VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI STAVĚČ SCÉNICKÝCH DEKORACÍ
21.6.2024
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici stavěč scénických dekorací.
 
Máte rádi různorodou práci, která často vyžaduje improvizaci a neotřelý přístup k vyřešení problémů? Chcete zažívat nevšední zážitky v pohodovém kolektivu? Nebojíte se fyzické práce?
 
Foto Otakar Mlčoch
Nabízíme Vám práci v Národním divadle moravskoslezském – vysoce oceňované kulturní organizaci. Pozice stavěče scénických dekorací – lidově „kulisáka“ – obnáší práci nejen s jevištními dekoracemi, ale i práci s jevištní technologií. V této činnosti se snoubí klasická řemeslná práce s moderním vybavením a je na Vás, který směr upřednostníte. Nejčastěji se „kulisák“ pohybuje po jevištním prostoru, ale i po celém divadle (například zkušebny), dále po různých skladech, externích pracovištích. Když je „kulisák“ šikovný, může si střihnou takzvanou roličku po bocích našich hereckých hvězd! Pokud je však „kulisák“ více technickým typem, pak se může vypracovat na specifické profese jako je provazník, čalouník, nábytkář či strojník!
Divadlo hrajeme nejen u nás doma, ale i na zájezdech, na renomovaných divadelních festivalech, nebo v zahraničí. Můžete se tak podívat do celého světa (v minulosti zájezdy do Německa, Itálie, Jižní Koreji, nebo Izraele). VÍCE INFORMACÍ ZDE.
 
Místo výkonu práce:
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Čs. legií 148/14, 701 04 Ostrava – Moravská Ostrava
Datum nástupu: 1. září 2024 (příp. dle dohody)
Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba – šestidenní pracovní týden
Pracovní úvazek: plný, 1,0
 
Nabízíme plat dle tarifní tabulky, 5 týdnů dovolené, možnost stravování za výhodnou cenu, benefity z FKSP a další výhody!
 
Písemné nabídky (včetně životopisu) zasílejte nejpozději do 21. 8. 2024 na e-mail: otakar.mlcoch@ndm.cz
Případně poštou na adresu:
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
technický úsek
Čs. legií 148/14
701 04 Ostrava – Moravská Ostrava
Po ukončení VŘ bude Vaše přihláška dle nařízení GDPR skartována.