KISS ME, KATE (Pocałuj mnie Kasiu)

KISS ME, KATE (Pocałuj mnie Kasiu)

Cole Porter

2017-01-24 w 18:30

Następne terminy
2017-02-08 w 18:30
2017-02-14 w 18:30
2017-02-24 w 18:30

FANTOM LONDÝNA (Upiór z Londynu)

FANTOM LONDÝNA (Upiór z Londynu)

Radim Smetana , Michael Prostějovský , Pavel Bár , Lumír Olšovský

2017-01-27 w 18:30

EDITH I MARLENE

EDITH I MARLENE

Éva Pataki

2017-01-29 w 10:30

Następne terminy
2017-02-23 w 18:30
2017-02-28 w 18:30
2017-03-19 w 18:30

JÓZEF I CUDOWNY PŁASZCZ SNÓW W TECHNIKOLORZE

JÓZEF I CUDOWNY PŁASZCZ SNÓW W TECHNIKOLORZE

Tim Rice , Andrew Lloyd Webber

2017-01-31 w 10:30

Następne terminy
2017-03-21 w 10:30
2017-04-28 w 10:30
2017-05-10 w 10:30

 

DYREKCJA OPERETKI/MUSICALU

     
Dramaturg – Szef operetki/musicalu Dyrektor muzyczny operetki/musicalu Dyrygent operetki/musicalu Asystent reżysera operetki/musicalu
Patrick Fridrichovský Dyrygent operetki/musicalu Chórmistrz operetki/musicalu Josef Novák–Wajda
patrick.fridrichovsky@ndm.cz Jakub Žídek Marek Prášil  
       
       
Sekretariat operetki/musicalu

Producent artystyczny

Taneczny pedagog, baletmistrz, repetytor Korepetytor, asystent dyrygenta i prowadzącego operetkę
Barbora Chramostová David Velčovský Jana Tomsová Bohumil Vaňkát
+420 596 276 173 +420 596 276 163    
+420 733 531 400 +420 734 304 347    
barbora.chramostova@ndm.cz  david.velcovsky@ndm.cz    
       
       

ZESPÓŁ OPERETKI/MUSICALU

 
Soliści

     
Hana Fialová Jan Drahovzal Roman Harok Janka Hoštáková-Drahovzalová
       
Martina Šnytová Jana Kurečková Petra Langerová Pavel Liška
       
Josef Novák–Wajda Libor Olma Peter Svetlík Marcel Školout
       
     
Eva Zbrožková      
     

 

       
Członkowie chóru
     
Jarmila Hašková Josef Lekeš Dagmar Mimrová Ilona Piskořová
       
 
Lenka Vaňkátová Eva Villámová    
       

Soliści instrumentaliści chóru

Jan Fintes, Jan Wysoglad, Vlastimil Ondruška, Jana Vážanská, Ondřej Kyjonka, Soňa Nováková, Tomáš Buček, Martin Tisančin,
Martin Hrček, Marjolein de Roos, Věra Juránková, Lenka Mazáčová, Arnošt Svoboda, David Ondečko,
Daniel Nosek, Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková, Martina Smrčková, Daniela Grygarová, Zuzana Schenková, Alena Kostková

Pierwsze skrzypce
Martina Smrčková – prowadząca smyczkowej sekcji solistów, koncertmistrz, Daniela Formanová, Andrea Chumová

Drugie skrzypce
Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková

Viola
Alena Kostková

Wiolonczela 
Daniel Nosek

Kontrabas i gitara basowa
Ladislav Šmída

Instrumenty klawiszowe
Vlastimil Ondruška

Puzony
Martin Tisančin – prowadzący sekcji solistów instrumentalistów, Ondřej Kyjonka

Rogi leśne
Petra Fichtnerová, Jana Vážanská

Trąbki
Soňa Nováková, Tomáš Buček

Fagot
David Ondečko – zastępca prowadzącego sekcji solistów instrumentalistów

Klarnety, saksofony
Arnošt Svoboda – inspektor solistów instrumentalistów, Marjolein de Roos

Obój, róg angielski
Lenka Mazáčová, Alžběta Habrová, Jana Matějková

Fletnia, piccola
Věra Juránková

Instrumenty perkusyjne
Jan Wysoglad, Martin Hrček

Korepetytor
Jakub Žídek, Karol Kevický

Inspicjent
Slavomír Chmiel

Sufler
Andrea Krzystková

 

Próbki audio-wideo