Darujte zážitek, darujte divadlo!

Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkového voucheru; voucher je možno uplatnit na představení hraná v divadlech Národního divadla moravskoslezského: DIVADLE ANTONÍNA DVOŘÁKA, DIVADLE JIŘÍHO MYRONADIVADLE „12“.
 
Upozornění: Pokud vlastníte dárkový voucher, který jste z důvodu uzavření divadel nemohli vyčerpat a jeho platnost vypršela, rádi Vám jej vyměníme za nový s prodlouženou platností. Napište nám na predprodej@ndm.cz.
 
Vouchery je možné pořídit v hodnotě: 200 Kč, 400 Kč, 500 Kč, 600 Kč, 800 Kč, 1000 Kč
 
Kliknutím na vybraný voucher budete převedeni do prodejního systému k nákupu voucheru ve vybrané hodnotě.
 
Všeobecné podmínky
Dárkový voucher můžete uplatnit na nákup vstupenek na jakékoliv představení NDM (mimo představení hostujících souborů). Pokud částka za vybrané vstupenky přesáhne hodnotu dárkového voucheru, rozdíl je nutno doplatit do plné ceny nákupu. Nevyčerpaná hodnota z částky voucheru se nevrací. Voucher není směnitelný za peníze, nelze ho kombinovat s dalšími slevami. Vstupné se vrací pouze v případě zrušeného představení.
 
Vstupenka Vám bude vydána v kanceláři prodeje vstupenek či pokladně NDM po předložení voucheru (nelze nárokovat vyplacení hodnoty voucheru v hotovosti ani vyplacení případného rozdílu v ceně vstupenky). Voucher je možné uplatnit i při nákupu vstupenek on-line a to na základě uvedení čísla voucheru.  
 
Platnost dárkového voucheru je jeden rok od data zakoupení.
 
Platnost VOUCHERŮ za neodehrané představení se prodlužuje automaticky do 21. 12. 2022. Vouchery můžete vyměnit za vstupenky na pokladnách NDM.