Program Ateliéru pro zájemce z řad veřejnosti. 


SEŇOR KLUB
Pravidelná setkávání přátel divadla a neformální povídání o něm – a to vždy se zajímavým hostem! Otevřeno všem  příznivcům, převážně z řad seniorů! Jste srdečně zváni!
 

KLUB MALÉHO DIVÁKA
Pravidelná interaktivní představení pro děti s doprovodnými tvořivými dílnami.
Rezervace nutná na vladimira.dvorakova@ndm.cz!
 

DRAMATICKÁ PŘÍPRAVKA
Zahajujeme ve středu 6. března 2019 v 15.00 hodin v Ateliéru. 
Nový projekt pro předškoláky ve věku od 5 do 6 let. Rádi si hrajete? Chcete s námi poznávat divadelní svět? Přijďte do naší dramatické přípravky plné her a cvičení pro nejmenší. Délka lekce 45 minut. 
Přihláška do Dramatické přípravky ke stažení ZDE.
 
 

LADĚNÍ
V našem novém programu navazujeme na evropský trend tvorby pro děti od nula do tří let nazývaný Theatre for very young (tzv. divadlo pro nejmladší). V současnosti se tomuto trendu v zahraničí programově věnuje mnoho divadel, tvůrců a tvůrkyň a my jej zprostředkováváme i vám.
V Ateliéru nabízíme dětem první kontakt s divadlem, který je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat. 
Pojďte tedy společně se svými dětmi poznávat a vnímat pohyby, hudbu, prostor, hlas a pozvolna se ladit na postupné vnímání divadelního jazyka. 

Nový cyklus (10 lekcí) zahajujeme od 6. března 2019 v Ateliéru pro divadelní vzdělávání v Divadle Jiřího Myrona.

Budete potřebovat: pohodlné oblečení pro vás i dítě, 500Kč na zaplacení kurzu (platba proběhne po první lekci, vydáme vám doklad o zaplacení).
Ateliér bude otevřen již od 10:00. Po skončení lekce je možno zde posvačit do 12:00 si pohrát, popovídat…
 
Kapacita kurzu je omezena, přihlaste se již DNES!
 
Přihláška na Ladění ke stažení ZDE.
 
  

JEDNORÁZOVÉ ČI PRAVIDELNÉ WORKSHOPY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ