arrow-left arrow-left
  • Únor 2019
  • Březen 2019
  • Duben 2019
  • Květen 2019
  • Červen 2019
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
03
neděle
Robin Hawdon
15:00 - 17:00

PRVNÍ UVEDENÍ

Činohra
06
středa
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
07
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
09
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 20:30

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
12
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
13
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
14
čtvrtek
Peter Quilter
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
15
pátek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
16
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
19
úterý
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
20
středa
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
II.
21
čtvrtek
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
22
pátek
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
23
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
X.
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
25
pondělí
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
26
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
27
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
28
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
pátek
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:00
Činohra
02
sobota
Peter Quilter
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
03
neděle
George Tabori
14:00 - 16:40
Činohra
George Tabori
19:00 - 21:40

DERNIÉRA

Činohra
06
středa
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
07
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
08
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
D
09
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
10
neděle
Peter Quilter
16:00 - 18:30
Činohra
MIMO
16
sobota
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
18
pondělí
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
19
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
E
20
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
II.
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
21
čtvrtek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
22
pátek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
23
sobota
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
X.
24
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
26
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
27
středa
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
28
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
29
pátek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
30
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
31
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
úterý
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
03
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
04
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
05
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
06
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
09
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
10
středa
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
F
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
II.
11
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
12
pátek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
14
neděle
Terry Pratchett, Stephen Briggs
15:00 - 18:00
Činohra
N
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
17
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
18
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
23
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
24
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
F
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
25
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
26
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
29
pondělí
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
30
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
V.
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
čtvrtek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
03
pátek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
04
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
PS
05
neděle
Robin Hawdon
15:00 - 17:00
Činohra
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
06
pondělí
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
07
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 20:00
Činohra
16
čtvrtek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
17
pátek
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
IV.
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
20
pondělí
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
21
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
22
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
23
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
24
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
D
30
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00

PREMÉRA

Činohra
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
sobota
John Hodge
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
04
úterý
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
05
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
06
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
08
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
09
neděle
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
15:00 - 17:30
Činohra
N
11
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
12
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
13
čtvrtek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
14
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
16
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
17
pondělí
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
18
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
19
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
14
čtvrtek
Peter Quilter
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
16
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
20
středa
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
II.
23
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
X.
03
neděle
Robin Hawdon
15:00 - 17:00

PRVNÍ UVEDENÍ

Činohra
07
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
09
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 20:30

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
12
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
13
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
15
pátek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
19
úterý
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
25
pondělí
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
26
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
27
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
28
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
06
středa
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
09
sobota
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
21
čtvrtek
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
22
pátek
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
23
sobota
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
28
čtvrtek
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
sobota
Peter Quilter
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
08
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
D
10
neděle
Peter Quilter
16:00 - 18:30
Činohra
MIMO
19
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
E
20
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
II.
23
sobota
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
X.
03
neděle
George Tabori
14:00 - 16:40
Činohra
George Tabori
19:00 - 21:40

DERNIÉRA

Činohra
06
středa
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
07
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
21
čtvrtek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
24
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:30
Činohra
29
pátek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
30
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
01
pátek
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:00
Činohra
06
středa
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
09
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
16
sobota
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
18
pondělí
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
20
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
22
pátek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
26
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
27
středa
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
28
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
30
sobota
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
31
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
05
pátek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
06
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
10
středa
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00
Činohra
F
14
neděle
Terry Pratchett, Stephen Briggs
15:00 - 18:00
Činohra
N
17
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
24
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
F
30
úterý
Tadeusz Słobodzianek
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
V.
10
středa
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00
Činohra
II.
11
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
12
pátek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
23
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
25
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
26
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
29
pondělí
Robin Hawdon
18:30 - 20:30
Činohra
02
úterý
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
03
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
04
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
09
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
12
pátek
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
14
neděle
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
18
čtvrtek
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
24
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
25
čtvrtek
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
29
pondělí
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
30
úterý
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
čtvrtek
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
04
sobota
Eugène Labiche
18:30 - 21:00
Činohra
PS
16
čtvrtek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
17
pátek
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
IV.
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
20
pondělí
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
22
středa
Eugène Labiche
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
MIMO
24
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
D
03
pátek
Alois Mrštík, Vilém Mrštík
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
05
neděle
Robin Hawdon
15:00 - 17:00
Činohra
06
pondělí
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
07
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 20:00
Činohra
21
úterý
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
30
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00

PREMÉRA

Činohra
05
neděle
Eugène Ionesco
19:00 - 20:30
Činohra
17
pátek
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
23
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
09
neděle
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
15:00 - 17:30
Činohra
N
12
středa
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30
Činohra
MIMO
14
pátek
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
01
sobota
John Hodge
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
05
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
06
čtvrtek
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
13
čtvrtek
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
17
pondělí
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
04
úterý
Anna Saavedra
19:00 - 21:00
Činohra
08
sobota
Simon Stephens, Mark Haddon
19:00 - 21:20
Činohra
11
úterý
Brad Fraser
19:00 - 21:20
Činohra
12
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
16
neděle
Brad Fraser
19:00 - 21:20

DERNIÉRA

Činohra
18
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:00
Činohra
19
středa
Anna Saavedra
19:00 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra