arrow-left arrow-left
  • Červenec 2024
  • Srpen 2024
  • Září 2024
  • Říjen 2024
  • Listopad 2024
arrow-right arrow-right
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
03
úterý
HRAJEME PRO ŠKOLY
Eurípidés
10:00 - 11:40
Činohra
HRAJEME PRO ŠKOLY
Tomáš Dianiška
10:00 - 11:40
Činohra
04
středa
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
05
čtvrtek
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
13
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
14
sobota
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
15
neděle
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
19
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
20
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
IV.
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
21
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
22
neděle
Michael Frayn
16:00 - 19:00
Činohra
24
úterý
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
V.
25
středa
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15

PR

Činohra
26
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
27
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
28
sobota
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
29
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
F
03
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
C
04
pátek
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
05
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Činohra
06
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
08
úterý
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
V.
09
středa
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
II.
10
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
12
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
13
neděle
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
15
úterý
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
E
16
středa
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
17
čtvrtek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
18
pátek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
D
19
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
20
neděle
William Shakespeare
16:00 - 19:00
Činohra
26
sobota
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
30
středa
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 20:30
Činohra
Divadlo Antonína Dvořáka
Divadlo Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
pátek
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 21:00
Činohra
02
sobota
Georges Feydeau
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
05
úterý
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
06
středa
Georges Feydeau
18:30 - 21:00
Činohra
II.
07
čtvrtek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
08
pátek
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
ZADÁNO
09
sobota
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
10
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
13
středa
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
14
čtvrtek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
C
15
pátek
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
IV.
16
sobota
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 21:00
Činohra
17
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
19
úterý
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
20
středa
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
21
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
VII.
22
pátek
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 21:00
Činohra
23
sobota
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
PS
24
neděle
Michael Frayn
16:00 - 19:00
Činohra
26
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Činohra
27
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
28
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
Florian Zeller
10:00 - 12:00
Činohra
ZADÁNO
29
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
Florian Zeller
10:00 - 12:00
Činohra
ZADÁNO
30
sobota
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
03
úterý
HRAJEME PRO ŠKOLY
Eurípidés
10:00 - 11:40
Činohra
19
čtvrtek
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
20
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
IV.
27
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
28
sobota
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
03
úterý
HRAJEME PRO ŠKOLY
Tomáš Dianiška
10:00 - 11:40
Činohra
13
pátek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Činohra
21
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
22
neděle
Michael Frayn
16:00 - 19:00
Činohra
24
úterý
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
V.
26
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
27
pátek
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
04
středa
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
05
čtvrtek
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
14
sobota
Florian Zeller
19:00 - 20:30
Činohra
15
neděle
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
20
pátek
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
25
středa
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15

PR

Činohra
29
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
F
03
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
C
05
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Činohra
13
neděle
Tomáš Svoboda
16:00 - 18:15
Činohra
17
čtvrtek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
18
pátek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
D
19
sobota
Tomáš Svoboda
18:30 - 20:45
Činohra
08
úterý
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
V.
09
středa
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
II.
10
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
12
sobota
Michael Frayn
18:30 - 21:30
Činohra
15
úterý
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
E
20
neděle
William Shakespeare
16:00 - 19:00
Činohra
04
pátek
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
06
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
16
středa
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
26
sobota
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 20:30

PREMIÉRA

Činohra
30
středa
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 20:30
Činohra
logoDivadlo Antonína Dvořáka logoDivadlo Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Divadlo Antonína Dvořáka » Divadlo Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
sobota
Georges Feydeau
18:30 - 21:00

PREMIÉRA

Činohra
PP
06
středa
Georges Feydeau
18:30 - 21:00
Činohra
II.
14
čtvrtek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
C
21
čtvrtek
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
VII.
26
úterý
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Činohra
27
středa
Neil Simon
18:30 - 21:15
Činohra
29
pátek
Eurípidés
18:30 - 20:10
Činohra
07
čtvrtek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
13
středa
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:40
Činohra
15
pátek
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
IV.
23
sobota
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
PS
24
neděle
Michael Frayn
16:00 - 19:00
Činohra
28
čtvrtek
William Shakespeare
18:30 - 21:30
Činohra
30
sobota
Tomáš Dianiška
18:30 - 20:10
Činohra
01
pátek
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 21:00
Činohra
05
úterý
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
08
pátek
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
ZADÁNO
09
sobota
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
10
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
16
sobota
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 21:00
Činohra
17
neděle
RODINNÉ VSTUPNÉ
Alena Kastnerová
16:00 - 17:40
Činohra
19
úterý
Kamila Hladká, Václav Klemens
19:00 - 20:15
Činohra
20
středa
Florian Zeller
19:00 - 21:00
Činohra
22
pátek
Roland Schimmelpfennig
19:00 - 21:00
Činohra
28
čtvrtek
Florian Zeller
10:00 - 12:00
Činohra
ZADÁNO
29
pátek
Florian Zeller
10:00 - 12:00
Činohra
ZADÁNO