NOVINKY ZE SVĚTA DIVADLA

PŘEDPLATNÉ NA SEZÓNU 2019/2020 JIŽ V PRODEJI

Milí příznivci Národního divadla moravskoslezského, už od 24. dubna si můžete zakoupit předplatné na sezónu 2019/2020. I letos jsme si pro Vás připravili soutěžní otázku o premiérové předplatné a vyhrát mů...

TRAILER BALETU NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI

„Taneční fajnšmekr si může vychutnat skvěle ovládnutou techniku klasického tance,“ uvádí v recenzi Josef Bartoš. Přesvědčte se zhlédnutím videa a vydejte se na jedno ze dvou posledních uvedení v sezóně!

PRVNÍ FOTOGRAFIE INSCENACE RÁDCE

RÁDCE – strhující drama na motivy skutečných událostí uvedeme pouze v omezeném počtu 13 představení! Nenechte si ujít Vladimíra Čapku (Stalin) a Františka Strnada (Bulgakov) v této oceňované inscenaci.

NESMRTELNÁ KLASIKA LABUTÍ JEZERO

Prožijte silný příběh o lásce a zradě v originálním výkladu choreografa Igora Vejsady, jehož inscenace vědomě ctí původní verzi díla tvůrců Maria Petipy a Lva Ivanova a má pohádkový ráz.

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj