DĚKUJEME VÁM ZA PŘÍZEŇ A TĚŠÍME SE NA VÁS V SEZÓNĚ 2024/2025
29.6.2024
Vážení diváci, 105. sezóna Národního divadla moravskoslezksého je úspěšně za námi. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v další sezóně! Mottem nadcházející 106. sezóny je PROMĚNY A KONSTANTY.
 
 
PROMĚNY (a tedy i zázraky, zázraky proměny) jsou podstatou divadelního umění! KONSTANTOU je samotné médium zvané DIVADLO! Funguje již několik tisíc let, a přes mnohé vynálezy, které mu zejména v průběhu posledních dvou století chtěly a chtějí konkurovat, žije stále dál, k naší vzájemné radosti. Radosti ze vzájemného živého setkání všech zúčastněných. Teď a tady! A konstantou je i naše Národní divadlo moravskoslezské, největší a nejstarší kontinuálně působící umělecká instituce v Ostravě, a jeho divadelní budovy.
 
OPERA ČINOHRA
BALET MUZIKÁL
V příští sezóně nás čeká hned 16 premiér! 106. sezónu Národního divadla moravskoslezského slavnostně zahájíme Galavečerem k zahájení sezóny. Obě představení 7. a 8. září 2024 jsou sice vyprodaná, ale sledujte náš web a nastavte si "hlídacího psa", občas se pár míst v rezervacích uvolní.
 
Vybírejte si z bohaté nabídky našeho předplatného, chodit k nám můžete jen na představení opery, baletu, činohry či muzikálu, vybrat předplatné si můžete i podle hracích dnů, nebo budov našich divadel. Prolistujte si brožury předplatného, nebo se za námi zastavte do prodejní pasáže Divadla Jiřího Myrona, kde Vám s výběrem předplatného rádi poradíme.