arrow-left arrow-left
  • Styczeń 2023
  • Luty 2023
  • Marzec 2023
  • Kwiecień 2023
  • Maj 2023
arrow-right arrow-right
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
07
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
15
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
18
środa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:35
Operetka / Musical
19
czwartek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
14
wtorek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
19
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
24
piątek
GRAMY DLA SZKÓŁ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical
28
wtorek
GRAMY DLA SZKÓŁ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
czwartek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
03
piątek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
04
sobota
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
15
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
16
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
26
niedziela
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 19:05
Operetka / Musical
29
środa
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
06
czwartek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
07
piątek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Operetka / Musical
12
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
13
czwartek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
20
czwartek
GRAMY DLA SZKÓŁ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical
22
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
23
niedziela
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:30
Operetka / Musical
25
wtorek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
02
wtorek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
03
środa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
05
piątek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
10
środa
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
14
niedziela
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical
16
wtorek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
17
środa
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
07
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
15
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
18
środa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:35
Operetka / Musical
19
czwartek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
19
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
14
wtorek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
24
piątek
GRAMY DLA SZKÓŁ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical
28
wtorek
GRAMY DLA SZKÓŁ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
czwartek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
03
piątek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
26
niedziela
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 19:05
Operetka / Musical
29
środa
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
04
sobota
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
15
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
16
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
06
czwartek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
07
piątek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Operetka / Musical
22
sobota
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
23
niedziela
Andrew Lloyd Webber
16:00 - 18:30
Operetka / Musical
25
wtorek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
12
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
13
czwartek
Jason Robert Brown
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
20
czwartek
GRAMY DLA SZKÓŁ
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
02
wtorek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
03
środa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
05
piątek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
10
środa
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
16
wtorek
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
17
środa
Andrew Lloyd Webber
18:30 - 21:00
Operetka / Musical
14
niedziela
Juraj Čiernik, Jan Vlas, Brigita Cmuntová
10:00 - 11:05
Operetka / Musical