Divadlo pod rouškou
AKTUÁLNÍ PROGRAM
• 8. dubna: Virtuální výstava – JOSEF SVOBODA   (►) PROHLÉDNOUT VÝSTAVU
 
• 17. dubna v 19.00 hodin: Talkshow Petra Kubaly – KAFRÁRNA (host: Slavomír Chmiel)   (►) SLEDOVAT ON-LINE
 
• 19. dubna v 18.30 hodin: Cyklus komorních koncertů – KONCERT K 60. NAROZENINÁM JIŘÍHO HANOUSKA   (►) SLEDOVAT ON-LINE
 
 
PŘIPRAVUJEME
Cyklus komorních koncertů – KLAVÍRNÍ KVARTET JOSEFA SUKA
Koncert je z důvodu vládních restrikcí přeložen. Náhradní termín bude upřesněn v návaznosti na rozvolnění aktuální situace v ČR.
 

Novinky ze světa divadla

KAFRÁRNA S JAKUBEM MAZŮCHEM

Hostem KAFRÁRNY s datem 14. dubna bude tanečník Jakub Mazůch, který dnes mj. provozuje taneční školičku pro děti školou povinné on-line – a s velkým úspěchem – a je také externím tanečníkem NDM.

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj