DIVADELNÍ TRAMVAJ

21. září 2014 ve 14.00 hodin

 

                                                

K oslavám 120. výročí otevření Národního domu, dnešního Divadla Jiřího Myrona, a 120 let MHD v Ostravě si v neděli 21. září ve 14 hodin naplánujte jízdu historickou DIVADELNÍ TRAMVAJÍ na trase Telekomunikační škola – Vřesinská – Výstaviště – Hlavní nádraží. Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít!

Kde jinde byste na zastávce či během jízdy potkali Elvise, Marlene Dietrich, Faraona, křehkou labuť Odettu či Josefa i s jeho úžasným pestrobarevným pláštěm? Bude jich ale mnohem více! Přijďte se přesvědčit a nechte se svézt i pobavit. 

Na zastávkách na vás budou s krátkým programem čekat herci, zpěváci a tanečníci Národního divadla moravskoslezského. U Divadla Antonína Dvořáka bude zároveň připraveno pódium s mimořádným programem NDMTi soutěživí z vás navíc získají možnost návštěvy divadla s výraznou slevou. Přesný jízdní řád s programem budeme postupně odhalovat na této stránce.

JÍZDNÍ ŘÁD DIVADELNÍ TRAMVAJE

Telekomunikační škola 13.56 – 14.00, Poruba vozovna 14.02, Rektorát VŠB 14.05, Hlavní třída 14.09, Fakultní nemocnice 14.07, Vřesinská 14.10 – 14.15, Fakultní nemocnice 14.17, Hlavní třída 14.19, Rektorát VŠB 14.20, Poruba vozovna 14.24, Telekomunikační škola 14.25, Třebovická 14.27, Zahrádky 14.28, Svinov mosty 14.29, Nová Ves vodárna 14.32, Hulváky 14.34, Prostorná 14.35, Daliborova 14.36, Mariánské náměstí 14.37, Dům energetiky 14.39, Krajský úřad 14.40, Náměstí Republiky 14.41, Karolina 14.42, Výstaviště 14.43 – 14.58, Elektra 14.59, Stodolní 15.00, Důl Jindřich 15.02, Křižíkova 15.03, Muglinovská 15.04, Náměstí S. Čecha 15.05, Hlavní nádraží 15.07
 
O překvapení a náhodná setkání nebude nouze, příkladně…

Telekomunikační škola 14.00 / Venečka jede do Petušek
Poruba vozovna 14.09 / Možná přijde i Faraon 
Vřesinská 14.10 – 14.15 / Trpaslík hledá Sněhurku
Fakultní nemocnice 14.17 / Venečka jede do Petušek
Poruba vozovna 14.24 / Marlene Dietrich v Porubě?
Telekomunikační škola 14.25 / Léta dvacátá, léta třicátá – století minulé
Svinov mosty 14.29 / Labuť bez jezera
Dům energetiky 14.39 / Nastupuje Josef
Karolina 14.42 / Tanec není vyloučen
Výstaviště 14.43 – 14.58 / Řekneme to písní
Elektra 14.59 / Kdo vystupuje na dobré adrese?
Stodolní 15.00 / Faraon končí na stodolní
Hlavní nádraží 15.07 / Tanec nakonec 

A možná to bude trochu jinak! Tramvaj jede za každého počasí. Prosím, nastupujte!

Těšíme se na společnou jízdu, která je bezplatná!



                


 

 

Audio-video ukázky