PŘEDPLATNÉ
Předplatné je balíčkem vstupenek na vybraná představení v divadelní sezóně a to za zvýhodněnou cenu oproti běžné prodejní ceně vstupenek. Předplatitelských balíčků nabízíme celou řadu, váže se k nim mnoho dalších výhod. Nabídku předplatného na divadelní sezónu 2019/2020 naleznete ZDE.
 
MOJE ABO
Namíchejte si své vlastní předplatné MOJE ABO. Můžete si zvolit počet představení, termíny, sedadla i počty vstupenek. Na vybraná představení Vám bude poskytnuto zvýhodnění -30 % z celkové částky. Podmínkou je zakoupení 1 nebo více vstupenek na minimálně 5 různých představení. MOJE ABO lze zakoupit on-line nebo v prodeji předplatného. MOJE ABO je přenosné, lze ho darovat a není limitováno divadelní sezónou. Více informací naleznete ZDE.
  
Slevy lze uplatnit pouze v prodeji vstupenek NDM – v NOVÉ pasáži Divadla Jiřího Myrona (ul. Čs. legií 148/14, Ostrava, tel.: (+420) 596 276 242), či před představením ve večerní pokladně v Divadle Antonína Dvořáka a v pasáži v Divadle Jiřího Myrona. 

VYUŽIJTE SVÉ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
Nově nyní akceptujeme tyto benefitní platby:
SODEXO – kartou nebo poukázkami Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass
EDENRED – kartou nebo poukázkami Compliments, Benefits,
UNIŠEK – poukázkami Benefitní poukázka, Dárková poukázka
BENEFIT PLUS – kartou na pokladnách NDM nebo online
GALLERY BETA – kartou online
Na uvedené poukazy již nelze uplatnit jinou další slevu. Slevy se nesčítají.

RODINNÉ VSTUPNÉ – SLEVA 50%

Speciální sleva na vybraná představení NDM pro rodiny s dětmi do 15 let.
Uvádíme v programu.

STUDENTSKÁ SLEVA – 50%
Pro studenty středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného studentského průkazu či průkazu ISIC, slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu lze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.
 
Zvýhodnění 100Kč / představení poskytneme pouze studentům ústavu Bohemistiky Slezské univerzity v Opavě, uměleckého oboru "Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo"– po předložení studentského průkazu, ostatní studenti mohou uplatnit studentskou slevu -50% z ceny vstupenky.
 
SLEVA PRO PEDAGOGY – 50%
Pro pedagogy základních, středních a vysokých škol nabízíme po předložení platného průkazu ITIC slevu ve výši 50 % z ceny vstupenky na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.
 
SLEVA PRO SENIORY NAD 65 LET  – 40%
Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení).
Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.
 
SLEVA PRO ZTP a ZTP/P – 50%

Sleva na představení NDM (mimo premiér, galapředstavení, představení hostujících souborů a silvestrovská představení). Slevu nelze uplatnit na eVstupenku, ale pouze v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD. Slevy nelze sčítat.

Pro vozíčkáře jsou vyhrazená místa v Divadle Antonína Dvořáka 12. řada přízemí (krajní místa) a v Divadle Jiřího Myrona 14. nebo 15. řada přízemí (krajní místa). Vstupenky lze zakoupit pouze na tato místa v hledištích, která k tomuto účelu slouží.

HAMLETOVSKÁ SLEVA - 60%
Zlevněná vstupenka na poslední chvíli. Platí na vybraná představení takto označená. Uvádíme v programu. Lze uplatnit v prodeji vstupenek NDM v pasáži v DJM a ve večerní pokladně v DAD.
 
MIMOŘÁDNÉ SLEVY A NABÍDKY
NDM nabízí v průběhu sezóny i mimořádné výhodné nabídky, o kterých můžete být průběžně informováni na Váš e-mail. Objednávka newsletteru.
 
ZAKOUPENÉ E-VSTUPENKY A VSTUPENKY NELZE VYMĚNIT ANI VRÁTIT.