arrow-left arrow-left
  • Září 2021
  • Říjen 2021
  • Listopad 2021
  • Prosinec 2021
  • Leden 2022
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
15
středa
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
11:00 - 14:00

veřejná generální zkouška

Balet
16
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Balet
18
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
29
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
13
středa
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
19
úterý
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
27
středa
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
06
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
10
středa
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
II.
16
úterý
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
čtvrtek
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
PP
04
sobota
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
MP
07
úterý
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
V.
10
pátek
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
IV.
19
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
16:00 - 18:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
21
úterý
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
29
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
11
úterý
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Balet
E
12
středa
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Balet
F
30
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
16:00 - 18:30
Balet
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
15
středa
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
11:00 - 14:00

veřejná generální zkouška

Balet
16
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Balet
18
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
29
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
13
středa
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
19
úterý
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
27
středa
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
06
sobota
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
10
středa
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
II.
16
úterý
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
19
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
16:00 - 18:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
21
úterý
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
29
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
02
čtvrtek
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
PP
04
sobota
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
MP
07
úterý
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
V.
10
pátek
Gustav Mahler, Bergmund Waal Skaslien
18:30 - 20:30

PRODEJ VSTUPENEK NEZAHÁJEN.

Balet
IV.
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
30
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Ludwig Minkus
16:00 - 18:30
Balet
11
úterý
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Balet
E
12
středa
Adolphe - Charles Adam, Joris Barcaroli
18:30 - 20:30
Balet
F