Rodák z Poděbrad, vystudoval pražskou Taneční konzervatoř (1995). 

V současné době jeden z nejvyhledávanějších kostýmních divadelních výtvarníků. Obratně využívá svou osobní znalost problematiky tanečních kostýmů, obléká baletní inscenace většiny českých divadel, přestože těžiště jeho práce je v oblasti muzikálových produkcí. V letech 2001–2004 byl členem baletu Národního divadla v Praze. Jako tanečník získal 2. cenu na Soutěžní přehlídce tanečních umělců ČR a SR Brno 1997 a prestižní nominaci na Cenu Thálie 1996 za roli Merkucia v baletu Romeo a Julie.
 
Z úspěšné kariéry profesionálního tanečníka přešel od roku 1998 plynule k práci divadelního výtvarníka. Své první návrhy vytvořil pro Pražský komorní balet, posléze spolupracoval i s Národním divadlem Brno, Divadlem J. K. Tyla v Plzni, Východočeským divadlem Pardubice, Státním divadlem Košice, Slezským divadlem v Opavě, Moravským divadlem Olomouc, pražskou Laternou magikou, Státní operou Praha i Národním divadlem v Praze. 
 
V poslední době vytvořil například kostýmy pro Národní divadlo v Praze – baletní inscenace Romeo a Julie a Valmont, pro Moravské divadlo Olomouc – pro balet Romeo a Julie, Labutí jezero a taneční inscenaci Rusalka
 
Jeho návrhy se kromě mnoha baletů, činoher, operet i oper skvěle uplatnily v muzikálových produkcích (Kleopatra, Tři mušketýři, Golem, Angelika, Dracula, Mona Lisa, Baron Prášil, Robin Hood, Hello, Dolly!, Kat Mydlář, Klíč králů, Adam a Eva, Mata Hari) i muzikálu na ledě Popelka. Londýnští tvůrci muzikálu Fantom opery ho vybrali jako ideálního výtvarníka české premiéry legendárního muzikálu (2014). V posledních letech oblékl českou premiéru dalších významných titulů Mamma Mia, Ples upírů, Krysař a Jago
 
S televizí Nova na pozici hlavního výtvarníka kostýmů spolupracuje při přípravě show Tvoje tvář má známý hlas. Nevyhýbá se ani filmu, podílel se jako kostýmní výtvarník na natáčení filmu České televize Hlídač č. 47 v režii Filipa Renče.
 
Na Soutěžní přehlídce současné taneční tvorby 1999 obdržel Čestné uznání za kostýmy k baletům Marie Stuartovna a Slovanské dvojzpěvy a na téže přehlídce v roce 2002 Čestné uznání za kostýmy k baletům Ivan Hrozný a Tance podle Brahmse.
 
Pro balet Národního divadla moravskoslezského vytvořil v roce 2015 kostýmy k inscenaci Barocco & Carmina burana, pro operetu/muzikál kostýmy k operetě Čardášová princezna a realizoval kostýmní návrhy Adolfa Borna pro operetu Noc v Benátkách v nastudování opery NDM.

Aktualizováno v dubnu 2018.

Inscenační tým - Sezóna:
DON QUIJOTEKostýmy
LOUSKÁČEK – VÁNOČNÍ KOLEDAKostýmy
DON QUIJOTEKostýmy
DON QUIJOTEKostýmy
DON QUIJOTEKostýmy
OD BAROCCA K JAZZUKostýmy
DON QUIJOTEKostýmy
BAROCCO & CARMINA BURANAKostýmy
BAROCCO & CARMINA BURANAKostýmy
ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNAKostýmy
ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNAKostýmy
NOC V BENÁTKÁCHRealizace kostýmů
ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNAKostýmy
NOC V BENÁTKÁCHRealizace kostýmů