
10% sleva na vstupenky do NDM při předložení karty s logem Sphere card / CARTE (nelze uplatnit na premiérová a mimořádná představení typu galapředstavení) + Sphere card VIP na všechna představení NDM -  možnost uplatnit na večerní pokladně, předprodeji NDM. Slevy se nesčítají.

Galerie výtvarného umění v Ostravě - GVUO
GVUO poskytne  slevu  ve  výši  50  %  z ceny  vstupenky  na  všechny  výstavy  pořádané v Domě umění a to po předložení vstupenky z NDM.  Na jednu  vstupenku  z  NDM  lze využít slevu 50 % na jednu  vstupenku  do GVUO. Slevu lze nárokovat v pokladně Domu umění (Jurečkova 9, Ostrava).
NDM poskytne slevu ve výši 20 % z ceny vstupenky na všechna představení, kromě silvestrovských, premiérových, mimořádných a hostujících představení, těm, kdo se prokáže vstupenkou z GVUO. Na jednu vstupenku z GVUO lze využít slevu 20 % na jednu vstupenku do NDM. Slevu po předložení vstupenky lze nárokovat v předprodeji NDM (Čs. legií 148/14, Ostrava). 


* Slevy se nesčítají.