NOVINKY ZE SVĚTA DIVADLA

POZOR! UPOZORNĚNÍ NA ODSTÁVKU SÍTÍ V NDM

Vážení diváci, v pondělí 18. 2. 2019 v odpoledních hodinách dojde k časově omezené odstávce některých našich sítí z důvodu nutné údržby. Z těchto důvodů nebude krátkodobě možný prodej vstupenek na pokladn...

ROK NA VSI BRATŘÍ MRŠTÍKŮ

Rok na vsi hrajeme v Divadle Jiřího Myrona zítra, tj. 15. února, dále pak 19. a 25. února. Přijďte se podívat na držitele Ceny Thálie 2017 pro mladé umělce do 33 let, Ivana Dejmala, který se zhostil role A...

BESEDA OSUD OSUDU

Srdečně Vás zveme na besedu do Antikvariátu a kludu Fiducia. Dne 20. února v 18 hodin zde proběhne beseda na téma OSUD OSUDU o čtvrté dokončené opeře Leoše Janáčka, kterou aktuálně uvádí soubor opery v Div...

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj