VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI OSVĚTLOVAČ / OSVĚTLOVAČKA
21.6.2024
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici osvětlovač / osvětlovačka.
 
Jste manuálně zruční a máte technické nadání? Baví Vás práce s elektřinou a nebojíte se velkých výzev? Máte kreativní myšlení a jste zapálení pro světlo a kouzlo? Nehledejte stereotypní práci! Staňte se součástí kreativního týmu a rozzařte s námi světla reflektorů!
 
Foto Otakar Mlčoch
Pomocí nejmodernějšího vybavení můžete vytvořit úchvatné světelné show, které podtrhnou atmosféru divadelních představení, koncertů, firemních akcí a dalších kulturních událostí. Naučíte se u nás neotřelé postupy a vychytávky, které Vám pomohou dosáhnout ohromujících vizuálních efektů. Práce osvětlovače je velmi dynamická a kreativní. Každý den je zde novou výzvou. Osvětlovači jsou parťáci především s inscenátory, režiséry a dalšími kreativci v divadle. Naučíte se pracovat s nejmodernějším vybavením a technologiemi, které Vám otevřou dveře k dalším profesním možnostem, ve kterým můžete uplatnit svůj talent. Jste týmový hráč, který se dokáže domluvit s lidmi? Můžete pracovat s elektřinou? Staňte se součástí kreativního a přátelského týmu, staňte se mistrem světel a stínů!! VÍCE INFORMACÍ ZDE.
 
Místo výkonu práce:
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Čs. legií 148/14, 701 04 Ostrava – Moravská Ostrava
Datum nástupu: 1. září 2024 (příp. dle dohody)
Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba – šestidenní pracovní týden
Pracovní úvazek: plný, 1,0
 
Nabízíme plat dle tarifní tabulky, 5 týdnů dovolené, možnost stravování za výhodnou cenu, benefity z FKSP a další výhody!
 
Písemné nabídky (včetně životopisu) zasílejte nejpozději do 21. 8. 2024 na e-mail: otakar.mlcoch@ndm.cz
Případně poštou na adresu:
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
technický úsek
Čs. legií 148/14
701 04 Ostrava – Moravská Ostrava
Po ukončení VŘ bude Vaše přihláška dle nařízení GDPR skartována.