EVA URBANOVÁ OSLAVÍ KULATÉ NAROZENINY GALAKONCERTEM V OSTRAVĚ
16.5.2021Národní divadlo moravskoslezské pořádá ve čtvrtek 20. května od 20.00 hodin unikátní gala: Sopranistka Eva Urbanová oslaví v Ostravě jediným koncertem své životní jubileum. Orchestr opery NDM bude v Divadle Antonína Dvořáka řídit Robert Jindra, někdejší hudební ředitel souboru, s nímž pěvkyně od roku 2010 v Ostravě pracovala na několika operách i koncertech. Program je sestaven z některých oper, v nichž Eva Urbanová v Ostravě účinkovala. Koncert odvysílá živě TV Noe.
Další články z kategorie Tiskové zprávy
- BABYLON BALET: ZTRACENO V PŘEKLADU, NALEZENO V POHYBU
- OSTRAVA SPUSTILA ART-UP aneb KLUB MLADÝ DIVÁK UZAVÍRÁ SEZÓNU ORIGINÁLNĚ: MULTIŽÁNROVÝ INKUBÁTOR PROPOJÍ MLADÉ NAPŘÍČ KULTURNÍMI ŽÁNRY
- ZAČALA REKONSTRUKCE BÝVALÉHO PAVILONU G NA ČERNÉ LOUCE (NEJEN) PRO POTŘEBY NÁRODNÍHO DIVADLA MORAVSKOSLEZSKÉHO
- HAZARDNÍ PROKOFJEV POPRVÉ V OSTRAVĚ
- DIVADLO PROBOUZÍ SMYSLY A OTEVÍRÁ SRDCE! NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ SE NADECHUJE DO 108. SEZÓNY