Program Ateliéru pro zájemce z řad veřejnosti.

NEŽ SE ZVEDNE OPONA
Přijít do divadla dřív, než se zvedne opona, se vyplatí. K vybraným představením se totiž dozvíte nečekané zajímavosti, vyzkoušíte si nové věci, navštívíte divadelní zákulisí a potkáte se s našimi umělci. 
 
2. 2. Tajemství – Divadlo Antonína Dvořáka
 
 
Přihlaste se na: atelier@vasedivadlo.cz
 

KLUB „D“
 
Pro studenty, pedagogy i veřejnost otevíráme nově Klub D, jakýsi klub přátel divadla, umění a kultury obecně. Je určen všem, mladým i seniorům, kteří mají potřebu své divadelní prožitky sdílet s ostatními, diskutovat o nich jak mezi sebou, tak např. s tvůrci inscenací. Členem klubu může být každý, kdo dovršil 15. rok života, může zde naleznout spřízněné duše, ale i načerpat mnoho nových podnětů. Členům Klubu D nabízíme setkání se zajímavým kulturním hostem, zvýhodněnou návštěvu představení v rámci cyklu Než se zvedne opona a další aktivity.
První klubové setkání, kde se dozvíte více, proběhne v pondělí 4. února v 17 hodin v prostorách Ateliéru. Další setkání bude vždy první pondělí v měsíci v 17.00 hod. Jste srdečně zváni!
 

DRAMATICKÁ PŘÍPRAVKA
Máte doma šikovné předškoláky, které baví divadlo? Přihlaste je do naší dramatické přípravky! Hravou formou budeme rozvíjet jejich dovednosti (pohyb, zpěv, přednes, atd) a možná vznikne i představení!

 

MAMASESSIONS
Setkání rodičů s nejmenšími dětmi, kdy se budete společně učit se novým pohybovým dovednostem, říkankám, písničkám, kreativně pracovat s rekvizitami, hračkami i hudebními nástroji a to vše na pozadí příběhů.

Nový cyklus (10 lekcí) zahajujeme od března 2019 v Ateliéru pro divadelní vzdělávání v Divadle Jiřího Myrona.

Budete potřebovat: pohodlné oblečení pro vás i dítě, 500Kč na zaplacení kurzu (platba proběhne po první lekci, vydáme vám doklad o zaplacení).
Ateliér bude otevřen již od 10:00. Po skončení lekce je možno zde posvačit do 12:00 si pohrát, popovídat…
 
Kapacita kurzu je omezena, přihlaste se již DNES!
 
Přihláška na Mamasessions ke stažení ZDE.