Divadlo pod rouškou
PROGRAM DIVADLA POD ROUŠKOU – V S T U P T E ...
Divadlo za vámi opět přijde až domů, a to prostřednictvím našeho YouTube kanálu! Vysílání bude zahájeno ve středu 21. 10. v 17.00 hodin, kdy odstartuje v Divadle „12“ on-line podoba festivalu PROTIMLUV FEST!
 
• 23. října v 18.30 hodin: Protimluv Fest – Zita Izsó (HU): A strach si do tebe už nikdy nenajde cestu
• 23. října ve 20.00 hodin: Protimluv Fest – Petr Hruška (CZ): Poems and fiction
• 24. října od 20.00 hodin: Operní večer na vlnách Českého rozhlasu Vltava – NODO – Marek Keprt: HIBIKI, HIBIKI, vzhmoť!
• 24. října od 20.00 hodin: Operní večer na vlnách Českého rozhlasu Vltava – NODO – Richard Ayres: ZAHRADA
 

Novinky ze světa divadla

AKTUÁLNÍ INFORMACE – NEHRAJEME

Vážení diváci, z důvodu vládního nařízení jsme nuceni zrušit všechna představení a další akce do 3. 11. 2020. Sledujte náš web a sociální sítě, budeme Vás průběžně informovat.

PŘEDPLATNÉ LEDEN – ČERVEN 2021

Věříme, že kultura pojede dál! Pojedete s námi? Pokud ano, už nyní máte možnost zakoupit si PŘEDPLATNÉ od ledna 2021 – s jistým místem v hledišti, bez nutnosti rezervací a dalšími výhodami…

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj