arrow-left arrow-left
  • Září 2021
  • Říjen 2021
  • Listopad 2021
  • Prosinec 2021
  • Leden 2022
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
středa
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
03
pátek
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
04
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Opera
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
07
úterý
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
08
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Opera
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
ZADÁNO
09
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
10
pátek
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
11
sobota
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
13
pondělí
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
15
středa
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
11:00 - 14:00

veřejná generální zkouška

Balet
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
16
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Balet
17
pátek
Tomáš Svoboda
10:00 - 12:15

veřejná generální zkouška

Činohra
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
18
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
21
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
22
středa
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
23
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
24
pátek
19:00 - 21:00
Extra akce
25
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20
Opera
MP
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
26
neděle
Arthur Miller
19:00 - 20:50

Představení v rámci II. dějství divadelního festivalu Dream factory, hostují Městská divadla pražská.

Na toto představení se neposkytují žádné slevy.

Hosté
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
28
úterý
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
29
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
30
čtvrtek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
Neil Simon
19:00 - 20:20
Činohra
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 9 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
02
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
03
neděle
Andrzej Saramonowicz
16:00 - 18:10
Činohra
Jason Robert Brown
16:00 - 17:30
Opereta / Muzikál
05
úterý
Robert Thomas
18:30 - 20:40
Činohra
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
06
středa
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
07
čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
08
pátek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
19:00 - 21:00
Extra akce
ZADÁNO
09
sobota
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15

PREMIÉRA

Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
10
neděle
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
12
úterý
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
17:00 - 19:00
Extra akce - ateliér
13
středa
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
14
čtvrtek
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
15
pátek
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15

DRUHÁ PREMIÉRA

Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
D
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
16
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Martin Crimp
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
17
neděle
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
15:00 - 17:45
Opereta / Muzikál
N
19
úterý
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
20
středa
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
II.
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
21
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
22
pátek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 8 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
17:00 - 22:00
Extra akce
23
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
24
neděle
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
Neil Simon
16:00 - 18:20
Činohra
26
úterý
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
27
středa
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
28
čtvrtek
Jaroslav Křička
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
29
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:40
Činohra
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
19:00 - 21:00
Extra akce
30
sobota
Jaroslav Křička
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
31
neděle
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
úterý
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
E
03
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
04
čtvrtek
Opera
VII.
05
pátek
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
06
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
07
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
09
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Opera
VOP
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30
Činohra
10
středa
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
II.
12
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
13
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
14
neděle
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Opereta / Muzikál
16
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30
Činohra
17
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
16:00 - 19:00
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
Neil Simon
16:00 - 18:20
Činohra
18
čtvrtek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
19
pátek
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
IV.
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

Činohra
20
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

Činohra
21
neděle
Giuseppe Verdi
15:00 - 18:00
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
23
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
24
středa
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
25
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
C
26
pátek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
19:00 - 21:00
Extra akce
27
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 7 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
28
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
16:00 - 18:30
Činohra
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30
Činohra
30
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
středa
Jaroslav Křička
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
II.
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
02
čtvrtek
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
C
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
PP
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
ZADÁNO
03
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
VOP
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 6 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
ZADÁNO
Martin Crimp
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
04
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
MP
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
05
neděle
Giuseppe Verdi
16:00 - 19:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
Neil Simon
16:00 - 18:20

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
07
úterý
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
V.
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
08
středa
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
F
Martin Crimp
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
09
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:40

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
VII.
10
pátek
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
IV.
11
sobota
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
12
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
13
pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
ZADÁNO
14
úterý
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Martin Crimp
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
15
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
16
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Boris Urbánek, Vojtěch Štěpánek, Jiří Krhut
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
PP
17
pátek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
18
sobota
Boris Urbánek, Vojtěch Štěpánek, Jiří Krhut
18:30 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
MP
19
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
16:00 - 18:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
20
pondělí
Boris Urbánek, Vojtěch Štěpánek, Jiří Krhut
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
19:00 - 21:00
Extra akce
21
úterý
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
Boris Urbánek, Vojtěch Štěpánek, Jiří Krhut
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
22
středa
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
25
sobota
Robert Thomas
16:00 - 18:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
26
neděle
Antonín Dvořák
16:00 - 19:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
Andrzej Saramonowicz
16:00 - 18:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
27
pondělí
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
28
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:20

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
29
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
Michael Cooney
18:30 - 21:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
30
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
31
pátek
Jaroslav Křička
17:00 - 20:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
Andrzej Saramonowicz
17:00 - 19:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
04
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Opera
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
05
středa
Giacomo Puccini
18:30 - 21:30
Opera
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
06
čtvrtek
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
Boris Urbánek, Vojtěch Štěpánek, Jiří Krhut
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
VII.
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
ZADÁNO
07
pátek
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
IV.
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 5 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
P
08
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
09
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
16:00 - 18:30
Činohra
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
14:00 - 15:10
Opereta / Muzikál
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:30 - 17:40
Opereta / Muzikál
11
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 21:00
Činohra
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Balet
E
12
středa
Cyril Gely
18:30 - 20:00

DERNIÉRA.

Činohra
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Balet
F
13
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00
Opera
C
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
ZADÁNO
14
pátek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
Boris Urbánek, Vojtěch Štěpánek, Jiří Krhut
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
D
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

Činohra
15
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
PS
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
16
neděle
Piotr Rowicki
15:00 - 16:40
Činohra
N
18
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
V.
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
19
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:40
Činohra
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
II.
20
čtvrtek
Opera
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30
Činohra
21
pátek
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
IV.
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
22
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 21:00
Činohra
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
23
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
16:00 - 19:00
Opera
25
úterý
Opera
VOP
26
středa
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
27
čtvrtek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
28
pátek
19:00 - 21:00
Extra akce
29
sobota
Ota Filip, Tomáš Vůjtek
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
30
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
16:00 - 18:30
Balet
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
01
středa
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
03
pátek
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
04
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Opera
07
úterý
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
08
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Opera
09
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
10
pátek
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
11
sobota
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
17
pátek
Tomáš Svoboda
10:00 - 12:15

veřejná generální zkouška

Činohra
18
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Činohra
21
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
23
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
25
sobota
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20
Opera
MP
26
neděle
Arthur Miller
19:00 - 20:50

Představení v rámci II. dějství divadelního festivalu Dream factory, hostují Městská divadla pražská.

Na toto představení se neposkytují žádné slevy.

Hosté
28
úterý
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
29
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
01
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
03
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
04
sobota
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
08
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
10
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
11
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
15
středa
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
11:00 - 14:00

veřejná generální zkouška

Balet
16
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Balet
17
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
18
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
23
čtvrtek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
25
sobota
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
26
neděle
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
28
úterý
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
29
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
30
čtvrtek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
08
středa
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
ZADÁNO
09
čtvrtek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
13
pondělí
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
15
středa
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
18
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
22
středa
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
24
pátek
19:00 - 21:00
Extra akce
26
neděle
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
29
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
30
čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 20:20
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
01
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
02
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
05
úterý
Robert Thomas
18:30 - 20:40
Činohra
06
středa
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
09
sobota
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15

PREMIÉRA

10
neděle
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
12
úterý
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
13
středa
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
14
čtvrtek
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
15
pátek
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15

DRUHÁ PREMIÉRA

16
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
20
středa
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
II.
21
čtvrtek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
22
pátek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
23
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
27
středa
Cyril Gely
18:30 - 20:00
Činohra
28
čtvrtek
Jaroslav Křička
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
29
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:40
Činohra
30
sobota
Jaroslav Křička
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
01
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 9 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
03
neděle
Andrzej Saramonowicz
16:00 - 18:10
Činohra
05
úterý
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
08
pátek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
09
sobota
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
10
neděle
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
14
čtvrtek
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
15
pátek
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
D
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
17
neděle
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
15:00 - 17:45
Opereta / Muzikál
N
19
úterý
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
22
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 8 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
24
neděle
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
26
úterý
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
27
středa
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
28
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
29
pátek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
30
sobota
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelním klubu.

Činohra
31
neděle
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
02
sobota
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
03
neděle
Jason Robert Brown
16:00 - 17:30
Opereta / Muzikál
07
čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
08
pátek
19:00 - 21:00
Extra akce
ZADÁNO
12
úterý
17:00 - 19:00
Extra akce - ateliér
16
sobota
Martin Crimp
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
19
úterý
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
20
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
22
pátek
17:00 - 22:00
Extra akce
24
neděle
Neil Simon
16:00 - 18:20
Činohra
26
úterý
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
27
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
28
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
29
pátek
19:00 - 21:00
Extra akce
30
sobota
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
úterý
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10
Činohra
E
03
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30
04
čtvrtek
Opera
VII.
05
pátek
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15
06
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
09
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20
Opera
VOP
13
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
14
neděle
16
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
17
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
16:00 - 19:00
21
neděle
Giuseppe Verdi
15:00 - 18:00
23
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
25
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
27
sobota
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
28
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
16:00 - 18:30
Činohra
30
úterý
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
03
středa
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
05
pátek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
06
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
07
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
10
středa
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
II.
12
pátek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
13
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
14
neděle
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Opereta / Muzikál
16
úterý
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
17
středa
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Opereta / Muzikál
18
čtvrtek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
19
pátek
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
IV.
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

Činohra
20
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Opereta / Muzikál
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

Činohra
21
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
25
čtvrtek
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
C
26
pátek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
27
sobota
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 7 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
28
neděle
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 18:50
Opereta / Muzikál
30
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
06
sobota
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
09
úterý
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30
Činohra
16
úterý
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30
Činohra
17
středa
Neil Simon
16:00 - 18:20
Činohra
18
čtvrtek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
19
pátek
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
20
sobota
Martin Crimp
19:00 - 20:30
Činohra
21
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
23
úterý
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
24
středa
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
26
pátek
19:00 - 21:00
Extra akce
28
neděle
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 20:30
Činohra
30
úterý
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
01
středa
Jaroslav Křička
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
II.
02
čtvrtek
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
C
03
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
VOP
04
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
05
neděle
Giuseppe Verdi
16:00 - 19:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
09
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:40

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
10
pátek
Piotr Rowicki
18:30 - 20:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
12
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
15
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:20

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
16
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
17
pátek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
19
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
16:00 - 18:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
21
úterý
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
22
středa
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
25
sobota
Robert Thomas
16:00 - 18:10

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
26
neděle
Antonín Dvořák
16:00 - 19:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
27
pondělí
Giacomo Puccini
18:30 - 21:15

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
28
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
29
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
30
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
31
pátek
Jaroslav Křička
17:00 - 20:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opera
02
čtvrtek
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
PP
03
pátek
Éva Pataki
18:30 - 21:20

pouze 6 představení do derniéry

Opereta / Muzikál
ZADÁNO
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
04
sobota
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
MP
05
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
07
úterý
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
V.
08
středa
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
F
Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:30

Uvádíme v divadelmí klubu.

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
09
čtvrtek
Richard Taylor, Rachel Wagstaff
18:30 - 21:15

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Opereta / Muzikál
VII.
10
pátek
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
IV.
11
sobota
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Činohra
14
úterý