arrow-left arrow-left
  • Březen 2019
  • Duben 2019
  • Květen 2019
  • Červen 2019
  • Červenec 2019
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
02
sobota
Peter Quilter
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
03
neděle
George Tabori
14:00 - 16:40
Činohra
MIMO
George Tabori
19:00 - 21:40

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
05
úterý
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
V.
06
středa
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
II.
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
07
čtvrtek
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

Balet
PP
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
08
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
D
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
P
09
sobota
18:30 - 20:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
MP
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
10
neděle
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Peter Quilter
16:00 - 18:30

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
19:00 - 20:20

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
12
úterý
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
13
středa
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
F
14
čtvrtek
18:30 - 20:30
Balet
C
Cole Porter
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
15
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
16
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20

PREMIÉRA

Činohra
MIMO
17
neděle
Giacomo Puccini
15:00 - 18:50
Opera
N
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
MIMO
18
pondělí
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
E
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
20
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
II.
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
21
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
VOP
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
22
pátek
18:30 - 20:30
Balet
IV.
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
23
sobota
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
X.
Cole Porter
18:30 - 21:30

DERNIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
19:00 - 20:30

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
24
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
MIMO
26
úterý
18:30 - 20:30
Balet
V.
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
27
středa
18:30 - 20:30
Balet
MIMO
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
28
čtvrtek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
29
pátek
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50
Opera
D
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
30
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
X.
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
31
neděle
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
úterý
18:30 - 20:30
Balet
E
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
středa
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50
Opera
II.
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
04
čtvrtek
Cole Porter
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
PP
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
05
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
18:30 - 20:30
Balet
IV.
19:00 - 20:20

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
06
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
Cole Porter
18:30 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MP
07
neděle
16:00 - 18:00
Balet
MIMO
09
úterý
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
10
středa
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
F
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
II.
11
čtvrtek
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Opera
PP
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
12
pátek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
D
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
13
sobota
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
PS
14
neděle
Terry Pratchett, Stephen Briggs
15:00 - 18:00
Činohra
N
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
16
úterý
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
V.
19:00 - 20:20

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
17
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
18
čtvrtek
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
C
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
19
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:20
Opereta / Muzikál
MIMO
23
úterý
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
VOP
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
24
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
F
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
25
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
26
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
19:00 - 20:20
Opera
MIMO
27
sobota
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
PS2
28
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
MIMO
29
pondělí
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
30
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
V.
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
čtvrtek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
03
pátek
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50
Opera
IV.
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
04
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
PS
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
05
neděle
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Robin Hawdon
15:00 - 17:00
Činohra
N
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
06
pondělí
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
07
úterý
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
E
Robin Hawdon
18:30 - 20:00
Činohra
V.
09
čtvrtek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
10
pátek
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
11
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
12
neděle
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
13
pondělí
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
14
úterý
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
15
středa
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
II.
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
16
čtvrtek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
19:00 - 20:20
Opera
MIMO
17
pátek
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
IV.
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
P
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
Balet
X.
19
neděle
Balet
MIMO
20
pondělí
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
21
úterý
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
V.
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
22
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
Balet
F
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
23
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
C
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
24
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
D
19:00 - 20:20
Opera
MIMO
25
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
28
úterý
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
29
středa
18:30 - 20:30
Balet
II.
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
30
čtvrtek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
John Hodge
18:30 - 21:00

PREMÉRA

Činohra
PP
31
pátek
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
sobota
18:30 - 20:30
Balet
X.
John Hodge
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
02
neděle
Bedřich Smetana
17:00 - 20:00

DERNIÉRA

Opera
MIMO
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
04
úterý
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50

DERNIÉRA

Opera
MIMO
Éva Pataki
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
05
středa
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
F
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
06
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
C
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
08
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
09
neděle
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
15:00 - 17:30
Činohra
N
10
pondělí
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
Christopher Hampton
19:00 - 21:10

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
11
úterý
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
12
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
13
čtvrtek
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
14
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
15
sobota
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
16
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
17
pondělí
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
18
úterý
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
středa
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30
Opera
VOP
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
Anna Saavedra
19:00 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
20
čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
21
pátek
Dmitrij Dmitrijevič Šostakovič
18:30 - 22:10
Opera
IV.
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
22
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
sobota
Peter Quilter
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
07
čtvrtek
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

Balet
PP
08
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
D
09
sobota
18:30 - 20:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
MP
10
neděle
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Peter Quilter
16:00 - 18:30

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
12
úterý
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
13
středa
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
F
14
čtvrtek
18:30 - 20:30
Balet
C
16
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
17
neděle
Giacomo Puccini
15:00 - 18:50
Opera
N
19
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
E
20
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
II.
21
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
VOP
22
pátek
18:30 - 20:30
Balet
IV.
23
sobota
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
X.
28
čtvrtek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
29
pátek
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50
Opera
D
30
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
31
neděle
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
01
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
02
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
03
neděle
George Tabori
14:00 - 16:40
Činohra
MIMO
George Tabori
19:00 - 21:40

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
05
úterý
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
V.
06
středa
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
II.
07
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
08
pátek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
P
09
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
14
čtvrtek
Cole Porter
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
15
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
16
sobota
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
17
neděle
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
MIMO
19
úterý
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
20
středa
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
21
čtvrtek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
22
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
23
sobota
Cole Porter
18:30 - 21:30

DERNIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
24
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
MIMO
26
úterý
18:30 - 20:30
Balet
V.
27
středa
18:30 - 20:30
Balet
MIMO
29
pátek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
30
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
X.
01
pátek
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
06
středa
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
09
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
10
neděle
19:00 - 20:20

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
16
sobota
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20

PREMIÉRA

Činohra
MIMO
18
pondělí
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
20
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
22
pátek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
23
sobota
19:00 - 20:30

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
26
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
27
středa
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
28
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
30
sobota
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
31
neděle
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
úterý
18:30 - 20:30
Balet
E
03
středa
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50
Opera
II.
05
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
06
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
10
středa
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
F
11
čtvrtek
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Opera
PP
13
sobota
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
14
neděle
Terry Pratchett, Stephen Briggs
15:00 - 18:00
Činohra
N
16
úterý
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
V.
17
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
18
čtvrtek
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
C
23
úterý
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
VOP
24
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
F
28
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
MIMO
30
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
V.
04
čtvrtek
Cole Porter
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
PP
05
pátek
18:30 - 20:30
Balet
IV.
06
sobota
Cole Porter
18:30 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MP
07
neděle
16:00 - 18:00
Balet
MIMO
09
úterý
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
10
středa
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
II.
11
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
12
pátek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
D
13
sobota
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
PS
14
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
17
středa
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
18
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
19
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:20
Opereta / Muzikál
MIMO
23
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
24
středa
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
25
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
26
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
27
sobota
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
PS2
29
pondělí
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
30
úterý
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
02
úterý
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
04
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
05
pátek
19:00 - 20:20

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
09
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
12
pátek
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
14
neděle
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
16
úterý
19:00 - 20:20

STUDENTSKÉ PŘEDSTAVENÍ Fakulty umění OU.

Opera
MIMO
18
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
23
úterý
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
24
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
25
čtvrtek
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
26
pátek
19:00 - 20:20
Opera
MIMO
29
pondělí
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
30
úterý
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
čtvrtek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
03
pátek
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50
Opera
IV.
04
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
PS
05
neděle
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
07
úterý
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
E
10
pátek
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
11
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
15
středa
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
II.
16
čtvrtek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
17
pátek
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
IV.
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
20
pondělí
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
21
úterý
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
V.
22
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
23
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 20:10
Opera
C
24
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
D
25
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
29
středa
18:30 - 20:30
Balet
II.
30
čtvrtek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
02
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
03
pátek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
04
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
05
neděle
Robin Hawdon
15:00 - 17:00
Činohra
N
06
pondělí
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
07
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 20:00
Činohra
V.
09
čtvrtek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
10
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
11
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
15
středa
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
16
čtvrtek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
17
pátek
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
P
18
sobota
Balet
X.
19
neděle
Balet
MIMO
21
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
22
středa
Balet
F
23
čtvrtek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
25
sobota
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
29
středa
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
30
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00

PREMÉRA

Činohra
PP
31
pátek
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
05
neděle
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
12
neděle
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
13
pondělí
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
14
úterý
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
16
čtvrtek
19:00 - 20:20
Opera
MIMO
17
pátek
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
22
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
23
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
24
pátek
19:00 - 20:20
Opera
MIMO
28
úterý
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
01
sobota
18:30 - 20:30
Balet
X.
02
neděle
Bedřich Smetana
17:00 - 20:00

DERNIÉRA

Opera
MIMO
04
úterý
Giacomo Puccini
18:00 - 21:50

DERNIÉRA

Opera
MIMO
05
středa
Bohuslav Martinů
18:30 - 21:30
Opera
F
09
neděle
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
15:00 - 17:30
Činohra
N
12
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
13
čtvrtek
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
14
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
15
sobota
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
19
středa
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30
Opera
VOP
20
čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
21
pátek
Dmitrij Dmitrijevič Šostakovič
18:30 - 22:10
Opera
IV.
22
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
01
sobota
John Hodge
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
02
neděle
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
04
úterý
Éva Pataki
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
05
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
06
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
C
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
08
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
10
pondělí
Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
11
úterý
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
12
středa
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
13
čtvrtek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
14
pátek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
17
pondělí
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
18
úterý
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
19
středa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:50
Opereta / Muzikál
MIMO
20
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
21
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:50
Opereta / Muzikál
MIMO
01
sobota
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
04
úterý
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
05
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
08
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
10
pondělí
Christopher Hampton
19:00 - 21:10

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
11
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
12
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
16
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
18
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »