Program Ateliéru pro zájemce z řad veřejnosti. 


NEŽ SE ZVEDNE OPONA (DŘÍVE SEŇOR KLUB)
Pravidelná setkávání přátel divadla a neformální povídání o něm – a to vždy se zajímavými hosty v Divadle „12“ nebo v Ateliéru. Jste srdečně zváni!
 

KLUB MALÉHO DIVÁKA
Pravidelná interaktivní představení pro děti s doprovodnými tvořivými dílnami.
Rezervace nutná na vladimira.dvorakova@ndm.cz!


LADĚNÍ
V našem novém programu navazujeme na evropský trend tvorby pro děti od nula do tří let nazývaný Theatre for very young (tzv. divadlo pro nejmladší). V současnosti se tomuto trendu v zahraničí programově věnuje mnoho divadel, tvůrců a tvůrkyň a my jej zprostředkováváme i vám.
V Ateliéru nabízíme dětem první kontakt s divadlem, který je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat. 
Pojďte tedy společně se svými dětmi poznávat a vnímat pohyby, hudbu, prostor, hlas a pozvolna se ladit na postupné vnímání divadelního jazyka. 
Nový cyklus (10 lekcí) bude otevřen na podzim 2019 v Ateliéru pro divadelní vzdělávání v Divadle Jiřího Myrona.
 
LADĚNÍ II
Nový projekt pro děti a rodiče ve věku od 4 do 5 let. Rádi si hrajete? Chcete s námi poznávat divadelní svět? Přijďte se i v nové sezoně naladit do Ateliéru plného her a cvičení pro nejmenší.
Nový cyklus (10 lekcí) zahajujeme od září 2019 v Ateliéru pro divadelní vzdělávání v Divadle Jiřího Myrona.

Budete potřebovat: pohodlné oblečení pro vás i dítě, 1.000 Kč na zaplacení kurzu (platba proběhne po první lekci, vydáme vám doklad o zaplacení; je možné platit i jednotlivé lekce – částka pak číní 150 Kč).
Ateliér bude otevřen již od 10.00 hodin.
 
  

JEDNORÁZOVÉ ČI PRAVIDELNÉ WORKSHOPY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ