NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ CHYSTÁ DRUHÝ RESTART!
24.6.2021Národní divadlo moravskoslezské nabídne svým divákům v sezóně 2021/2022 celkem 22 premiérových titulů: sedm oper, devět činoher, tři baletní inscenace a tři muzikály. Sezónu čtyřsouborové divadlo zahájí 19. srpna muzikálem West Side Story s hudbou Leonarda Bernsteina a první premiérou bude 25. srpna činoherní Diplomacie Cyrila Gelyho. V prodeji jsou aktuálně vstupenky na srpen a září, od 1. července bude možné nakupovat na říjen.
Další články z kategorie Tiskové zprávy
- BABYLON BALET: ZTRACENO V PŘEKLADU, NALEZENO V POHYBU
- OSTRAVA SPUSTILA ART-UP aneb KLUB MLADÝ DIVÁK UZAVÍRÁ SEZÓNU ORIGINÁLNĚ: MULTIŽÁNROVÝ INKUBÁTOR PROPOJÍ MLADÉ NAPŘÍČ KULTURNÍMI ŽÁNRY
- ZAČALA REKONSTRUKCE BÝVALÉHO PAVILONU G NA ČERNÉ LOUCE (NEJEN) PRO POTŘEBY NÁRODNÍHO DIVADLA MORAVSKOSLEZSKÉHO
- HAZARDNÍ PROKOFJEV POPRVÉ V OSTRAVĚ
- DIVADLO PROBOUZÍ SMYSLY A OTEVÍRÁ SRDCE! NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ SE NADECHUJE DO 108. SEZÓNY