arrow-left arrow-left
  • Duben 2019
  • Květen 2019
  • Červen 2019
  • Červenec 2019
  • Srpen 2019
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
úterý
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
04
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
05
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
06
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
09
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
10
středa
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
F
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
II.
11
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
12
pátek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
D
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
14
neděle
Terry Pratchett, Stephen Briggs
15:00 - 18:00
Činohra
N
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
17
středa
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
18
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
23
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
24
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
F
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
25
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
26
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
29
pondělí
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
30
úterý
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
V.
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
čtvrtek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
03
pátek
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
04
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
PS
05
neděle
Robin Hawdon
15:00 - 17:00
Činohra
N
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
06
pondělí
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
07
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 20:00
Činohra
V.
16
čtvrtek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
17
pátek
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
IV.
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
20
pondělí
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
21
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
22
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
23
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
24
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
D
30
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00

PREMÉRA

Činohra
PP
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
sobota
John Hodge
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
04
úterý
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
05
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
06
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
C
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
08
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
09
neděle
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
15:00 - 17:30
Činohra
N
10
pondělí
Christopher Hampton
19:00 - 21:10

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
11
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
12
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
13
čtvrtek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
14
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
16
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
17
pondělí
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
18
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
05
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
06
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
10
středa
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
F
14
neděle
Terry Pratchett, Stephen Briggs
15:00 - 18:00
Činohra
N
17
středa
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
24
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
F
30
úterý
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
V.
10
středa
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
II.
11
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
12
pátek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
D
23
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
25
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
26
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
29
pondělí
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
02
úterý
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
04
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
09
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
12
pátek
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
14
neděle
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
18
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
24
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
25
čtvrtek
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
29
pondělí
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
30
úterý
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
čtvrtek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
04
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
PS
16
čtvrtek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
17
pátek
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
IV.
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
20
pondělí
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
22
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
24
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
D
03
pátek
HAMLETOVSKÁ SLEVA
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
05
neděle
Robin Hawdon
15:00 - 17:00
Činohra
N
06
pondělí
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
07
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 20:00
Činohra
V.
21
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
30
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00

PREMÉRA

Činohra
PP
05
neděle
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
17
pátek
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
23
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
09
neděle
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
15:00 - 17:30
Činohra
N
12
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
14
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
01
sobota
John Hodge
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
05
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
06
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
C
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
13
čtvrtek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
17
pondělí
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
04
úterý
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
08
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
10
pondělí
Christopher Hampton
19:00 - 21:10

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
11
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
12
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
16
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
18
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »