Novinky ze světa divadla

Divadlo pod rouškou
Divadlo za vámi přijde až domů v čase, na který jste zvyklí – prostřednictvím našeho YouTube kanálu vždy od 18.30 hodin (inscenace a pořady, které jsou součástí repertoáru NDM, jsou z důvodu licenčních podmínek ke shlédnutí pouze jednou, v uvedeném čase, poté jsou z kanálu YouTube staženy, nelze si je tedy prohlédnout zpětně).
 
     ► ZÁZNAM INSCENACE POLSKÁ KREV
     OPERETA / MUZIKÁL / VYSÍLÁME 30.5.2020 OD 18.30 HODIN – PŘEHRÁT ZÁZNAM (►)
     ► ZÁZNAM INSCENACE MAŠKARÁDA čili Fantom Opery
     ČINOHRA / VYSÍLÁME 2.6.2020 OD 18.30 HODIN
     ► ZÁZNAM INSCENACE ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNA
     OPERETA / MUZIKÁL / VYSÍLÁME 11.6.2020 OD 18.30 HODIN
 

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj