NOVINKY ZE SVĚTA DIVADLA

OHLAS NA MAŠKARNÍ PLES – POSLEDNÍ PREMIÉRU ROKU

„Premiérové obsazení provázely vynikající dramatické výkony. S radostí musím přiznat, že jsem na divadle dlouho nezažil tak ucelený, kompaktní a po všech stránkách vycizelovaný výsledek.“ Ostravan.cz

DOPISY ZA MŘÍŽEMI UVEDEME V DIVADLE „12“

Scénické čtení dramatizace textů Václava Havla připravila speciálně pro Ateliér pro divadelní vzdělávání při NDM Lenka Lagronová. Přijďte se podívat 17. prosince v 10.00 (představení pro školy) a 19.00 hod...

PŘEDPOSLEDNÍ DEN V ROCE NA OPERU?

V pondělí 30. prosince uvedeme LA TRAVIATU – nejoblíbenější operu světa o lásce pařížské kurtizány. Máte ideální příležitost darovat svým blízkým pod stromeček vstupenky na tuto nesmrtelnou verdiovku!

ADVENTNÍ ČAS A VÁNOCE S JEZULÁTKEM

JEZULÁTKO ostravského skladatele Pavla Helebranda je rodinným vánočním představením pro diváky od pěti do sta let, které jsme zařadili na náš repertoár 3. a 4. adventní neděli a také 25. prosince!

VÁNOČNÍ DÁRKY JSME VYŘEŠILI ZA VÁS!

Svým blízkým nadělte pod stromeček vstupenky na konkrétní představení nebo dárkové vouchery nebo dokonce předplatné! Bez front, bez nahánění kurýra a s minimem balícího papíru! :-) Stačí se zastavit!

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj