Divadlo pod rouškou
PROGRAM DIVADLA POD ROUŠKOU – V S T U P T E ...
Divadlo za vámi opět přijde až domů, a to prostřednictvím našeho YouTube kanálu! Konkrétní odkazy na program budeme zveřejňovat vždy s předstihem v této sekci a také na facebooku a instagramu divadla. 
 
• 18. ledna v 18.30 hodin: Videovýstava – VLADIMÍR BRÁZDA   (►) SLEDOVAT VIDEOVÝSTAVU
• 19. ledna v 18.30 hodin: Cyklus komorních koncertů – ZBIGNIEW KALETA, ADAM FARANA   (►) SLEDOVAT ŽIVÝ PŘENOS
• 22. ledna v 19.00 hodin: Talkshow Petra Kubaly – KAFRÁRNA (host: Hana Fialová)   (►) SLEDOVAT ŽIVÝ PŘENOS
 
PŘIPRAVUJEME
Videovýstava – JOSEF SVOBODA
 
Vážení diváci, z důvodu zpřísnění protiepidemických opatření jsme nuceni přesunout následující pořady:
Muzikálový magazín – MUZIKÁL EXPRES
 

Novinky ze světa divadla

AKTUÁLNÍ INFORMACE – NEHRAJEME DO ODVOLÁNÍ

Vážení diváci, z důvodu vládního nařízení jsme nuceni zrušit všechna představení a další akce až do odvolání. Sledujte náš web a sociální sítě, budeme Vás průběžně informovat.

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI ÚČETNÍ

Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici účetní – finanční referent a pokladní.

VÝSTAVA VĚNOVANÁ DIRIGENTU VLADIMÍRU BRÁZDOVI

Loni by oslavil své 100. narozeniny výjimečný a legendární dirigent a skladatel Vladimír Brázda (27. 5. 1920, Klopotovice – 6. 8. 2001, Ostrava). NDM proto připravilo unikátní videovýstavu!

ŽIVÝ PŘENOS KONCERTU ZBIGNIEW KALETA A ADAM FARANA

V rámci projektu Divadlo pod rouškou uvedeme živý přenos koncertu z Cyklu komorních koncertů. Ve slavnostním sále Josefa Kobra se 19. ledna 2021 divákům NDM představí Zbigniew Kaleta a Adam Farana.

KAFRÁRNA S HANOU FIALOVOU

Talkshow Petra Kubaly KAFRÁRNA je protkaná laskavým i rošťáckým humorem tohoto moderátora, který si vybírá hosty, jež mají vztah k ostravskému regionu. Hostem on-line vysílání 22. 1. bude Hana Fialová.

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj