arrow-left arrow-left
  • Grudzień 2023
  • Styczeń 2024
  • Luty 2024
  • Marzec 2024
  • Kwiecień 2024
arrow-right arrow-right
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
05
wtorek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
09
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Dramat
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
10
niedziela
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Operetka / Musical
15
piątek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
17
niedziela
Michael Kunze, Sylvester Levay
15:00 - 18:00
Operetka / Musical
20
środa
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:50
Dramat
21
czwartek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
28
czwartek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Dramat
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
29
piątek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Dramat
30
sobota
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 19:00
Operetka / Musical
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
05
piątek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Dramat
09
wtorek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
11
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
14
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
16
wtorek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
17
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
19
piątek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
27
sobota
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
28
niedziela
Léo Delibes
16:00 - 18:30
Balet
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
01
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Operetka / Musical
03
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
04
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
09
piątek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:30
Dramat
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
10
sobota
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
11
niedziela
Nikolaj Vasiljevič Gogol
16:00 - 18:50
Dramat
Léo Delibes
16:00 - 18:30
Balet
13
wtorek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
14
środa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
17
sobota
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
18
niedziela
Stephen Dolginoff
16:00 - 17:30
Operetka / Musical
23
piątek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
24
sobota
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Dramat
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
08
piątek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
12
wtorek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
13
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
19
wtorek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
23
sobota
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
24
niedziela
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
28
czwartek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
29
piątek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Operetka / Musical
Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona
Divadlo „12“
04
czwartek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
06
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Dramat
11
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
14
niedziela
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 19:00
Operetka / Musical
19
piątek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
23
wtorek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
24
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
09
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Dramat
28
czwartek
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Dramat
09
sobota
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
10
niedziela
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Operetka / Musical
17
niedziela
Michael Kunze, Sylvester Levay
15:00 - 18:00
Operetka / Musical
20
środa
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:50
Dramat
21
czwartek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
28
czwartek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
29
piątek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Dramat
30
sobota
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 19:00
Operetka / Musical
05
wtorek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
15
piątek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
05
piątek
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Dramat
14
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
16
wtorek
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
27
sobota
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
28
niedziela
Léo Delibes
16:00 - 18:30
Balet
09
wtorek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
11
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
17
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
19
piątek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
11
niedziela
Nikolaj Vasiljevič Gogol
16:00 - 18:50
Dramat
03
sobota
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
18:30 - 21:15
Operetka / Musical
04
niedziela
Leonard Bernstein, Stephen Sondheim, Arthur Laurents, Jerome Robbins
16:00 - 18:45
Operetka / Musical
09
piątek
Andrzej Saramonowicz
18:30 - 20:30
Dramat
10
sobota
Léo Delibes
18:30 - 21:00
Balet
11
niedziela
Léo Delibes
16:00 - 18:30
Balet
13
wtorek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
14
środa
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
17
sobota
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
24
sobota
Terrence McNally, David Yazbek
18:30 - 22:00
Dramat
01
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 21:00
Operetka / Musical
09
piątek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
10
sobota
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
18
niedziela
Stephen Dolginoff
16:00 - 17:30
Operetka / Musical
23
piątek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
24
sobota
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
23
sobota
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
24
niedziela
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
12
wtorek
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
23
sobota
Michael Kunze, Sylvester Levay
18:30 - 21:30
Operetka / Musical
28
czwartek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
29
piątek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
16:00 - 18:15
Operetka / Musical
08
piątek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
13
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
19
wtorek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 20:30
Dramat
logoTeatr Antonína Dvořáka logoTeatr Jiřího Myrona logoDivadlo „12“
Teatr Antonína Dvořáka » Teatr Jiřího Myrona » Divadlo „12“ »
06
sobota
Nikolaj Vasiljevič Gogol
18:30 - 21:20
Dramat
14
niedziela
Gioacchino Rossini
16:00 - 19:00
Opera
19
piątek
Gioacchino Rossini
18:30 - 21:30
Opera
04
czwartek
Andrew Lloyd Webber, Tim Rice
18:30 - 20:45
Operetka / Musical
14
niedziela
Michael Kunze, Sylvester Levay
16:00 - 19:00
Operetka / Musical
11
czwartek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
23
wtorek
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical
24
środa
Stephen Dolginoff
19:00 - 20:30
Operetka / Musical