Nový internetový magazín

Novinky ze světa divadla

PROLISTUJTE NOVÝ INTERNETOVÝ MAGAZÍN!

Na adrese magazin.ndm.cz jsme pro vás připravili nový e-magazín, který nabídne aktuální informace, zajímavosti ze zákulisí, videa, podcasty, virtuální výstavy a spoustu dalšího. Prolistujte první číslo...

PODMÍNKY PRO VSTUP DO DIVADLA

Vážení diváci, v souladu s aktuálním nařízením vlády k rozvolnění opatření v kultuře Vám přinášíme soupis aktuálních podmínek pro vstup do divadla. Děkujeme za dodržování a těšíme se na setkání!

ČERVEN – HRAJEME | PRODEJ VSTUPENEK SRPEN–ZÁŘÍ

Vážení a milí diváci! Máme velkou radost! V červnu Vás totiž konečně zveme do našich divadel – na dvě předpremiéry opery Hubička, komedie Češky krásné, Češky mé! a Habaďúra a také na taneční performanci!

POSLOUCHEJTE PODCASTY NDM

Vítejte na vlnách podcastu Národního divadla moravskoslezského! Režiséři, choreografové, umělci i dění za oponou exkluzivně v rozhovorech, které pro vás budeme pravidelně připravovat. https://podcast.ndm.cz/

ZDENČINY A JINÉ VARIACE LEOŠE JANÁČKA

Mladý Janáček a sedm mladých choreografů, členů baletního souboru NDM, také ve věku do 33 let, se potkají s odstupem času více než 100 let v jeho rodišti. Společně s MHFLJ Vás zveme 19. 6. do hukvaldské obory!

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj