Divadlo pod rouškou
PROGRAM DIVADLA POD ROUŠKOU – V S T U P T E ...
Divadlo za vámi opět přijde až domů, a to prostřednictvím našeho YouTube kanálu! Konkrétní odkazy na program budeme zveřejňovat vždy s předstihem v této sekci a také na facebooku a instagramu divadla. 
  
• 23. listopadu v 18.30 hodin: Cyklus komorních koncertů – KAREL DOHNAL (klarinet), JIŘÍ HANOUSEK (violoncello), ELIŠKA NOVOTNÁ (klavír)
 
PŘIPRAVUJEME
Video výstava – VLADIMÍR BRÁZDA (nový termín bude upřesněn)
 

Novinky ze světa divadla

AKTUÁLNÍ INFORMACE – NEHRAJEME

Vážení diváci, z důvodu vládního nařízení jsme nuceni zrušit všechna představení a další akce do 12. 12. 2020. Sledujte náš web a sociální sítě, budeme Vás průběžně informovat.

PŘEDPLATNÉ LEDEN – ČERVEN 2021

Věříme, že kultura pojede dál! Pojedete s námi? Pokud ano, už nyní máte možnost zakoupit si PŘEDPLATNÉ od ledna 2021 – s jistým místem v hledišti, bez nutnosti rezervací a dalšími výhodami…

SVĚTELNÁ TRIKOLORA K 17. LISTOPADU

Nezisková organizace Díky, že můžem již sedmým rokem pořádá oslavy 17. listopadu. Dnes však musí proběhnout jinak – i my se přidáváme k letošní výzvě a rozsvítíme v Divadle Antonína Dvořáka trikoloru!

GRATULUJEME VŠEM NOSITELŮM DIVADELNÍCH CEN THÁLIE!

Letos jsme sice žádnou nominaci neproměnili, ale i tak je úzká nominace velmi prestižním oceněním! Bravo – Jan Fišar, Tomáš Savka a Richard Samek! Z NDM posíláme také velkou gratulaci všem oceněným.

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj