NOVINKY ZE SVĚTA DIVADLA

DOČASNÉ ZMĚNY NA WEBU NDM

Milí diváci a příznivci NDM,  redesignovali a optimalizovali jsme pro Vás webové stránky NDM. Omluvte prosím některé drobnosti, které pro Vás ještě stále ladíme.Děkujeme Vám za trpělivost a těšíme se na V...

TEROR POPRVÉ V DIVADLE „12“

Inscenace Teror se ze zkušebny Divadla Antonína Dvořáka přesouvá na novou komorní scénu Divadla „12“. Už dnes večer máte možnost zhlédnout drama Ferdinanda von Schiracha v novém divadle.

MUZIKÁL KOČKY V PRVNÍ RECENZI

Kočky se včera poprvé proběhly po ostravských střechách a podle ohlasů diváků měly úspěch. „Kočičí dream team na první premiéře hrálo společenství koček, jaké se na českých prknech v tak šťastné konstelaci...

KŘEST NOVÉHO KOMORNÍHO DIVADLA „12"

V neděli 16. září měli první diváci možnost navštívit zbrusu nové malé divadlo. Činohra NDM začala hrát v Divadle „12“. Kmotry komorní scény se stali primátor města Tomáš Macura, překladatel Pavel Dominik ...

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj