Divadlo pod rouškou
AKTUÁLNÍ PROGRAM
• 5. května v 18.30 hodin: Videoklip – HARPAGON JE LAKOMEC?   (►) SLEDOVAT VIDEOKLIP
 
• 20. května v 17.00 hodin: On-line setkání se stávajícími či emeritními umělci – SEŇOR KLUB (hosté: Apolena Veldová a Milan Kačmarčík)
 
• 20. května ve 20.00 hodin: Koncert věnovaný životnímu jubileu české operní divy – NAROZENINOVÝ GALAKONCERT EVY URBANOVÉ – uvedeno na TV NOE
 
• 24. května v 18.30 hodin: Cyklus komorních koncertů – B&D STRINGS   (►) SLEDOVAT ON-LINE
 
 
PŘIPRAVUJEME
Cyklus komorních koncertů – KLAVÍRNÍ KVARTET JOSEFA SUKA
 

Novinky ze světa divadla

OTEVÍRÁME PRODEJNÍ PASÁŽ DIVADLA JIŘÍHO MYRONA

Milí diváci, od 10. 5. 2021 Vám budeme opět k dispozici na pokladně v pasáži Divadla Jiřího Myrona. Můžete si přijít vyměnit vstupenky za neodehraná představení za vouchery, případně vyzvednout vrácené vstupné.

POVÁLEČNÉ OTEVŘENÍ DIVADLA ANTONÍNA DVOŘÁKA

Slavnostní premiérou Smetanovy opery LIBUŠE pro pozvané hosty zahájilo Městské divadlo v Ostravě (Divadlo Antonína Dvořáka) svou poválečnou éru. Stalo se tak 11. května 1946 po roční opravě poničené budovy.

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj