Rodačka ze Zlína, vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor modelářství a návrhářství oděvů. V roce 2008 absolvovala ateliér scénografie na JAMU v Brně. Ještě před ním však stihla úspěšně absolvovat program celoživotního vzdělávání – vázání a aranžování květin na Zahradnické fakultě MZLU v Brně (2006).
 
I přes svůj nízký věk má za sebou bohatou divadelní praxi, výraznou stopu zanechala především ve zlínském divadle, kde kromě tvůrčí činnosti pracovala v letech 2009–2011 také jako šéf výpravy. S významnými režiséry jako např. D. Gombárem, J. A Pitínským či A. Petrželkovou zde vytvořila řadu inscenací, například Kabaret, Rok na vsi, Armagedon na Grbu, Je třeba zabít Sekala, Blanche a Marie, Baťa Tomáš, živý nebo Dobré mravy.

Po odchodu ze stálého angažmá tvoří kostýmní a scénické výpravy tzv. na volné noze. Spolupracovala například na inscenacích Frankenstein v brněnském HaDivadle, Mein Kampf a Nebe nad Berlínem ve Švandově divadle na Smíchově, Bytná na zabití v Divadle na Vinohradech, Saturnin a Želary, srdce mé v Národním divadle Brno, Orlando, Sedm statečných a Antieva Divadelní společnosti Masopust nebo Vitka a Ticho na zemi v Divadle Husa na provázku. Pro Divadlo Nová scéna Bratislava navrhla kostýmy k muzikálu Mária Terézia – posledná milosť.

V roce 2011 byla nominována na cenu Dosky za kostýmy k inscenaci KUBO (remake) pro Slovenské komorné divadlo Martin, v němž se jako kostýmní a scénický výtvarník podílela i na inscenaci Anjeli všedného dňa či divadelním seriálu www.narodnycintorin.maraton.sk (vše v režii D. Gombára). Na festivalu Ostravar 2011 byla oceněna za nejlepší kostýmy k inscenaci NDM Cenci v režii A. Petrželkové. S NDM spolupracovala také jako výtvarnice kostýmů k inscenacím Trable s Harrym a Perfect Days.

Vedle své profesní činnosti vychovává spolu s partnerem dva malé syny.
 
Články z webu

Štěstí leží vždy tak blízko. Ostravský muzikál Harpagon je lakomec? ho nehledá v penězích
(17. 12. 2021)

Inscenační tým - Sezóna:
DIDO A AENEAS (Dido and Aeneas)Kostýmy
HARPAGON JE LAKOMEC?Kostýmy
TANEC NEVDĚČNIC (Il ballo delle ingrate)Kostýmy
VIŠŇOVÝ SADKostýmy
WEST SIDE STORYKostýmy
HARPAGON JE LAKOMEC?Kostýmy
VIŠŇOVÝ SADKostýmy
WEST SIDE STORYKostýmy
WEST SIDE STORYKostýmy
PERFECT DAYSKostýmy
PERFECT DAYSKostýmy
TRABLE S HARRYMKostýmy
PERFECT DAYSKostýmy
TRABLE S HARRYMKostýmy
TRABLE S HARRYMKostýmy