arrow-left arrow-left
  • Únor 2020
  • Březen 2020
  • Duben 2020
  • Květen 2020
  • Červen 2020
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
03
pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
04
úterý
POZOR ZMĚNA
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
05
středa
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Balet
F
06
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
C
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
PP
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
07
pátek
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Balet
D
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
08
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

DRUHÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MP
09
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
15:00 - 18:00
Opera
N
Michael Cooney
16:00 - 18:40
Činohra
MIMO
11
úterý
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Balet
V.
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
12
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
VOP
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
II.
14
pátek
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
19:00 - 20:05

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
15
sobota
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
X.
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
16
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ABEND KLAS+E
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
středa
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
20
čtvrtek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
C
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
21
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
D
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
19:00 - 21:00
Hosté
MIMO
22
sobota
Antonio Salieri
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
24
pondělí
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
25
úterý
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
V.
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
26
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
II.
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
27
čtvrtek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
17:00 - 19:00
Extra akce
MIMO
28
pátek
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
IV.
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
29
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
PS
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
17:00 - 18:05
Opereta / Muzikál
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
úterý
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
E
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
04
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
05
čtvrtek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
06
pátek
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
Ferdinand von Schirach
18:30 - 20:00
Činohra
ZADÁNO
07
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
X.
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
PS2
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
08
neděle
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
15:00 - 17:45
Opereta / Muzikál
N
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
MIMO
10
úterý
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
VOP
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
11
středa
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
12
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
13
pátek
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
14
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
PS
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
MIMO
16
pondělí
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
17
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
E
18
středa
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
F
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
19
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
C
Léo Delibes
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Balet
PP
20
pátek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
D
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
21
sobota
Léo Delibes
18:30 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
MP
22
neděle
Václav Havel
15:00 - 17:30
Činohra
N
Cole Porter
16:00 - 19:00
Opereta / Muzikál
MIMO
24
úterý
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
25
středa
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
II.
26
čtvrtek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
VII.
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
MIMO
27
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
IV.
Léo Delibes
18:30 - 21:00
19:00 - 21:00
Hosté
MIMO
28
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
X.
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MIMO
29
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
30
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
31
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
V.
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
02
čtvrtek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
pátek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
IV.
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
D
HRAJEME PRO ŠKOLY
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Opereta / Muzikál
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
04
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
05
neděle
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:20
Činohra
MIMO
07
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
08
středa
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
09
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
14
úterý
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
15
středa
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
F
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
16
čtvrtek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
17
pátek
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
19
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
15:00 - 17:30
Činohra
N
Cole Porter
16:00 - 18:30

DERNIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
21
úterý
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
V.
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
22
středa
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
II.
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
23
čtvrtek
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
VII.
24
pátek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
19:00 - 21:00
Hosté
MIMO
25
sobota
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
X.
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
MIMO
27
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
MIMO
28
úterý
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
29
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
30
čtvrtek
18:30 - 21:00
Opera
VOP
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
ZADÁNO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
03
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
17:00 - 20:00
Opera
MIMO
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
MIMO
04
pondělí
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
05
úterý
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30
Opera
V.
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
06
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
II.
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
07
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
10
neděle
Robert Thomas
15:00 - 17:00
Činohra
N
11
pondělí
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
12
úterý
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
E
13
středa
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
14
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
C
Jacques Offenbach
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
PP
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
15
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
19:00 - 21:00
Hosté
MIMO
16
sobota
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
X.
Jacques Offenbach
18:30 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MP
17
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:00
Činohra
MIMO
19
úterý
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
V.
20
středa
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30
Opera
II.
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
21
čtvrtek
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30
Opera
VII.
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
22
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
P
23
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
Jacques Offenbach
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
PS
24
neděle
Giacomo Meyerbeer
15:00 - 18:00
26
úterý
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30
Opera
VOP
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
27
středa
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
F
HRAJEME PRO ŠKOLY
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Opereta / Muzikál
28
čtvrtek
Činohra
PP
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
29
pátek
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
IV.
HRAJEME PRO ŠKOLY
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Opereta / Muzikál
30
sobota
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
X.
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
pondělí
Georges Perec
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
ČP
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
MIMO
02
úterý
Léo Delibes
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
MIMO
03
středa
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
MIMO
Neil Simon
19:00 - 21:20

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
MIMO
04
čtvrtek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
VII.
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
MIMO
05
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Jan Kučera
18:30 - 21:00

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Balet
MIMO
Jacques Offenbach
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
P
06
sobota
Giacomo Meyerbeer
18:30 - 21:30

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opera
X.
Jacques Offenbach
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
PS2
08
pondělí
18:00 - 20:00

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
MIMO
10
středa
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
MIMO
11
čtvrtek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
PP
HRAJEME PRO ŠKOLY
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Opereta / Muzikál
12
pátek
19:00 - 21:00

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Hosté
MIMO
13
sobota
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
MP
14
neděle
Andrzej Saramonowicz
15:00 - 17:30

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
N
15
pondělí
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
MIMO
16
úterý
Georges Perec
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
V.
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
17
středa
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

Prodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opereta / Muzikál
MIMO
HRAJEME PRO ŠKOLY
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Opereta / Muzikál
18
čtvrtek
Philip Glass
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opera
PP
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
C
19
pátek
Georges Perec
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
IV.
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Činohra
D
20
sobota
Philip Glass
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opera
MP
22
pondělí
Philip Glass
18:30 - 21:00

Doprodej vstupenek bude zahájen 3. 2. 2020 od 12.00 hodin.

Opera
VOP
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
05
středa
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Balet
F
06
čtvrtek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
C
07
pátek
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Balet
D
09
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
15:00 - 18:00
Opera
N
11
úterý
Arturs Maskats
18:30 - 20:30
Balet
V.
12
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
VOP
15
sobota
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
X.
18
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ABEND KLAS+E
20
čtvrtek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
21
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
D
22
sobota
Antonio Salieri
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
24
pondělí
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
25
úterý
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
V.
26
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
II.
27
čtvrtek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
28
pátek
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
29
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
PS
06
čtvrtek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
PP
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
08
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15

DRUHÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MP
09
neděle
Michael Cooney
16:00 - 18:40
Činohra
MIMO
11
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
12
středa
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
II.
15
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
16
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
18
úterý
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
19
středa
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
20
čtvrtek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
C
21
pátek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
22
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
27
čtvrtek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
28
pátek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
IV.
29
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
03
pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
04
úterý
POZOR ZMĚNA
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
06
čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
14
pátek
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
19:00 - 20:05

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
16
neděle
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
středa
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
20
čtvrtek
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
21
pátek
19:00 - 21:00
Hosté
MIMO
22
sobota
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
24
pondělí
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
25
úterý
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
26
středa
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
27
čtvrtek
17:00 - 19:00
Extra akce
MIMO
28
pátek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
29
sobota
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
17:00 - 18:05
Opereta / Muzikál
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
04
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
05
čtvrtek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
06
pátek
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
07
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Antonín Dvořák
18:30 - 21:30
Opera
X.
10
úterý
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
VOP
12
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
14
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
16
pondělí
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
17
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
E
18
středa
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
F
19
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
C
20
pátek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
D
22
neděle
Václav Havel
15:00 - 17:30
Činohra
N
24
úterý
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
26
čtvrtek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
VII.
27
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
IV.
28
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
X.
30
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
31
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
V.
01
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
03
úterý
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
E
04
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
05
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
06
pátek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
07
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
PS2
08
neděle
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
15:00 - 17:45
Opereta / Muzikál
N
10
úterý
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
11
středa
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
14
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
PS
19
čtvrtek
Léo Delibes
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Balet
PP
20
pátek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
21
sobota
Léo Delibes
18:30 - 21:00

DRUHÁ PREMIÉRA

Balet
MP
22
neděle
Cole Porter
16:00 - 19:00
Opereta / Muzikál
MIMO
24
úterý
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
25
středa
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
II.
26
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
27
pátek
Léo Delibes
18:30 - 21:00
28
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
29
neděle
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:40
Opereta / Muzikál
MIMO
31
úterý
Cole Porter
18:30 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
01
neděle
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
úterý
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
04
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
05
čtvrtek
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
06
pátek
Ferdinand von Schirach
18:30 - 20:00
Činohra
ZADÁNO
07
sobota
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
08
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
MIMO
12
čtvrtek
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
13
pátek
Jason Robert Brown
19:00 - 21:00
Opereta / Muzikál
MIMO
14
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
MIMO
18
středa
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
26
čtvrtek
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
MIMO
27
pátek
19:00 - 21:00
Hosté
MIMO
28
sobota
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MIMO
31
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
01
středa
Giuseppe Verdi
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
02
čtvrtek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
MIMO
03
pátek
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
Opera
IV.
04
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS
09
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
14
úterý
Antonio Salieri
18:30 - 21:30
15
středa
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
F
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
19
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
15:00 - 17:30
Činohra
N
22
středa
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
II.
23
čtvrtek
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
24
pátek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
25
sobota
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
27
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
MIMO
28
úterý
Erich Wolfgang Korngold
18:30 - 21:30
30
čtvrtek
18:30 - 21:00
Opera
VOP
01
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
02
čtvrtek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Opereta / Muzikál
MIMO
03
pátek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
D
04
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:10
Opereta / Muzikál
MIMO
08
středa
18:30 - 21:00
Balet
MIMO
09
čtvrtek
Léo Delibes
18:30 - 21:00
14
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
15
středa
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
MIMO
17
pátek
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
18
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
19
neděle
Cole Porter
16:00 - 18:30

DERNIÉRA

Opereta / Muzikál
MIMO
21
úterý
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
V.
22
středa
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
MIMO
23
čtvrtek
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
Balet
VII.
24
pátek
Alva Noto, Rjúiči Sakamoto, Jóhann Jóhannsson, Gioacchino Rossini
18:30 - 20:10
25
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Opereta / Muzikál
X.
29
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
30
čtvrtek
Éva Pataki
18:30 - 21:20
Opereta / Muzikál
ZADÁNO
01
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
02
čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
pátek
HRAJEME PRO ŠKOLY
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Opereta / Muzikál
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
05
neděle
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:20
Činohra
MIMO
07
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
08
středa
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
09
čtvrtek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
14
úterý
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
16
čtvrtek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
17
pátek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
sobota
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
21
úterý
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
MIMO
24
pátek
19:00 - 21:00
Hosté
MIMO
25
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:05
Opereta / Muzikál
MIMO
28
úterý
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00