REBECCA

REBECCA

Michael Kunze , Sylvester Levay

7.10.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
8.10.2017 v 15:00
13.10.2017 v 18:30
10.11.2017 v 18:30

EVITA

EVITA

Tim Rice , Andrew Lloyd Webber

11.10.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
12.10.2017 v 18:30
14.11.2017 v 18:30
30.12.2017 v 18:30

JESUS CHRIST SUPERSTAR

JESUS CHRIST SUPERSTAR

Andrew Lloyd Webber , Tim Rice

14.10.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
18.11.2017 v 18:30
28.12.2017 v 18:30
31.1.2018 v 18:30

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

KISS ME, KATE (Kačenko, pusu!)

Cole Porter

18.10.2017 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
21.10.2017 v 18:30
12.12.2017 v 18:30
25.12.2017 v 16:00

   

VEDENÍ OPERETY/MUZIKÁLU

     
Šéf operety/muzikálu Dramaturg souboru opereta/muzikál Hudební ředitel operety/muzikálu Dirigent operety/muzikálu
Gabriela Petráková Patrick Fridrichovský Dirigent operety/muzikálu Sbormistr operety/muzikálu
gabriela.petrakova@ndm.cz   Jakub Žídek  Marek Prášil
       
       
Asistent režie operety/muzikálu

Tajemnice operety/muzikálu

Produkční uměleckých akcí

Taneční pedagog, baletní mistr a repetitor
Josef Novák–Wajda Barbora Chramostová Pavla Telčerová Jana Tomsová
  +420 596 276 173  +420 596 276 163  
  +420 733 531 400  +420 734 304 347  
  barbora.chramostova@ndm.cz  pavla.telcerova@ndm.cz  
       
       
       
Korepetitor, asistent dirigenta a sbormistra operety/muzikálu
     
Bohumil Vaňkát      
       
       
       

SOUBOR OPERETY/MUZIKÁLU

 
Sólisté

     
Hana Fialová Jan Drahovzal Roman Harok Janka Hoštáková-Drahovzalová
       
Martina Šnytová Jana Kurečková Pavel Liška Josef Novák–Wajda
       
Libor Olma  Peter Svetlík Marcel Školout Eva Zbrožková
       
       
       

Členové sboru
 

     
Jarmila Hašková Josef Lekeš Dagmar Mimrová Ilona Piskořová
       
 
Lenka Vaňkátová Eva Villámová Roman Žiška Adam Živnůstka
       
       
Tomáš Krpec      
       
       

Sólisté, instrumentalisté souboru

řazeno zleva doprava, shora
Jan Fintes, Jan Wysoglad, Vlastimil Ondruška, Jana Vážanská, Ondřej Kyjonka, Soňa Nováková, Tomáš Buček, Martin Tisančin,
Martin Hrček, Marjolein de Roos, Věra Juránková, Lenka Mazáčová, Arnošt Svoboda, David Ondečko,
Daniel Nosek, Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková, Martina Smrčková, Daniela Grygarová, Zuzana Schenková, Alena Kostková

První housle
Martina Smrčková - vedoucí smyčcové sekce sólistů instrumentalistů, koncertní mistr, Daniela Grygarová, Andrea Chumová, Zuzana Schenková

Druhé housle
Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková

Viola 
Alena Kostková

Violoncello
Daniel Nosek

Klávesové nástroje
Vlastimil Ondruška

Trombony
Martin Tisančin - vedoucí dechové sekce sólistů instrumentalistů, Ondřej Kyjonka

Lesní rohy
Petra Fichtnerová, Jan Fintes, Jana Vážanská

Trubky
Soňa Nováková, Tomáš Buček

Fagot
David Ondečko – zástupce vedoucího dechové sekce sólistů instrumentalistů

Klarinety, saxofony
Arnošt Svoboda - inspektor sólistů instrumentalistů, Marjolein de Roos

Hoboj, anglický roh
Lenka Mazáčová

Flétna, piccola
Věra Juránková

Bicí nástroje
Jan Wysoglad, Martin Hrček

Korepetitor
Jakub Žídek

Inspicient
Slavomír Chmiel

Nápověda
Andrea Krzystková

NAHORU

Audio-video ukázky