arrow-left arrow-left
  • Únor 2024
  • Březen 2024
  • Duben 2024
  • Květen 2024
  • Červen 2024
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
čtvrtek
Opera
VII.
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
02
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
D
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
03
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
17:00 - 18:40
Činohra
04
neděle
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:15
Muzikál
06
úterý
Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer, Tomáš Svoboda
18:30 - 20:00
Činohra
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
07
středa
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
II.
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:20
Muzikál
08
čtvrtek
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
C
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:20
Muzikál
09
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20
Opera
IV.
POZOR ZMĚNA
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:30
Činohra
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
10
sobota
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
PS2
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
11
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
16:00 - 18:50
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Léo Delibes
16:00 - 18:30
Balet
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:15
Muzikál
Claudio Monteverdi
19:00 - 21:15
Opera
Henry Purcell
19:00 - 21:00
Opera
13
úterý
Henrik Ibsen
18:30 - 21:00
Činohra
E
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
14
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
15
čtvrtek
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
ČP
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Soňa Jungová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
16
pátek
Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer, Tomáš Svoboda
18:30 - 20:30

Derniéra.

Činohra
D
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Soňa Jungová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
17
sobota
Stefan Zweig, Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:00
Činohra
PS
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
18
neděle
Ohad Naharin
16:00 - 17:00
Balet
Stephen Dolginoff
16:00 - 17:30
Opereta / Muzikál
20
úterý
Bedřich Smetana
10:00 - 14:00

Veřejná generálka

Opera
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:20
Muzikál
21
středa
Henrik Ibsen
18:30 - 21:00
Činohra
F
Mel Brooks, Thomas Meehan
18:30 - 21:30
Muzikál
22
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

Obnovená premiéra.

Opera
PP
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
C
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
23
pátek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
24
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

Druhá premiéra.

Opera
MP
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
25
neděle
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
27
úterý
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00
Opera
E
28
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
II.
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
10:30 - 14:00

Veřejná generální zkouška.

Muzikál
29
čtvrtek
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:35

PREMIÉRA

Muzikál
PP
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
pátek
Extra akce - opera
Opera
Henry Purcell
19:00 - 21:15
Opera
02
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:35

DRUHÁ PREMIÉRA

Muzikál
MP
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
17:00 - 18:40
Činohra
03
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
16:00 - 19:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
William Shakespeare
15:00 - 17:30
Činohra
N
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:15
Muzikál
04
pondělí
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
05
úterý
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
06
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
07
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
08
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
IV.
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
09
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
10
neděle
POZOR ZMĚNA
Henrik Ibsen
16:00 - 18:30
Činohra
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
VOP
12
úterý
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
13
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
II.
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
F
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
14
čtvrtek
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
VII.
15
pátek
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Florian Zeller
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
16
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20
Opera
PS
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
PS2
17
neděle
Petr Iljič Čajkovskij
15:00 - 17:30
Balet
N
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
Florian Zeller
17:00 - 19:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
19
úterý
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
Opera
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
20
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
ČP
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
21
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
C
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
22
pátek
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
D
23
sobota
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
15:00 - 16:15
Muzikál
24
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
25
pondělí
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
26
úterý
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
18:30 - 21:15

50. představení

Muzikál
27
středa
Opera
F
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
ABEND KM+II.
28
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
29
pátek
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:15
Opereta / Muzikál
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
úterý
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00
Opera
V.
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
ABEND MK+E
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
03
středa
Stefan Zweig, Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:00
Činohra
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
F
04
čtvrtek
Opera
C
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
ZADÁNO
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
05
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
William Shakespeare
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
D
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Soňa Jungová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
06
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:15
Muzikál
07
neděle
08
pondělí
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
09
úterý
Opera
Henry Purcell
19:00 - 21:15
Opera
10
středa
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
II.
11
čtvrtek
Henrik Ibsen
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
VII.
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

Balet
PP
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
12
pátek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
IV.
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
13
sobota
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
18:30 - 20:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
MP
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
14
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 19:00
Opereta / Muzikál
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
16
úterý
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
Opera
V.
18:30 - 20:30
Balet
E
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
17
středa
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
F
18
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10
Opera
VOP
18:30 - 20:30
Balet
C
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
19
pátek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
D
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
20
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20
Opera
PS2
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
PS
21
neděle
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
15:00 - 17:45
Muzikál
N
23
úterý
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
24
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
25
čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
VII.
Mel Brooks, Thomas Meehan
18:30 - 21:30
Muzikál
26
pátek
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
IV.
27
sobota
Eurípidés
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
28
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:15
Muzikál
29
pondělí
Eurípidés
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
ČP
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
30
úterý
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
V.
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
čtvrtek
Eurípidés
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
03
pátek
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
04
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Tomáš Dianiška
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
05
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
16:00 - 19:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Mel Brooks, Thomas Meehan
16:00 - 19:00
Muzikál
06
pondělí
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Mel Brooks, Thomas Meehan
18:30 - 21:30
Muzikál
07
úterý
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Tomáš Dianiška
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
V.
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
09
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
C
10
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
D
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
IV.
11
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
12
neděle
Tomáš Svoboda
15:00 - 17:15
Činohra
Bedřich Smetana
15:00 - 18:00

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
N
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
16:00 - 18:45
Muzikál
14
úterý
Eurípidés
18:30 - 21:00
Činohra
ABEND MK+E
15
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
Opera
II.
18:30 - 20:30
Balet
F
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
ABEND KM
16
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
17
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
18
sobota
Stefan Zweig, Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
Johann Sebastian Bach
19:00 - 20:15

PREMIÉRA

Balet
19
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00

DERNIÉRA

Opera
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
21
úterý
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
V.
22
středa
Tomáš Dianiška
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
23
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
18:30 - 20:30
Balet
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30

DERNIÉRA

Opereta / Muzikál
24
pátek
Eurípidés
18:30 - 21:00
Činohra
D
18:30 - 20:30
Balet
IV.
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
25
sobota
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:30
Muzikál
26
neděle
Johann Sebastian Bach
16:00 - 17:00
Balet
28
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
Johann Sebastian Bach
19:00 - 20:15
Balet
29
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
VOP
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
30
čtvrtek
18:30 - 20:00
Balet
VII.
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
31
pátek
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
PS2
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
ZADÁNO
02
neděle
Tomáš Dianiška
15:00 - 17:30
Činohra
N
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:15

DERNIÉRA

Muzikál
04
úterý
Eurípidés
18:30 - 21:00
Činohra
V.
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
E
05
středa
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
06
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
Tomáš Dianiška
18:30 - 21:30
Činohra
C
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
07
pátek
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
08
sobota
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
11
úterý
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
12
středa
Johann Sebastian Bach
19:00 - 20:15
Balet
13
čtvrtek
Bedřich Smetana
21:00 - 23:20

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024.

Opera
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15

PREMIÉRA

Muzikál
PP
14
pátek
Bedřich Smetana
21:00 - 23:55

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024.

Opera
15
sobota
Bedřich Smetana
21:00 - 23:55

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024.

Opera
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15

DRUHÁ PREMIÉRA

Muzikál
MP
Johann Sebastian Bach
19:00 - 20:15
Balet
16
neděle
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15
Muzikál
18
úterý
Leoš Janáček
18:30 - 21:30
Opera
VOP
Kamila Hladká
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
20
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05
Opereta / Muzikál
ZADÁNO
21
pátek
Kamila Hladká
19:00 - 21:00
Činohra
24
pondělí
Kamila Hladká
19:00 - 21:00
Činohra
25
úterý
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
26
středa
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
27
čtvrtek
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
01
čtvrtek
Opera
VII.
02
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
D
09
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20
Opera
IV.
10
sobota
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
11
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
16:00 - 18:50
Činohra
13
úterý
Henrik Ibsen
18:30 - 21:00
Činohra
E
14
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
17
sobota
Stefan Zweig, Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:00
Činohra
PS
20
úterý
Bedřich Smetana
10:00 - 14:00

Veřejná generálka

Opera
21
středa
Henrik Ibsen
18:30 - 21:00
Činohra
F
22
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

Obnovená premiéra.

Opera
PP
24
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

Druhá premiéra.

Opera
MP
25
neděle
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
27
úterý
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00
Opera
E
28
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
II.
01
čtvrtek
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
02
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
03
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
04
neděle
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
06
úterý
Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer, Tomáš Svoboda
18:30 - 20:00
Činohra
07
středa
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
II.
08
čtvrtek
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
C
09
pátek
POZOR ZMĚNA
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:30
Činohra
10
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
PS2
11
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Léo Delibes
16:00 - 18:30
Balet
13
úterý
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
14
středa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
15
čtvrtek
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
ČP
16
pátek
Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer, Tomáš Svoboda
18:30 - 20:30

Derniéra.

Činohra
D
17
sobota
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
18
neděle
Ohad Naharin
16:00 - 17:00
Balet
21
středa
Mel Brooks, Thomas Meehan
18:30 - 21:30
Muzikál
22
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
C
24
sobota
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
28
středa
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
10:30 - 14:00

Veřejná generální zkouška.

Muzikál
29
čtvrtek
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:35

PREMIÉRA

Muzikál
PP
01
čtvrtek
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
03
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
17:00 - 18:40
Činohra
04
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:15
Muzikál
06
úterý
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
07
středa
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:20
Muzikál
08
čtvrtek
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:20
Muzikál
09
pátek