Magazín NDM

Novinky ze světa divadla

NEDĚLNÍ ČTENÍ S INTERNETOVÝM MAGAZÍNEM NDM

Na adrese magazin.ndm.cz jsou pro Vás ke čtení již tři čísla našeho e-magazínu! Třetí číslo magazínu opět nabízí aktuální informace, zajímavosti ze zákulisí, videa, podcasty, virtuální výstavu a spoustu da...

NEDĚLNÍ ODPOLEDNE S RUSALKOU PRO CELOU RODINU

Soubor opery uvede v neděli odpoledne lyrickou pohádku RUSALKU. Vezměte své děti do divadla, které je pojmenováno po samotném skladateli. Přijďte do Divadla Antonína Dvořáka, kde se v hlavních rolích předs...

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj