PLES V OPEŘE (Bal w operze)

PLES V OPEŘE (Bal w operze)

Richard Heuberger , Victor Léon , Heinrich von Waldberg

2018-05-27 w 18:30

Następne terminy
2018-06-03 w 18:30
2018-06-10 w 18:30

2018-06-13 w 18:30

Następne terminy
2018-06-19 w 18:30

L2!

L2!

Jaroslav Dušek , Ondřej Smeykal , Mario Buzzi

2018-06-30 w 16:00

Następne terminy
2018-11-04 w 19:00

 
CATS (KOTY)

CATS (KOTY)

Andrew Lloyd Webber

2018-09-20 w 18:30

Następne terminy
2018-09-22 w 18:30
2018-09-29 w 18:30
2018-09-30 w 18:30

 

DYREKCJA OPERETKI/MUSICALU

Szef operetki/musicalu
Dyrektor muzyczny operetki/musicalu
Dyrygent operetki/musicalu
Dyrygent operetki/musicalu
Chórmistrz operetki/musicalu
Asystent reżysera operetki/musicalu
 
       
Sekretariat operetki/musicalu
Barbora Chramostová
+420 596 276 173
+420 733 531 400
Producent artystyczny
Pavla Telčerová
+420 596 276 163
+420 734 304 347
Taneczny pedagog, baletmistrz, repetytor
 
 
Korepetytor, asystent dyrygenta i prowadzącego operetkę
 
 

 

ZESPÓŁ OPERETKI/MUSICALU

Soliści
     
       
       

 

Członkowie chóru

       
       
     

Soliści instrumentaliści chóru

Jan Fintes, Jan Wysoglad, Vlastimil Ondruška, Jana Vážanská, Ondřej Kyjonka, Soňa Nováková, Tomáš Buček, Martin Tisančin,
Martin Hrček, Marjolein de Roos, Věra Juránková, Lenka Mazáčová, Arnošt Svoboda, David Ondečko,
Daniel Nosek, Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková, Martina Smrčková, Daniela Grygarová, Zuzana Schenková, Alena Kostková

Pierwsze skrzypce
Martina Smrčková – prowadząca smyczkowej sekcji solistów, koncertmistrz, Daniela Grygarová, Andrea Chumová, Zuzana Schenková

Drugie skrzypce
Jana Šnerchová, Magdalena Sadílková

Viola
Alena Kostková

Wiolonczela 
Daniel Nosek

Instrumenty klawiszowe
Vlastimil Ondruška

Puzony
Martin Tisančin – prowadzący sekcji solistów instrumentalistów, Ondřej Kyjonka

Rogi leśne
Petra Fichtnerová, Jan, Fintes, Jana Vážanská

Trąbki
Soňa Nováková, Tomáš Buček

Fagot
David Ondečko – zastępca prowadzącego sekcji solistów instrumentalistów

Klarnety, saksofony
Arnošt Svoboda – inspektor solistów instrumentalistów, Marjolein de Roos

Obój, róg angielski
Lenka Mazáčová

Fletnia, piccola
Věra Juránková

Instrumenty perkusyjne
Jan Wysoglad, Martin Hrček

Korepetytor
Jakub Žídek

Inspicjent
Slavomír Chmiel

Sufler
Andrea Krzystková

W GÓRĘ

Próbki audio-wideo