NOVINKY ZE SVĚTA DIVADLA

JE ČAS SLYŠET OSTRAVSKOU LADY MACBETH!

Napsal pro ČT24 Jakub Kožíšek. Podívejte se na další recenze a nenechte si LADY MACBETH MCENSKÉHO ÚJEZDU ujít! Hrajeme 21. 6. a těšit se můžete na Iordanku Derilovou, Martina Bártu, Josefa Moravce a řadu d...

V NDM MĚLA PREMIÉRU OPERA ROBERT ĎÁBEL

Ve čtvrtek 13. června se v hlavních rolích představili Jana Sibera, Michaela Zajmi, Martin Gurbaľ, György Hanczár, Václav Čížek a další. Podívejte se na fotografie zachycující popremiérovou atmosféru a prv...

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj