arrow-left arrow-left
  • Květen 2024
  • Červen 2024
  • Červenec 2024
  • Srpen 2024
  • Září 2024
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
čtvrtek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
VII.
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
03
pátek
Tomáš Dianiška
10:00 - 11:30

Veřejná generální zkouška.

Činohra
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
04
sobota
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět.

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10

PREMIÉRA

Činohra
PP
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
05
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
16:00 - 19:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Mel Brooks, Thomas Meehan
16:00 - 19:00
Muzikál
06
pondělí
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Pouze 2 představení do derniéry.

Opera
Mel Brooks, Thomas Meehan
18:30 - 21:30
Muzikál
07
úterý
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět.

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
V.
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

OSTRAVSKÁ DERNIÉRA

Opera
09
čtvrtek
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
C
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
10
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
D
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
IV.
11
sobota
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Pouze 2 představení do derniéry.

Opera
12
neděle
Tomáš Svoboda
15:00 - 17:15
Činohra
Bedřich Smetana
15:00 - 18:00

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
N
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
16:00 - 18:45
Muzikál
14
úterý
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
ABEND MK+E
15
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

DERNIÉRA

Opera
II.

Pouze 4 představení do derniéry.

Balet
F
Florian Zeller
18:30 - 20:00
Činohra
ABEND KM
Bohuslav Martinů

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Bohuslav Martinů, Jaroslav Ježek, Ervín Schulhoff

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Zdeněk Liška, Jiří Konvalinka
18:30 - 20:30

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
16
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
17
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
18
sobota
Stefan Zweig, Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
Johann Sebastian Bach
19:00 - 19:50

PREMIÉRA

Balet
19
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00

NAPOSLEDY V SEZÓNĚ

Opera
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
21
úterý
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
V.
22
středa
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
ČP
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
23
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra

Pouze 3 představení do derniéry.

Balet
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30

DERNIÉRA

Opereta / Muzikál
Bohuslav Martinů

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Bohuslav Martinů, Jaroslav Ježek, Ervín Schulhoff

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Zdeněk Liška, Jiří Konvalinka
18:30 - 20:30

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
24
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
D

Pouze 2 představení do derniéry.

Balet
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
Bohuslav Martinů

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Bohuslav Martinů, Jaroslav Ježek, Ervín Schulhoff

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Zdeněk Liška, Jiří Konvalinka
18:30 - 20:30

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
25
sobota
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:30
Muzikál
20:00
Extra akce - ateliér
26
neděle
Christopher Hampton
16:00 - 18:20

Inscenace je součástí 16. ročníku Festivalu Dream factory Ostrava.

Hosté
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
15:00 - 18:00
Muzikál
Johann Sebastian Bach
16:00 - 16:50
Balet
28
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
Johann Sebastian Bach
19:00 - 19:50
Balet
29
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50

OSTRAVSKÁ DERNIÉRA

Opera
VOP
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
30
čtvrtek
Hosté
ZADÁNO
18:30 - 20:00

DERNIÉRA

Balet
VII.
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
31
pátek
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
PS2
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
02
neděle
Tomáš Dianiška
15:00 - 16:40
Činohra
N
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:15

DERNIÉRA

Muzikál
04
úterý
Eurípidés
19:00 - 20:40
Činohra
V.
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
E
05
středa
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
06
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
C
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
07
pátek
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
08
sobota
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
10
pondělí
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
11
úterý
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
12
středa
Johann Sebastian Bach
19:00 - 19:50
Balet
13
čtvrtek
Bedřich Smetana
21:00 - 23:20

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024.

Opera
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15

PREMIÉRA

Muzikál
PP
14
pátek
Bedřich Smetana
21:00 - 23:55

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024.

Opera
15
sobota
Bedřich Smetana
21:00 - 23:55

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024

DERNIÉRA

Opera
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15

DRUHÁ PREMIÉRA

Muzikál
MP
Johann Sebastian Bach
19:00 - 20:15
Balet
16
neděle
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15
Muzikál
18
úterý
Leoš Janáček
18:30 - 21:30
Opera
VOP
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15

PREMIÉRA

Činohra
20
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Soňa Jungová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
ZADÁNO
21
pátek
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
22
sobota
Claudio Monteverdi
18:00 - 20:00
Hosté
24
pondělí
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
25
úterý
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
26
středa
Pascal Dusapin
18:30 - 19:30
Extra akce
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
27
čtvrtek
František Chaloupka
18:30 - 19:30
Extra akce
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
29
sobota
Ian Davis
18:30 - 19:30
Extra akce
Haštal Hapka
21:00 - 22:00
Extra akce
30
neděle
Ann Cleare
18:30 - 19:30
Extra akce
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
pondělí
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
ZADÁNO
03
úterý
HRAJEME PRO ŠKOLY
Eurípidés
10:00 - 11:40
Činohra
HRAJEME PRO ŠKOLY
Tomáš Dianiška
10:00 - 11:40
Činohra
Johann Sebastian Bach
19:00 - 19:50
Balet
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
04
středa
Giacomo Puccini
18:30 - 21:10
Opera
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
05
čtvrtek
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
07
sobota
Extra akce
08
neděle
Extra akce
11
středa
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Opera
F
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
12
čtvrtek
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
13
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
14
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
15
neděle
Petr Iljič Čajkovskij
16:00 - 18:30
Balet
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
17
úterý
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Balet
E
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
18
středa
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Opera
II.
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05
Opereta / Muzikál
19
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
20
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Činohra
IV.
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Muzikál
D
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
21
sobota
Giacomo Puccini
18:30 - 21:10
Opera
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
22
neděle
Michael Frayn
16:00 - 19:00
Činohra
24
úterý
William Shakespeare
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Činohra
V.
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05
Opereta / Muzikál
25
středa
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:30
Muzikál
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15

PR

Činohra
26
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Opera
VII.
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
27
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
28
sobota
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
Johann Sebastian Bach
16:00 - 16:50
Balet
29
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
čtvrtek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
VII.
04
sobota
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět.

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
05
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
16:00 - 19:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
06
pondělí
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Pouze 2 představení do derniéry.

Opera
07
úterý
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět.

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Bedřich Smetana
18:30 - 21:20

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

OSTRAVSKÁ DERNIÉRA

Opera
09
čtvrtek
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Bedřich Smetana
18:30 - 21:00

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
10
pátek
Bedřich Smetana
18:30 - 21:10

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
D
11
sobota
13:19 - 17:30

Trasa Praha hl.n. - Ostrava Stodolní a zpět

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Pouze 2 představení do derniéry.

Opera
12
neděle
Tomáš Svoboda
15:00 - 17:15
Činohra
14
úterý
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
ABEND MK+E
15
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:30

DERNIÉRA

Opera
II.
16
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
17
pátek
RODINNÉ VSTUPNÉ
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50
Opera
18
sobota
Stefan Zweig, Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
19
neděle
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00

NAPOSLEDY V SEZÓNĚ

Opera
23
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
24
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
D
26
neděle
Christopher Hampton
16:00 - 18:20

Inscenace je součástí 16. ročníku Festivalu Dream factory Ostrava.

Hosté
28
úterý
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
29
středa
Bedřich Smetana
18:30 - 21:50

OSTRAVSKÁ DERNIÉRA

Opera
VOP
30
čtvrtek
Hosté
ZADÁNO
03
pátek
Tomáš Dianiška
10:00 - 11:30

Veřejná generální zkouška.

Činohra
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
04
sobota
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10

PREMIÉRA

Činohra
PP
05
neděle
Mel Brooks, Thomas Meehan
16:00 - 19:00
Muzikál
06
pondělí
Mel Brooks, Thomas Meehan
18:30 - 21:30
Muzikál
07
úterý
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
V.
09
čtvrtek
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:15
Muzikál
C
10
pátek
Michael Frayn
18:30 - 21:20
Činohra
IV.
12
neděle
Bedřich Smetana
15:00 - 18:00

SMETANOVSKÝ OPERNÍ CYKLUS OSTRAVA 2024

Opera
N
15
středa

Pouze 4 představení do derniéry.

Balet
F
Bohuslav Martinů

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Bohuslav Martinů, Jaroslav Ježek, Ervín Schulhoff

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Zdeněk Liška, Jiří Konvalinka
18:30 - 20:30

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
16
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
17
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
18
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
19
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
21
úterý
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
V.
22
středa
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
ČP
23
čtvrtek

Pouze 3 představení do derniéry.

Balet
Bohuslav Martinů

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Bohuslav Martinů, Jaroslav Ježek, Ervín Schulhoff

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Zdeněk Liška, Jiří Konvalinka
18:30 - 20:30

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
24
pátek

Pouze 2 představení do derniéry.

Balet
Bohuslav Martinů

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Bohuslav Martinů, Jaroslav Ježek, Ervín Schulhoff

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
Zdeněk Liška, Jiří Konvalinka
18:30 - 20:30

Součást představení RAPSODIE BOHEMIA

Balet
25
sobota
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:30
Muzikál
26
neděle
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
15:00 - 18:00
Muzikál
30
čtvrtek
18:30 - 20:00

DERNIÉRA

Balet
VII.
02
čtvrtek
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
04
sobota
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
07
úterý
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
09
čtvrtek
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
11
sobota
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
12
neděle
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
16:00 - 18:45
Muzikál
15
středa
Florian Zeller
18:30 - 20:00
Činohra
ABEND KM
18
sobota
Johann Sebastian Bach
19:00 - 19:50

PREMIÉRA

Balet
19
neděle
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
22
středa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Opereta / Muzikál
23
čtvrtek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30

DERNIÉRA

Opereta / Muzikál
24
pátek
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
25
sobota
20:00
Extra akce - ateliér
26
neděle
Johann Sebastian Bach
16:00 - 16:50
Balet
28
úterý
Johann Sebastian Bach
19:00 - 19:50
Balet
29
středa
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
30
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
31
pátek
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Hana Fialová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
04
úterý
Eurípidés
19:00 - 20:40
Činohra
V.
06
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PREMIÉRA

Opera
PP
08
sobota
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

DRUHÁ PREMIÉRA

Opera
MP
13
čtvrtek
Bedřich Smetana
21:00 - 23:20

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024.

Opera
14
pátek
Bedřich Smetana
21:00 - 23:55

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024.

Opera
15
sobota
Bedřich Smetana
21:00 - 23:55

Hrajeme na Festivalu Smetanova Litomyšl 2024

DERNIÉRA

Opera
18
úterý
Leoš Janáček
18:30 - 21:30
Opera
VOP
27
čtvrtek
František Chaloupka
18:30 - 19:30
Extra akce
30
neděle
Ann Cleare
18:30 - 19:30
Extra akce
01
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
PS2
02
neděle
Tomáš Dianiška
15:00 - 16:40
Činohra
N
04
úterý
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
E
05
středa
Stephen Sondheim, Hugh Wheeler
18:30 - 21:40
Muzikál
06
čtvrtek
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
C
07
pátek
William Shakespeare
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
13
čtvrtek
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15

PREMIÉRA

Muzikál
PP
15
sobota
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15

DRUHÁ PREMIÉRA

Muzikál
MP
16
neděle
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:15
Muzikál
26
středa
Pascal Dusapin
18:30 - 19:30
Extra akce
29
sobota
Ian Davis
18:30 - 19:30
Extra akce
Haštal Hapka
21:00 - 22:00
Extra akce
01
sobota
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
02
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Juraj Čiernik, Ivan Vanko, Brigita Cmuntová
16:00 - 17:15

DERNIÉRA

Muzikál
06
čtvrtek
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
07
pátek
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
10
pondělí
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
11
úterý
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
12
středa
Johann Sebastian Bach
19:00 - 19:50
Balet
15
sobota
Johann Sebastian Bach
19:00 - 20:15
Balet
18
úterý
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15

PREMIÉRA

Činohra
20
čtvrtek
Andrew Lloyd Webber, Don Black
19:00 - 20:05

Účinkují Soňa Jungová a Jakub Žídek.

Opereta / Muzikál
ZADÁNO
21
pátek
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
22
sobota
Claudio Monteverdi
18:00 - 20:00
Hosté
24
pondělí
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
25
úterý
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný
19:00 - 20:15
Muzikál
26
středa
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
27
čtvrtek
Jiří Suchý, Jiří Šlitr
19:00 - 21:45
Muzikál
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
03
úterý
HRAJEME PRO ŠKOLY
Eurípidés
10:00 - 11:40
Činohra
04
středa
Giacomo Puccini
18:30 - 21:10
Opera
07
sobota
Extra akce
08
neděle
Extra akce
11
středa
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Opera
F
14
sobota
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00
Balet
15
neděle
Petr Iljič Čajkovskij
16:00 - 18:30
Balet
17
úterý
Petr Iljič Čajkovskij
18:30 - 21:00

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Balet
E
18
středa
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Opera
II.
19
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
20
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Činohra
IV.
21
sobota
Giacomo Puccini
18:30 - 21:10
Opera
26
čtvrtek
Leoš Janáček
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Opera
VII.
27
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
28
sobota
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
03
úterý
HRAJEME PRO ŠKOLY
Tomáš Dianiška
10:00 - 11:40
Činohra
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
04
středa
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
07
sobota
08
neděle
11
středa
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
12
čtvrtek
John Kander, Fred Ebb, Bob Fosse
18:30 - 21:30
Muzikál
13
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
14
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
15
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
17
úterý
Lionel Bart
18:30 - 21:30
Muzikál
20
pátek
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Muzikál
D
21
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
22
neděle
Michael Frayn
16:00 - 19:00
Činohra
24
úterý
William Shakespeare
18:30 - 21:30

PRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN 1. ČERVENCE OD 9.00 HODIN.

Činohra
V.
25
středa
Cyndi Lauper, Harvey Fierstein
18:30 - 21:30
Muzikál
26
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
27
pátek
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
28
sobota
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
29
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Lionel Bart
16:00 - 19:00
Muzikál
02
pondělí
Zdeněk Král, Marek David, Tomáš Novotný