KOČKY

KOČKY

Andrew Lloyd Webber

20.9.2018 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
22.9.2018 v 18:30
29.9.2018 v 18:30
30.9.2018 v 18:30

ROMEO A JULIE, poselství lásky

ROMEO A JULIE, poselství lásky

Boris Urbánek , Jaromír Nohavica , Jiří Josek , Šimon Caban

27.9.2018 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
28.9.2018 v 16:00
15.10.2018 v 18:30
20.10.2018 v 18:30

REBECCA

REBECCA

Michael Kunze , Sylvester Levay

7.10.2018 v 16:00

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
9.10.2018 v 18:30
16.10.2018 v 18:30
26.10.2018 v 18:30

EDITH A MARLENE

EDITH A MARLENE

Éva Pataki

19.10.2018 v 18:30

Divadlo Jiřího Myrona

Další termíny
24.10.2018 v 18:30
1.11.2018 v 18:30
10.11.2018 v 18:30

VEDENÍ OPERETY/MUZIKÁLU

Šéfka operety/muzikálu
Hudební ředitel operety/muzikálu
Dirigent operety/muzikálu
Dirigent operety/muzikálu
Sbormistr operety/muzikálu
Asistent režie operety/muzikálu
 
       
Tajemnice operety/muzikálu
Barbora Chramostová
+420 596 276 173
+420 733 531 400
Produkční operety/muzikálu
Pavla Telčerová
+420 596 276 163
+420 734 304 347
Taneční pedagog, baletní mistr a repetitor
 
 
Korepetitor, asistent dirigenta a sbormistra operety/muzikálu
 
 
 
 
 
 
 
 

SOUBOR OPERETY/MUZIKÁLU

Sólisté
       
       
 
Členové sboru

Josef Lekeš

Dagmar Mimrová

Ilona Piskořová

       
       
     

Sólisté, instrumentalisté souboru

řazeno zleva doprava, shora
Jan Fintes, Jan Wysoglad, Vlastimil Ondruška, Jana Vážanská, Ondřej Kyjonka, Soňa Nováková, Tomáš Buček, Martin Tisančin,
Martin Hrček, Marjolein de Roos, Věra Juránková, Lenka Mazáčová, Arnošt Svoboda, David Ondečko,
Daniel Nosek, Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková, Martina Smrčková, Daniela Grygarová, Zuzana Schenková, Alena Kostková

První housle
Martina Smrčková - vedoucí smyčcové sekce sólistů instrumentalistů, koncertní mistr, Daniela Grygarová, Andrea Chumová, Zuzana Schenková

Druhé housle
Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková

Viola 
Alena Kostková

Violoncello
Daniel Nosek

Klávesové nástroje
Vlastimil Ondruška

Trombony
Martin Tisančin - vedoucí dechové sekce sólistů instrumentalistů, Ondřej Kyjonka

Lesní rohy
Petra Fichtnerová, Jan Fintes, Jana Vážanská

Trubky
Soňa Nováková, Tomáš Buček

Fagot
David Ondečko – zástupce vedoucího dechové sekce sólistů instrumentalistů

Klarinety, saxofony
Arnošt Svoboda - inspektor sólistů instrumentalistů, Marjolein de Roos

Hoboj, anglický roh
Lenka Mazáčová

Flétna, piccola
Věra Juránková

Bicí nástroje
Jan Wysoglad, Martin Hrček

Korepetitor
Jakub Žídek

Inspicient
Slavomír Chmiel

Nápověda
Andrea Krzystková

NAHORU

Audio-video ukázky