Magazín NDM

Novinky ze světa divadla

SVĚTLO PROCHÁZÍ TMOU! – 104. SEZÓNA NDM!

Národní divadlo moravskoslezské nabídne v nové 104. sezóně čistou radost z divadla a potěšení z umění. Jako motto, průvodce novou sezónou, jsme si určili SVĚTLO PROCHÁZÍ TMOU. Prolistujte si naše brožury p...

POSLEDNÍ REPRÍZA OPERY TOSCA V TÉTO SEZÓNĚ!

Opera Národního divadla moravskoslezského uvede poslední reprízu opery TOSCA v této sezóně. V minulém představení se mimořádně v roli Kostelníka představil jeden z nejvýznamnějších českých pěvců své genera...

NENECHTE SI UJÍT KVĚTNOVÉ ČINOHERNÍ DERNIÉRY!

Zveme Vás na činoherní derniéry! Již dnes večer naposledy uvedeme komediální thriller OSM ŽEN v Divadle Antonína Dvořáka. Příští týden nás čeká derniéra černé komedie o nakupování a manipulaci TO VIDEO NIK...

DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

Název Divadlo Antonína Dvořáka nese budova Městského divadla od roku 1990. Je domovskou scénou operního, činoherního a baletního souboru Národního divadla moravskoslezského a jeho hlediště pojme 517 diváků.
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona patří k největším divadelním scénám v republice. DJM je domovskou scénou souboru operety/muzikálu, účinkuje zde rovněž činoherní a baletní soubor. Hlediště disponuje kapacitou 623 diváků.
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO „12“

Divadlo „12“ [Divadlo dvanáctka] je komorní scéna NDM, která se nachází na ulici Čs. legií 12 v Ostravě, je místem pro aktivity a další experimentální divadelní projekty na pomezí žánrů; hlediště pojme 60 diváků.
DIVADLO „12“ DIVADLO „12“
Činnost Národního divadla moravskoslezského, příspěvkové organizace je financována z rozpočtu zřizovatele – STATUTARNÍHO MĚSTA OSTRAVA!!!
Ostrava
Aktivity Národního divadla moravskoslezského jsou finančně podporovány MINISTERSTVEM KULTURY ČESKÉ REPUBLIKY A MORAVSKOSLEZSKÝM KRAJEM.
Ministerstvo Kultury
Moravskoslezský Kraj