Prostory Ateliéru pro divadelní vzdělávání využíváme nejen k jednorázovým seminářům a workshopům, ale také k pravidelným aktivitám a programům určeným rodičům a prarodičům s dětmi či vnoučaty. Chceme, aby Ateliér byl příznivým místem pro setkávání všech generací a spojovacím materiálem bylo právě dramatické umění. Naše vize uskutečňujeme v novém projektu Rodina spolu, který můžeme realizovat díky podpoře Statutárního města Ostrava v rámci programu Fajna Rodina.
 

Ladění 

Společné pravidelné aktivity určené rodinám s dětmi. Nový projekt Ladění je určen pro rodiče s dětmi ve věku 4–5 let. Hravé dopoledne pro všechny malé divadelníčky a jejich rodiče.
Cyklus obsahuje 10 lekcí. Budete potřebovat: pohodlné oblečení pro vás i dítě, 1 000 Kč na zaplacení kurzu (platba proběhne po první lekci, vydáme vám doklad o zaplacení; je možné platit i jednotlivé lekce samostatně – částka pak činí 150 Kč za lekci).
Přihlášky posílejte do 30. září 2019 na atelier@vasedivadlo.cz, příhlásit se můžete pod tímto odkazem.
 

Johanka vypravuje

Pohádky, bajky a písničky pro děti od pěti šité přímo na míru do prostor Ateliéru, jemně interaktivní a hravé. Hraje Johana Habiballa, Rozálie Kubíková a další kamarádi.
 

Tvořivé dílny

Se konají hodinu před vybraným představením Johanka vypravuje (aktuální termíny naleznete v sekci Akce, divadla, přednášky).
Rezervace míst nutná!
 

Seňor klub (ve spolupráci s NDM Extra)

Série milých setkání napříč generacemi se stávajícími či emeritními umělci, zaměstnanci, bardy a milovníky našeho divadla. Probíhá v Divadle „12“.