Magisterský titul získala na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, kde studovala muzikálové herectví. Má bohaté zkušenosti z divadelních scén nejen v České republice, ale i v zahraničí. Působila již v různých divadlech po Česku i Slovensku. V Pardubicích si zahrála v představení Pekařova žena ve Východočeském divadle, v Městském divadle Brno účinkovala v muzikálech Addamsova rodina, Matilda, Sněhurka a já, Devět křížů a hlavní role ztvárnila v inscenacích Šakalí léta a Bastard. V Divadle Andreja Bagara si zahrála v představení Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť snů.
Mimo divadlo také působí jako hlavní zpěvačka na výletních lodích Viking Polaris a Viking Octantis v USA a Kanadě. Zkušenosti má také s koncertní a komerční hudební produkcí. Spolupracovala s big bandy jako New Time Orchestra nebo Vojenský umělecký soubor Armády ČR.
V roce 2025 také zpívala roli Elsy v show na ledě Frozen. Podílela se i na hudebních projektech jako Rock Mass v Brně nebo Brno Music Marathon.
Kromě zpěvu ovládá hru na klavír a kytaru, také umí tančit mnoho stylů – jazz, step, současný tanec i pole dance.