arrow-left arrow-left
  • Leden 2020
  • Únor 2020
  • Březen 2020
  • Duben 2020
  • Květen 2020
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
04
sobota
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
X.
05
neděle
Michael Cooney
16:00 - 18:40
Činohra
MIMO
08
středa
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
09
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
16
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
PP
18
sobota
Robert Thomas
18:30 - 20:30

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
19
neděle
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
21
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
22
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
F
23
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
24
pátek
John Hodge
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
IV.
25
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30

DERNIÉRA

Činohra
PS
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
26
neděle
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
28
úterý
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
V.
29
středa
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
II.
30
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
31
pátek
Václav Havel
18:30 - 21:30
Činohra
D
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
03
pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
04
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
06
čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
09
neděle
Michael Cooney
16:00 - 18:40
Činohra
MIMO
11
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
15
sobota
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
X.
16
neděle
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ABEND KLAS+E
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
19
středa
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
20
čtvrtek
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
21
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
D
22
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
26
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
II.
27
čtvrtek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
28
pátek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
neděle
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
úterý
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
04
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
05
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
06
pátek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
ZADÁNO
07
sobota
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
12
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
14
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
16
pondělí
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
17
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
E
18
středa
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
F
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
19
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
C
20
pátek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
D
22
neděle
Václav Havel
15:00 - 17:30
Činohra
N
26
čtvrtek
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
MIMO
27
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
IV.
28
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
X.
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MIMO
30
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
31
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
V.
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
02
čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
pátek
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
04
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS
05
neděle
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:20
Činohra
MIMO
07
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
08
středa
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
09
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
14
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
15
středa
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
F
17
pátek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
19
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
15:00 - 17:30
Činohra
N
22
středa
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
II.
24
pátek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
27
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
MIMO
28
úterý
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
29
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
03
neděle
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
04
pondělí
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
05
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
06
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
07
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
10
neděle
Robert Thomas
15:00 - 17:00
Činohra
N
12
úterý
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
E
13
středa
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
14
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
C
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
15
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
16
sobota
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
X.
17
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:00
Činohra
MIMO
20
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
21
čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
28
čtvrtek
Činohra
PP
30
sobota
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
16
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
PP
18
sobota
Robert Thomas
18:30 - 20:30

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
22
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
F
25
sobota
Terry Pratchett, Stephen Briggs
18:30 - 21:30

DERNIÉRA

Činohra
PS
28
úterý
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
V.
29
středa
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
II.
31
pátek
Václav Havel
18:30 - 21:30
Činohra
D
04
sobota
John Hodge
18:30 - 21:00
Činohra
X.
05
neděle
Michael Cooney
16:00 - 18:40
Činohra
MIMO
09
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
21
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
23
čtvrtek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
24
pátek
John Hodge
18:30 - 21:00

DERNIÉRA

Činohra
IV.
08
středa
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
19
neděle
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
25
sobota
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
26
neděle
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
30
čtvrtek
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
31
pátek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
15
sobota
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
X.
18
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ABEND KLAS+E
21
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
D
26
středa
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
II.
27
čtvrtek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
07
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
09
neděle
Michael Cooney
16:00 - 18:40
Činohra
MIMO
11
úterý
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
19
středa
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
22
sobota
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
03
pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
04
úterý
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
06
čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
16
neděle
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
20
čtvrtek
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
28
pátek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
12
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
14
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MP
16
pondělí
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
17
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
E
18
středa
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
F
19
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
C
20
pátek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
D
22
neděle
Václav Havel
15:00 - 17:30
Činohra
N
27
pátek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
IV.
28
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
X.
30
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
ČP
31
úterý
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
V.
04
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
05
čtvrtek
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
01
neděle
Ivan Vyrypajev
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
úterý
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
06
pátek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
ZADÁNO
07
sobota
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
18
středa
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
26
čtvrtek
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
MIMO
28
sobota
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00

PRVNÍ REPRÍZA

Činohra
MIMO
31
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
04
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS
09
čtvrtek
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
VII.
15
středa
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
F
18
sobota
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij
18:30 - 21:00
Činohra
PS2
19
neděle
Nikolaj Vasiljevič Gogol
15:00 - 17:30
Činohra
N
22
středa
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
II.
24
pátek
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
IV.
27
pondělí
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
MIMO
01
středa
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
14
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
29
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
02
čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
03
pátek
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
05
neděle
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:20
Činohra
MIMO
07
úterý
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
08
středa
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
17
pátek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO
18
sobota
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
28
úterý
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
04
pondělí
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
ČP
07
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
VII.
10
neděle
Robert Thomas
15:00 - 17:00
Činohra
N
12
úterý
Robert Thomas
18:30 - 20:30
Činohra
E
14
čtvrtek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:00
Činohra
C
16
sobota
Václav Havel
18:30 - 21:00
Činohra
X.
28
čtvrtek
Činohra
PP
30
sobota
03
neděle
Robin Hawdon
18:30 - 21:00
Činohra
MIMO
05
úterý
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
15
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
MIMO
17
neděle
Terrence McNally, David Yazbek
16:00 - 19:00
Činohra
MIMO
20
středa
Michael Cooney
18:30 - 21:10
Činohra
MIMO
04
pondělí
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
06
středa
Eric Bogosian
19:00 - 21:10
Činohra
MIMO
07
čtvrtek
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
13
středa
Neil Simon
19:00 - 21:20
Činohra
MIMO
14
čtvrtek
Alois Jirásek, Janusz Klimsza, Adam Gold
19:00 - 21:00
Činohra
MIMO
21
čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Činohra
MIMO