IFIGENIA W AULIDZIE

IFIGENIA W AULIDZIE

Christoph Willibald Gluck

2017-12-16 w 18:30

Następne terminy
2017-12-18 w 18:30
2018-01-14 w 15:00
2018-01-26 w 18:30

GODZINA PRZED WESELEM

GODZINA PRZED WESELEM

Pere Riera

2017-12-15 w 18:30

KOPCIUSZEK

KOPCIUSZEK

Sergej Prokofjev

2017-12-19 w 18:30

Następne terminy
2017-12-26 w 16:00
2017-12-27 w 18:30

REBECCA (Rebeka)

REBECCA (Rebeka)

Michael Kunze , Sylvester Levay

2017-12-15 w 18:30

Następne terminy
2017-12-27 w 18:30
2018-01-15 w 18:30
2018-01-19 w 18:30

Program

Teatr Antonína Dvořáka
Teatr Jiřího Myrona

Dramat

Pere Riera

GODZINA PRZED WESELEM

18:30 - 20:10

Operetka / Musical

Michael Kunze, Sylvester Levay

REBECCA (Rebeka)

18:30 - 21:50

pt.

15

Opera

Christoph Willibald Gluck

IFIGENIA W AULIDZIE

18:30 - 21:30

Dramat

William Shakespeare

WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU

18:30 - 21:00

sob.

16

Dramat

Viliam Klimáček

SISSI (Ucieczki Elżbiety Bawarskiej)

15:00 - 17:30

niedz.

17

Opera

Christoph Willibald Gluck

IFIGENIA W AULIDZIE

18:30 - 21:30

Dramat

Christian Lollike

ZWYCZAJNE ŻYCIE, czyli Ciało jako pole bitwy

19:00 - 21:00

pon.

18

Balet

Sergej Prokofjev

KOPCIUSZEK

18:30 - 20:50

Dramat

Terrence McNally, David Yazbek

DO NAGA! (GOŁE DUPY)

18:30 - 22:00

wt.

19

Operetka / Musical

Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban

ROMEO I JULIA

18:30 - 21:15

śr.

20

Opera

GALA BOŻONARODZENIOWA

18:30 - 20:30

Operetka / Musical

Boris Urbánek, Jaromír Nohavica, Jiří Josek, Šimon Caban

ROMEO I JULIA

18:30 - 21:15

czw.

21

Opera

GALA BOŻONARODZENIOWA

18:30 - 20:30

Operetka / Musical

Éva Pataki

EDITH I MARLENE

18:30 - 21:20

pt.

22

Dramat

Peter Quilter

OLŚNIEWAJĄCA!

16:00 - 18:30

Operetka / Musical

Cole Porter

KISS ME, KATE (Pocałuj mnie Kasiu)

16:00 - 19:00

pon.

25

Balet

Sergej Prokofjev

KOPCIUSZEK

16:00 - 18:20

Dramat

Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall

ZAKOCHANY SZEKSPIR

16:00 - 18:50

wt.

26

Balet

Sergej Prokofjev

KOPCIUSZEK

18:30 - 20:50

Operetka / Musical

Michael Kunze, Sylvester Levay

REBECCA (Rebeka)

18:30 - 21:40

śr.

27

Opera

Gioacchino Rossini

CYRULIK SEWILSKI

18:30 - 21:30

Operetka / Musical

Andrew Lloyd Webber, Tim Rice

JESUS CHRIST SUPERSTAR

18:30 - 20:50

czw.

28

Opera

Bedřich Smetana

SPRZEDANA NARZECZONA

18:30 - 21:30

Dramat

Terrence McNally, David Yazbek

DO NAGA! (GOŁE DUPY)

18:30 - 22:00

pt.

29

Opera

Giuseppe Verdi

OTTELO

18:30 - 21:30

Operetka / Musical

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

18:30 - 20:45

sob.

30

Opera

Gioacchino Rossini

CYRULIK SEWILSKI

16:00 - 19:00

Operetka / Musical

Cole Porter

KISS ME, KATE (Pocałuj mnie Kasiu)

16:00 - 19:00

niedz.

31

Próbki audio-wideo